reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Iga podobno znieczulenie spowalnia skurcze.
Ja teraz oglądam na ipla powtórki serialu "Porody" i tam przy każdym porodzie sn komentują że spowalnia znieczulenie.
Też się zastanawiam czy brać, przy pierwszym porodzie wzięłam ale na mnie podzialalo usypiajaco. Pewnie teraz się okaże W trakcie czy będę W stanie wytrzymać bez. Każdy ma inny próg bólu. Pamiętam jeszcze ze jak przestało działać to głową trochę bolała. Ja bardziej zastanawiam się czy działa ten gaz rozweselajacy moze mi wystarczy?

Miałam gaz i na początku było ok, ale później juz mi nie było do śmiechu :-) wydaje mi się, że to za mało na skurcze
 
reklama
(...)Ja dzis zjadlam serek i nagle wyladowalam na kibelku i mysle sobie BOZE ZACZELO SIE PEWNIE MNIE PRZECZYSZCZA PRZED PORODEM na dodatek silne bole brzucha, po 2 godz zobaczylam ze serek byl po dacie waznosc :-( takE darmowa lewatywa ale bol jak cholera.
Hehehe, dobra jesteś :-)

Kryzys mam :/ wyryczalam sie dzisiaj za cala ciaze chyba... do tego Elizunia ma angine :/
Oj, jakoś możemy pomóc?
 
Hej dziewczyny nie mam czasu być na bieżąco :( Bartus cudowny, ale leniwy mamy problem bo spadł sporo na wadze ; ( i nas dziś nie puścili do domu, noce przeżycia CAŁE BEZ POBUDKI NA JEDZENIE szok, to dziecko żyje miłością do mamusi ♡ Dziś go troszkę dokarmiam żeby waga podbiła ale już się boję :( bo on leniwy jest ale kupy wali. .. ehh nie wiem o co chodzi, a cycku pełne mam
Dziś tez budzik nastawilam i co 2,5 h będę go budzić i przestawiać do piersi, ewentualnie dokarmiac sztucznym

Sorki ze tylko o sobie ale sił mi już brakuje ... beczec mi się chce ze ta waga tak leci. ..

Trzymam kochane za Was kciuki, za każdą z osobna i wszystkie razem :) zaglądam co rusz i patrze która już rozpakowane, ale widzę mały zastój Hehe

Buziaki
 

Załączniki

  • 1444073347794.jpg
    1444073347794.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 93
Doris, ewula, Malinka to czekamy jutro na mile wiadomości i trzymam kciukasy ;)

Xmamuska dacie radę, karm częściej i Bartuś będzie duży chłopak :)

Iga ja nie miałam znieczulenia przy żadnym z porodow, bo miałam zbyt szybką akcje, wiec się nie wypowiadam, bo różne rzeczy słyszałam, ale swojego doświadczenia nie mam
 
Xmama a badali mu cukier? Bo ty mialas cukrzycę z tego co pamiętam a takie spadki wagi sa normalne. Mi Nelke dokarmiali mm w szpitalu bo miała cukier na poziomie 1,8-2,0 a minimum 2,6. Jak zaczęli dokarmiać to cukier skoczył do 2,9 a spadek wagi na 5 dni po wyjściu 7,6% ;)
 
Iga ja rodziłam 2 razy ze znieczuleniem, za 1 razem urodziałam około 1,5 h po podaniu znieczulenia,
teraz jeszcze szybciej, nic u mnie nie spowalnia, jedynie ulgę przynosi, jezeli masz mozliwośc
weź sobie znieczulenie, mam porównanie bo bez nzieczulenia tez rodziłam nie dośc z e wtedy bolałao
to jesczze poród był dłuższy

dziewczyny &&&&&& za jutrzejsze cc

xmamauska ile mały spadł z wagi?
 
Ostatnia edycja:
Xmamuska ile Bartuś spadł z wagi? I też pomyślałam o jego cukrze tym bardziej że miałas problemy w ciąży z cukrzyca... Na pewno zaraz przybierze tyle ile trzeba :-)

A ja miałam długie ktg bo pierwsze kilkanaście minut wyszło źle :-( skakalo od 80 do 180, pozniej już się unormowało i skakalo 130-150 ale niby tachykardia jakas i lekarzowi położone zgłosiły... Czasem wogole pulsu nie mogło wykryć a raz spadło do 67... Ale się wystraszylam :-( ehh byle by do rana i niech będzie ta cc, jak przeloza to chyba zwariuje...

Dziewczyny co miały cc, mialyscie znieczulenie zewnętrzoponowe czy to podpajeczynowkowe? Ciekawa jestem które częściej stosują... A któras z was ma problemy z płytkami krwi?
 
reklama
Malinka ja nie znam dokładnej godz cc, lekarz powiedział mi tylko że rano. Przy pierwszej cesarce miałam znieczulenie podpajęczynówkowe.

Xmam nie rycz, może faktycznie małego leniuszka trzeba budzic na jedzonko. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 
Do góry