reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzidzia jakby taka wzmozona aktywność wiązała się tak jak piszesz z okreceniem pepowina czy niedotlenieniem to z moim juz byłoby bardzo źle. ..

a jadłam dzisiaj coś innego niż przeważnie? albo więcej owoców lub słodyczy? ;)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
reklama
Patka ja tez nie liczę, ale po wizycie u lekarza patrze na zegarek czy mały zaczyna się faktycznie bardziej wiercić te dwie godziny po posiłku .
 
Życiowa czyli mówisz, że nasz podobnie?;) no właśnie nic nowego nie jadłam, raczej to co zawsze. Jeszcze śniadania nie zdążyłam zjeść a ona już tak. Wczoraj trochę udało mi się sprzątnąć, ale że nie mogę normalnie się schylać to schylałam cały tułów z wyprostowanymi plecami i zastanawiałam się czy ona jakoś się wtedy nie przekręciła jak mi ten brzuch tak wisiał i nie owineła pępowiną, bo przeszedł mi ból pod mostkiem przy pochyleniu i teraz normalnie mogę się ruszać więc chyba zmieniła pozycje. Zaczynam jakoś panikować chyba.
 
Dzidzia ja miałam schize po ostatnim farbowaniu włosów bo pozniej dlugo splukiwalam i mylam nachylona i później odżywki dwie i też splukiwanie. .. no i później mi mały tak dal popalić trzy dni bo kopał w zupełnie innych miejscach niż wcześniej i bardzo nisko...
a od 22tyg był już główka w dół. .. wiec te trzy dni na bank jakoś inaczej siedział. .. a teraz znowu juz jest ok. tzn juz nie jest tak nisko to na bank.
idę w środę na wizytę to poproszę o szybki skan dla.pewnosci ;)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
ja mam powiedziane, że mam od rana liczyć i zapisywać o której godzinie było już 10 ruchów i jakby się okazało, że mam problem, żeby doliczyć do 10 ruchów tak do pory obiadowej to po obiedzie położyć się i liczyć, jak w trakcie poobieniego odpoczynku dziecko jest nieaktywne i nic "nie pomaga" to najdalej o 20 na IP. A co do panikowania to ja bardzo teraz się stresuję przed ktg (miałam na ostatniej wizycie już), bo z córką pod koniec ciąży właśnie po ktg zostawili mnie na patologii i tak potem miałam przez 10 dni 3 razy dziennie. No i fakt potem sie okzało, że córka była owinięta pępowiną, miała takie szelki jakby zrobione :)
 
ja o kolo 16 zjadłam. .. młody póki co ruszył się (przesunął) ze 3 razy... czuje ze swobodnie leży bo mogę go wyczuć i szturchnac. zjadłam prince polo i leżę. .. miałam już z 6 razy twardej cy brzuch... i że dwa razy narastający skurcz z krzyża i podbrzusza aż mnie zatkało. ..

zaraz idziemy na spacer...

o! przesunął się na drugą stronę brzucha i wyciągnął stopę. .. ale leniwy jest jak kluska dzisiaj. .. i co ja mam z nim zrobić. .. ech...

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
reklama
Moje dziecko ma swoje godziny w których jest bardzo aktywne i takie, że ruszy się raz może dwa..Ale tak było od początku, więc o ile nie ma tak, że w ogóle nic to uznaje, że jest ok :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry