reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Sojna jeżeli u Ciebie beta 80 to możesz mieć młodszą ciążę niż na suwaczku,ja mam dzisiaj 4t6d i moja dzisiejsza beta to 511,30
 
reklama
Sojnabig, ja robilam sobie bete dokladnie w 4 tyg od okresu i tez wynosila ~80 wiec Twoja jak na ten tydzien jest tez w porzadeczku. Nic dziwnego, ze na usg nie widac jeszcze, bo jest za wczesnie :)
Trzymaj sie kochana, masz opieke, obserwacje, bedzie dobrze! :)
 
to za dwa dni trzeba zrobić kolejną i sprawdzić jak przyrasta powinna przyrastać około 66% w 48h bedzie ok mówię Ci :)
 
Beti na czym polega badanie prenatalne? Czy to z usg? To lekarz sugeruje by je wykonać czy od naszej woli?
 
Sojnabig, ja robilam sobie bete dokladnie w 4 tyg od okresu i tez wynosila ~80 wiec Twoja jak na ten tydzien jest tez w porzadeczku. Nic dziwnego, ze na usg nie widac jeszcze, bo jest za wczesnie :)
Trzymaj sie kochana, masz opieke, obserwacje, bedzie dobrze! :)
no ja mam właśnie 4t1d od okresu, czyli moja beta jest normalna (?) :D taka jak powinna być? :) patrząc że u Ciebie było tak samo :)
to za dwa dni trzeba zrobić kolejną i sprawdzić jak przyrasta powinna przyrastać około 66% w 48h bedzie ok mówię Ci :)
nooooo będa powtarzać w piątek czyli jutro leżę i nic nie robię tutaj :(
 
reklama
Cześć dziewczyny! Staram się być na bieżąco z naszym formu, ale idziecie jak burza :) nie sposób wszystko ogarnąć, ale dobrze że nas przybywa!

Gratuluję fasolki nowym przyszłym mamom, stare koleżanki pozdrawiam!

Cieszę się że mamy już tyle serduszek :)))

Ja nie pisałam, bo nie wiedziałam czy nadal powinnam… To były dla mnie ciężkie 8 dni. Byłam przekonana że mam ciążę bezzarodkową. Nadal nie mam żadnego potwierdzenia że jest inaczej :( Wczoraj jednak nie wytrzymałam i poszłam na betę. To miała być ostateczna informacja. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się że nie maleje, a rośnie.
3 lutego wynosiła 11 tys., a wczoraj ponad 31 tys. To dało mi promyczek nadziei. Jutro rano mam wizytę w szpitalu gdzie moja Pani dr zrobi mi USG potwierdzające czy jest zarodek, czy też moje obawy są uzasadnione. Oczywiście napisze jak wrócę do domu.


Sojnabig trzymaj się! Prześwietlą Cię dokładnie i będziesz miała pewność, że wszystko jest dobrze, a jest na pewno! Wierzę w to :) nie ma co się martwić na zapas, sama to sobie powtarzam ;p
 
Do góry