reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Joani, Beti świetne wiadomości !!!!!

Ja już nawet dzisiaj się też umówiłam na prenatalne bo tam gdzie chce robić to min miesiąc wcześniej trzeba się zapisać.

Sojna ja nie wiem gdzie Ty leżysz ale tam chyba same potwory pracują. Przytulam Cię wirtualnie i zaciskam &&&&&&
 
reklama
Tez to znam ostatnio dowiedziałam sie ze szwagierka na przystanku opowiada ze jak to mi dobrze bo juz z 5 tyg w domu siedze choc siedze 2 :/ tak sie wku*** ze myslalam se nie wytrzymam :/ jak mozna obcym ludziom tak opowiadac; /
 
Nevka niestety ale nie ktore takie sa.
Pamietam jak w 7 miesiacu bylam w szpitalu bo maly sie pchal.na swiat. Wyszlam ze szpitala po dwoch tygodniach I mialam lezec. To tesciowa moja stwierdzila " wszystko to teraz takie delikatne, ja do porodu robilam "

Sojna jak tam?
 
Beti, super, że wszystko jest ok. Lekarz też widać zadowolony z wizyty, skoro dał Ci już skierowanie na prenatalne. :)

Iska, Nevka nie przejmujcie się kochane. Niestety na głupotę nie ma lekarstwa.

Sojna, trzymam kciuki za dobre informacje na obchodzie. :tak:Bądź spokojna, zapewne w tym szpitalu leczą lepiej, niż okazują empatię do pacjenta...
 
Dziewczyny a Wy już macie już jakieś zachcianki? :) bo ja już dzisiaj opędzlowałam 3 słoik grzybkow marynowanych :p
 
Nevka, ja to raczej nie mam zachcianek w jakąś konkretną stronę. I bez ciąży miewałam zachcianki, to trudno odróżnić ;) Mam natomiast konkretne produkty, na które nie mogę patrzeć. Na myśl o kawie, rybach, serach pleśniowych, tłustych mięsach, robi mi się niedobrze. A żeby nie było, wszystko z tych rzeczy wcześniej jadłam :)
 
reklama
Ann mam wynik z 2.2. Wynosił 525.5 robiłam tylko dla potwierdzenia ciąży ten obecny jest z wczoraj wynosi 51893,3jutro idę powtórzyć badanie. A do tego jutro wizyta u lekarza. Krwawienia które miałam uf na szczęście ustaly.tylko teraz czy ciąża się rozwija prawidłowo czy jutro zobaczę tętno. Którego wcześniej nie widziałam. Czy beta prawidłowo przyrasta jutro wszystkiego się dowiem
 
Do góry