reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Lilolo - a może Amolu spróbuj ? Ja w sumie go na wiele różnych nie otworzonych dziwadeł używam i zawsze pomaga ;-)

Julisia - o właśnie taką miałam nadzieję, dzięki za odpowiedź :-)

Kitek - ja miałam niewytłumaczalną przerwę w spaniu między 6 a 7:30 :-p

Xmam - to masz ciężki orzech do zgryzienia :-) Ja mam nadzieję, że bob dotrzyma do okolic październikowego terminu i dlatego teraz muszę trochę zwolnić, bo mąż mnie opierdziela już nawet, że za dużo robię :-p A no i mnie już plecy bolą i brzusio :baffled:

Czas na śniadanko i odpoczynek, na prawdę już muszę odpuszczać, bo pierwszy raz mnie tak plecy bolą nieustannie od wczoraj, brzusio również, mam wrażenie, że jeszcze mi nie opadł, bo cały czas mi ciężko oddychać, a nocą młody chyba ostro ładuje mi po żołądku, bo normalnie mnie boli rano i tak od jakiegoś tygodnia :baffled: Hymmm .

Spokojnego dnia :happy:
 
Witam się niedzielnie.
Dziękuję za życzenia w imieniu O.

Miałam kiepską noc. Co chwilę się budzilam. Jakaś nerwowa jestem. O 8mej pobudka bo musiałam podać leki moim chorowitkom.
Rosołek sobie pyrka na piecu.
Mam ochote na dzień relaksu tak bez dzieci i M. On od 24 lipca siedzi w domu na L4. Wrrrrr.

Idę uspokoić tych moich szaleńców. Chyba ich dzisiaj &@!#*
 
Lilolo z tym gozkiem to najlepiej żebyś się pokazała u lekarza.

Colly długo musicie czekać na przewiezienie małego. A daleko muszą go wiezc?

Malinka super ze juz po przeprowadzce. Teraz sobie odpocznij, spokojnie powoli się rozpakujesz.

Doris, Xmam ja też się ciesze ze E. juz duża i nawet do szkoły chodzi sama.

AnnieTess u ciebie juz najwyższy czas na poród. Ja jeszcze przynajmniej dwa tyg musze czekać bo mała nie ma bardzo masy :(

Chybra mi też brzucho jeszcze nie opadł i tez mi strasznie ciężko mała ciągle w zebrach siedzi.

A ja poszłam spać o 24 a o 5 się obudziłam i leżałam chyba godzinę. A jak już usunęłam to spałam do 10.


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
A ja czuję, że mały odkrecił się jakby rączkami i nóżkami do brzucha bo ciągle mi tu coś wystawia i tak bardzo mnie boli jak się rusza :-/ a tak poza tym to głowa mi dzisiaj pęka. Nie wiem o co chodzi bo ciśnienie mam 110/65 więc to nie to. A ja ledwo na oczy patrzę :-(
 
reklama
Do góry