reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Sojnabig, no jak na ten tydzien i mialysmy podobna to wychodzi na to, ze masz normalna bete :D tyle ze ja drugi raz sobie zrobilam dopiero tydz pozniej, bo z regularnoscia u mnie slabo, ale sobie wyliczylam ile powinna mniej wiecej przyrosnac przez ten tydz i wynik sie zgadzal, a na usg zobaczylam pecherzyk 6,1mm w 5t2d, wiec glowa do gory! :D
 
reklama
Justyna 85.widze że jesteś w podobnej sytuacji co moja ja też jutro idę do lekarza by ten potwierdził że ciąża się rozwija. Moja beta też urosła i też mam nadzieję że uda sie
 
Meg badanie prenatalne to bardzo dokładne i czułe usg oraz trzeba oddać krew,po 35 roku życia jest za darmo a tak kosztuje,zależy gdzie około 300zł świetne badanie wykrywa w bardzo wczesnej ciąży wszystkie wady płodu ,ja polecam nawet za 300 zł :)
 
Ok. Dzięki za odp. Zastanowię się nad tym badaniem bo na pewno lepiej mieć spokojną głowę do końca ciąży ale jeśli wyjdzie coś nie tak... to straszny stres...
 
Justyna, Marlena powodzenia jutro koniecznie napiszcie po.

Beti test papa (oddanie krwi) nie jest obowiązkowe. W sumie ogólnie prenatalne nie jest obowiązkowe. Ja w poprzedniej ciąży robiłam test papa ale za cholere nic z tego wyniku nie rozumiałam. Oczywiście prenatalne USG przez powłoki brzuszne polecam każdemu bo tak jak pisałaś jest bardzo czułe i pozwoli na zbadanie dokładne wszystkich parametrów maleństwa. Najgorsze ze to USG trwa 1-1,5h
 
no stres ale teraz technika idzie do przodu wiele wad można leczyć w łonie matki,oczywiście nie te wrodzone i bardzo cieżkie wady,ale lepiej iść naprawdę polecam :)
 
reklama
Jejuu... powiem Wam, że trochę stresa zlapalam... Ciekawa jestem mojej bhcg... nie wiem czy dam radę to wszystko obliczyć. :p pierwsza ciąża :) i tak się ciesze :) ahh :)
Najgorsze jest to, że mam taki trądzik na twarzy... ze aż boli :(
 
Do góry