reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
O ludu, co za potwory a nie lekarze.... Pzytulamy mocno!

Ann, dokładnie taki miałam, naszukalam się go teraz ale znalazłam, dobrze mi się kojarzy.

A czemu teściową miałaby być nie miła?nie będzie się cieszyć?
 
Ja już po wizycie oczywiście opisana w odpowiednim wątku :D
dostałam już nawet skierowanie na badanie prenatalne hahaha w 12 tygodniu oczywiście :D mógł mi je dać pózniej hahaha :D
 
Ann wg om 7t 4d wg ostatnich badań ok tyg mniej. W pon sie potwierdzi któraś wersja.

Wlasnie co z Tesciowa?

Sojnabig sorry ale co to k..rwą za szpital?
Naprawde ciezko sie do człowieka z szacunkiem odnosić?! Tule
 
Ostatnia edycja:
Co za ludzie w tych szpitalach, brak slow. Sojna, musisz sie trzymac, jestesmy z Toba wszystkie !

Beti, doktorek chcial na zapas, ale milo przynajmniej :D ktory masz tydzien? :)
 
No z teściowa nie jest za fajnie.... Wielkie zawsze pretensje....
Jak jej powiedziałam, że dostałam L4 na 2 tygodnie, że mam leżeć i nic nie dźwigać to powiedziała " boże... ale się wybyczysz" ... mąż powie jej w piątek.
Ale czuje, ze nie będzie zadowolona z tego faktu... Taka kobieta... :(
 
No z teściowa nie jest za fajnie.... Wielkie zawsze pretensje....
Jak jej powiedziałam, że dostałam L4 na 2 tygodnie, że mam leżeć i nic nie dźwigać to powiedziała " boże... ale się wybyczysz" ... mąż powie jej w piątek.
Ale czuje, ze nie będzie zadowolona z tego faktu... Taka kobieta... :(
Zapytalabym sie jej, czy k... zazdrosci tego lezenia. No nie ogarniam takich babsztyli.
Ale moze jak sie dowie, ze zostanie babcia to jej sie odmieni akurat? :)

Mnie wszyscy mowia, ze tez by sobie polezeli jak ja i tak mnie to wkurza, ze szok. Jakby to ode mnie zalezalo to bym wolala normalnie funkcjonowac i do pracy chodzic a nie myslec, czy moge wstac na siku czy po herbate :/
 
reklama
Nevka heh skąd ja to znam... Moja Tesciowa meza nazywała dzieciorobem i nie gratulowała nam dzieci. Uważała tylko pierwsza

Iska tak, ludzie myślą ze leżysz i masz pełen relax
 
Do góry