reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
So happy,

Serdecznie gratuluję i dużo zdrówka dla was :)!!!

Ladyk,

Super, że chłopaki już na świecie:) bardzo ładne wagi!! Gratuluję :)

Szybko poszlo tak jak i u mnie. 3:30 odeszły mi wody, a pierwsza córka 4:56 i druga 5:26 się urodziły :) hehe i obu nam SN się udało. A ponoć mało porodów bliźniaczych jest SN:)

Ale emocje :))

Colly,
Trzymam i kciuki by jednak akcja się rozwinęła i nie zdążyli Cię na patologię przenieść &&&

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Halo Dziewczyny,

Zostawić Was na 2 dni i taaaakie wieści :)

So_Happy- GRATULACJE! Niech się dobrze chowa :) Kawał chłopaka :) A jak tam ząbki?

Colly życzę żeby akcja się powtórzyła i rozwinęła do końca :)

Paulka, Ladyk jak u Was?

Dołączam do Was, Reniam i Akat, mam zawalony nos i gardło mnie bardzo boli :/ To chyba przez klimę na sali bankietowej.

Jak dokładnie doczytam co się działo przez weekend to postaram się poodpisywać reszcie dziewczyn :)

Ślub i wesele bardzo udane :) Nawet zaliczyłam kilka kawałków na parkiecie :) Pani Młoda śliczna, Pan Młody bardzo elegancki. Jedzenie średnie, jak dla wybrednej przyszłej mamy :p Goście dopisali. Niestety rezultaty takiego wysiłku i emocji tego weekendu to źle przespane noce i bóle brzucha :( do tego jeszcze ten katar i gardło :( Mała mnie bombarduje i rano i w nocy, chyba jej za głośno było. Do tego kilka razy dziennie ma czkawkę i bardzo się wypycha.

Miałam nerwa na moją ukochaną Babusię... Porównywała non stop nasze wesela. Dla Madzi ochy i achy, a u mnie było jak było :/ Irytowało mnie to strasznie. Mam to w nosie, mnie się moje wesele mega podobało, choć było dość "spontaniczne" i w porównaniu do kuzynki- "ubogie". Za to miałam pełny parkiet od początku do końca i bawiłam się jak nigdy. Sama bym je powtórzyła :D Niestety tak już mam od najmłodszych lat- zawsze byłam porównywana z kuzynostwem, bo Babcia faworyzowała ich ojca- eleganckiego i pompatycznego, a mój był "wolnym duchem". Jego dzieci lepiej się uczyły, więcej osiągały, były bardziej zaradne (w mniemaniu dorosłych). Ja tam miałam co innego na głowie, rozwijałam się bardziej humanistycznie... Taniec, harcerstwo, gra na gitarze, mnóstwo znajomych, wyjazdy w Polskę i za granicę. Nie żałuję ani jednego dnia z mojego dzieciństwa. Zamiast siedzieć nad książkami, uczyłam się życia :)

Miłego dnia Kobitki :)
 
Lady to wyjaśnia czemu od.4 nie spałam hahah przeżywałam twój poród!! Super sie.spisałas, co wycierpialas to twoje ale popatrz jaka piękna waga!! Na pewno wszystko będzie z nimi dobrze!! Świetna robota. COLLY!! ty następna ;))
 
Dzień dobry!

Ledwo się poniedziałek zaczął i już takie wieści. Super :-):-):-)

so happy gratuluję! :-)
ladyk Tobie również gratuluję :-) na szczęście już się ta męczarnia skończyła :tak:


Październikówki widzę, że rozpakowują się parami. Która następna? Czy teraz znów przerwa? ;-)
 
Ladyk, so happy GRATULACJE !!!

Doriss uwazaj na siebie bidulko moze idz sie zbadaj, chodzi mi o lozysko zeby nie zaczelo sie odklejac.

Ja dzis przed 5 rano sie obudzilam i dziwnie boli mnie brzuch, spojenie i maly szaleje, jakby jakies male
skurcze ale narazie nie panikuje, dopiero 33/34 tydz ale bol dziwny nie na miesiaczke, ałć zaciskam nogi !!!!!!
 
Ladyk, so happy GRATULACJE !!!

Doriss uwazaj na siebie bidulko moze idz sie zbadaj, chodzi mi o lozysko zeby nie zaczelo sie odklejac.

Ja dzis przed 5 rano sie obudzilam i dziwnie boli mnie brzuch, spojenie i maly szaleje, jakby jakies male
skurcze ale narazie nie panikuje, dopiero 33/34 tydz ale bol dziwny nie na miesiaczke, ałć zaciskam nogi !!!!!!

Iga no właśnie dzwoniłam na IP i pani kazała przyjechać i sprawdzić mimo, że dobrze się czuję. Przestraszyła mnie.

A Ty tam obserwuj się i może jakiś magnez weź bo to jeszcze trochę za wcześnie!
 
reklama
Do góry