reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
ja mam powiedziane, że mam od rana liczyć i zapisywać o której godzinie było już 10 ruchów i jakby się okazało, że mam problem, żeby doliczyć do 10 ruchów tak do pory obiadowej to po obiedzie położyć się i liczyć, jak w trakcie poobieniego odpoczynku dziecko jest nieaktywne i nic "nie pomaga" to najdalej o 20 na IP. A co do panikowania to ja bardzo teraz się stresuję przed ktg (miałam na ostatniej wizycie już), bo z córką pod koniec ciąży właśnie po ktg zostawili mnie na patologii i tak potem miałam przez 10 dni 3 razy dziennie. No i fakt potem sie okzało, że córka była owinięta pępowiną, miała takie szelki jakby zrobione :)

Anuleczka A jeśli mogę wiedzieć to co wyszło na Ktg, że Cię zostawili?
 
Czy może któraś z Was planuje kupić/kupiła monitor oddechu ? zaczęłam się nad tym zastanawiać , a nie za wiele o nich wiem i nie wiem jaki typ jest najlepszy
 
Ja kupuje dla własnego spokoju, choć poleca się je głównie dla wcześniaków , które mają czasami bezdech.
Ja kupuje z dwoma płytkami sensorycznymi, chyba firmy Angel-na dobre opinie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam takie same 2 monitory jak dziewczyny. Przy pierwszej córce pozwał mi zasnąć na spokojnie razem z nią. Do pół roku używałam. Kilka alarmów było mimo że w 37tc się urodziła

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzianapokładzie zostawili bo ktg "małoreaktywne" córka generalnie mało się tego dnia ruszała, a że już byłam blisko terminu to zostawili i już... ja się bałam wypisać na własne żądanie, mimo, że przepływy były w porządku i wszystko ok niby. Nie wiem czy dobrze zrobiłam czy nie, ciężko ocenić tak na prawdę, bo się nie znam. Teraz nie wiem czy bym została, bo nie wyobrażam sobie dwóch tygodni bez córki i biernego czekania na poród :)
 
Ja też planuję kupić monitor oddechu, mam nadzieję, że się nie przyda i alarm nigdy się nie włączy, ale chcę dla swojego spokoju właśnie.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lepiej mieć taki wynalazek niż się denerwować :-) choć nie każdej mamie jest to potrzebne do szczęścia :-) denerwuje mnie to, że niektóre wręcz się śmieją, że chce się mieć coś takiego. Jakby to jakieś ufo w domu było :-\ jak słyszę teksty, że one bez tego wszystkiego wychowały dzieci to mi się nóż w kieszeni otwiera...Bo każdy ma prawo robić po swojemu no nie? Nawet się jak trochę bezsensu panikuje to lepiej w tą stronę... Ech ja niby nic takiego nad wymiar nie kupiłam a już tyle razy widziałam taki ironiczny uśmiech u innych, że wrrrrr :-) Też tak macie??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry