reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Anuleczka rozumiem. Teraz troszkę inna sytuacja, bo masz już córcie w domu:) Ale wiadomo, że dzieci najważniejsze i człowiek jest w stanie dla nich różne rzeczy znieść.
 
Ja też monitor kupuję tylko właśnie nie wiem jeszcze jaki. słyszałam też o Babysense, muszę poczytać więcej opinii. Moja mama sama mówi, że jak nie kupię to nie będę spała po nocach tylko sprawdzała czy dziecko oddycha, bo taki mam podobno charakter;)

Ale też słyszę, że niepotrzebne rzeczy kupuje i że teraz wychowanie dzieci to jest takie łatwe, bo wszystko jest.
 
Tekila a czym sie ty przejmujesz to poprostu ludzka zazdrosc bo jak by je było stac to tez tyle wszystkiego by miały i kupowały .Ja doskonale wiem jak to jest nawet w najblizszej rodzinie takie sie znajda jak ja to mowie gnidy ,wiec kupujevto co uwazam i takie na jakie mnie stac choc znam takie ktore jak to sie mowi wyzej sraja niz maja i zastaw sie a pokaz to tego juz nie rozumie
 
Dziewczyny, a jak to jest z tymi szczepionkami ? Kiedy sie o tym decyduje i kiedy szczepi? My podjęliśmy decyzje, że corke zaszczepimy na wszystkie obowiazkowe, ospe, pneumokoki, meningokoki i rotawirusy tylko zastanawiam sie czy to sie gdzies wczesniej zglasza, czy dopiero na pierwszej wizycie u pediatry?
 
Cześć :)

Wiktorka po porodzie dostaniesz książeczkę zdrowia z tyłu jest karta szczepień. pierwsze szczepienie dziecko dostanie w pierwszej dobie życia. a później masz rozpiske co w którym miesiącu się daje.

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
ooo takie coś.
wg mnie książeczki zdrowia to książeczki reklamowe różnych firm farmaceutycznych co mnie wkurza bardzo... bo nawet ta rozpiska jest tak zrobiona żeby skłaniać do wykupienia szczepień 5w1 i 6w1. .. no ale trudno.
1472194828858.jpg




33tc ♡Tymon♡ +12kg
 

Załączniki

  • 1472194828858.jpg
    1472194828858.jpg
    61 KB · Wyświetleń: 214
Monitor oddechu fajna sprawa. ja osobiście nie miałam przy córce i nie będę miała przy synu. ale kilka znajomych chwalilo.

kurde takie zawistne osoby są okropne... co komu do tego co kupujecie i po co i za ile...

a co do tekstu ze teraz łatwiej wychować dziecko to ręce opadają. .. bo co? samo się przebiera/karmi/chodzi do lekarzy? uczy się samo mówić?
ze my nie mamy co robić i jest łatwiej? no kurde. ..

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Życiowa dziekuje :)
Fakt, najgorzej że niektórzy nie mają umiaru i tak sie mieszają, mnie tez to denerwuje strasznie. Każda kupuje to na co ją stać i co uważa za potrzebne i tyle.
 
reklama
Ja tam nie wiem czy mamy tak łatwo. Bo co? Pieluchy są jednorazowe i pralka automatyczna? Kiedyś nie było dostępu do tak wielu informacji i matki nie musiały podejmować tylu decyzji. Robiły tak jak kazał lekarz, albo poleciła koleżanka i nie zawracały sobie głowy szczepieniami, karmieniem, płynami do kąpieli. To dopiero był komfort psychiczny! Poza tym wiele z nich miało mamę czy teściową do pomocy, a nawet jak szło się do pracy to o 14 było się w domu. Moim zdaniem przed nami dużo większe wyzwanie żeby pogodzić macierzyństwo z całą masą innych obowiązków, nawet jeśli pralki i zmywarki nam trochę pomogą tu i tam :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry