reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

So_happy!!!! Gratuluję Dzieciątka! Nic nie pisałaś że coś się dzieje... albo ja przegapiłam?!?!? Ale superaśnie, pisz jaki był przebieg i w ogóle ile trwała każda faza, wiesz, że to nas ciekawi :-) Jak będziesz miała siłę i chwilkę wolnego of course! Całusy dla Maluszka :) A - jaki długi ten Twój chłoptaś?

Aniu, zrowia dla Ciebie i rodzinki. I oby kryzys minął jak najszybciej :-) Dobrze, że o tym w ogóle rozmawiacie...

Colly, nadal w szpitalu? heh, jednak sex działa jak malowanie ;-) Szkoda, że my nie mamy jak... ehhhh

Colly ładnie haha daj znać. U nas wczoraj bzykane po 5 tygodniach postu haha ekspres polarny 5 min I po sprawie haha
Hehehehe.... Kuruj się niunia :) Niech Ci grypa lekką będzie!!
 
reklama
Ja to nie mogę normalnie funkcjonować a tej ciąży tylko ciągle mam jakieś przypadki.
Przewróciłam się na kolana i brzuch jak odprowadzałam Weronię do szkoły. Kolana rozbite ale mały rusza się normalnie na szczęście. A moje dziecko tak się strachu najadło, że nawet nie zauważyło, że rozbiło kolana.
 
Czekam aż zrobią miejsce na patologii i będą mnie trzymać minimum 2 dni (może tydzień a może i już do samego końca) . Skurcze są, skala tu jest do 100 i mam setki ale za krótko chyba. Coś im się znowu z serduszkiem nie podoba...

Jeny, ja chcę do domu. Do swojego łóżka i swojej łazienki. :(
 
Kurcze ale naprodukowalyscie przez pare godzin hehe

Spodziewałam sie tu jakiegos dzieciaczka, ale raczej u Colly :)

So_happy gratuluje, jeju tak niespodziewanie, jak to w sie w ogole wydarzylo, jak tylko bedziesz miala czas to czekamy na bardziej szczegolowe informacje :) szok nie spodziewalam sie , aaa no i jakie imie w koncu wybraliscie?

Colly leż tam kochana moze sie zaraz cos rozwinie, a jak nie to mogliby cie puscic do domu, bo te szpitale sa meczące

krewetka ooo to syzbko Ci sie skonczylo i bardzo dobrze, przynajmniej ten komfort :)

Dbdg ja spakowalam sobie tylko 20 szt, moze mi nie starczyc, bo jak kasik pisze zuzywa sie mniej wiecej 10szt dziennie, ale poprzednio mialam paczke 28szt i jeszcze zostalo, bo leżałam równo 2 doby, teraz tez wiecej nie zamierzam :p

doris uważaj na siebie, boli mocno? ja tez taka sierota jestem, ale jak narazie w tej ciazy nie przydarzylo mi sie chyba nic, oprocz poparzenia brzucha gorącą blaszką :p
 
Ostatnia edycja:
So happy gratulacje przeogromne!!! :-)
U mnie też już po ptakach. Chłopaki zrobili nam prezent na 2 rocznicę ślubu. Dziś mamy właśnie. O 4:15 rano odeszly mi wody. O 5:32 urodzil sie Jasiek (2400 z groszami), o 5:38 urodzil sie Kuba (2600 z groszami). Porod SN, bez znieczulenia, bo szybko szlo. Jedyne co, to sztachałam się podtlenkiem azotu. Chyba sobie sprawie taka butle do domu. Bedzie w sam raz jak mnie rodzina wkurzy :D. Chlopaki sa teraz na obserwacji na neonatologii, a ja wypoczywam na poporodowej.
 
reklama
Do góry