reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ja mam awersje do laktatorów:( Córa nie chciała cyca wiec przez trzy miesiące na tej dojarce spędziłam dnie i noce:( po paru tygodniach elektryczny kupiłam i było lepiej ale i tak patrzeć na nie nawet nie moge...

Mom-to-be tez ten mialam i był ok:)
 
Hej :) no właśnie sie zastanawiam czy kupić laktator ręczny czy elektryczny nie wiem który lepszy. A co myślicie o znieczuleniu podczas porodu naturalnego? Mi odradzają ale nie wiem czy wytrzymam taki ból. Oczywiście będe sie starać ale jak nie wytrzymam to chyba poprosze. Co Wy na to?
 
Ja nie planowałam znieczulenia, byłam przygotowana na poród w wannie:) ale mialam poród wywoływany. Silne i częste skurcze po kilku godzinach i 2 cm rozwarcia polozna sama zaproponowała ze zawoła anestezjologa bo wiedziała ze poród bedzie długi i nie bede miała sily przeć. Kilka dawek dostałam ale przynajmniej troche odpoczęłam przed partymi.Tym razem w drodze do szpitala bede do nich dzwonić zeby anestezjolog czekał na mnie juz przy rejestracji albo nie rodzę!
 
Patka a no to inna sprawa... ja akurat nie chce zzo ... igła mnie bardziej przeraza niż ból porodowy :) a poza tym szybciej idzie bez znieczulenia ;) taka bynajmniej panuje opinia


 
reklama
Do góry