reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Malinka ja mam mieć o 10:15. Ja dwa razy miałam znieczulenie pp. Do cc najczęściej stosują pp.

Xmam będzie dobrze! Nie smutaj się.

Katjana zdrowia dla synka!

Rany obudziłam się i głodna jestem jak nie wiem co! A tu nic jeść nie można :-/
 
reklama
Akatsuki, wyników z wczoraj jeszcze nie znam, ale półtora tygodnia temu miałam 105... A parę dni wcześniej 120. Mam nadzieję że nadal będą powyżej 100 w takim razie...

Doris mnie się natomiast chce strasznie pić :p
 
Malinka noo to kiepsko... jak mi spadły do 140 to już miałam konsultacje i przesuwane cc. Z tym że płytki się mogą zregenerować, zazwyczaj infekcja powoduje spadek a ty chyba miałaś jakieś grypsko?
Dbdg ja miałam cc 11:00 a nie mogłam pić od 6:00. Myślałam że umrę.
 
Malinka ja też chcę pić, suszy mnie jak po dobrej libacji :p ale niestety zjadłam wczoraj trochę za wcześnie bo o 15 i teraz ssie mnie strasznie!

No mnie tak samo! Jakbym kaca miała haha, wzięłam parę lyczkow wody bo w sumie nie zabronili mi pić :p

06.10. O godz. 3.06 przyszedł na swiat Antos 3060g 52cm. Rodzilam sn 8 godz. bez znieczulenia, bez oksytocyny.

Gratuluję!

Malinka noo to kiepsko... jak mi spadły do 140 to już miałam konsultacje i przesuwane cc. Z tym że płytki się mogą zregenerować, zazwyczaj infekcja powoduje spadek a ty chyba miałaś jakieś grypsko?
Dbdg ja miałam cc 11:00 a nie mogłam pić od 6:00. Myślałam że umrę.

No właśnie te 105 to wynik z początku chorobska więc też liczę że stąd ten spadek... Kurde musze iść chyba położone podpytać jaki wynik bo nie wytrzymam
 
reklama
Dzień dobry!
A to ile h nie wolno pić?

Doris, trzymam kciuki.
Malinki, daj znać.
Morgana, gratulacje! [emoji4]

Dbdg mi powiedzieli, że jak mam cc o 10:15 to mogę pić tylko do północy :-( Akat to jakiś wypas miała bo i piła długo i jadła zaraz po. A tu w Polsce są dziwne zasady. Leży ze mną dziewczyna, która miała cc wczoraj o 11:50 i będzie dopiero teraz jadła jakiś kleik :-/
 
Do góry