reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
So happy gratulacje przeogromne!!! :-)
U mnie też już po ptakach. Chłopaki zrobili nam prezent na 2 rocznicę ślubu. Dziś mamy właśnie. O 4:15 rano odeszly mi wody. O 5:32 urodzil sie Jasiek (2400 z groszami), o 5:38 urodzil sie Kuba (2600 z groszami). Porod SN, bez znieczulenia, bo szybko szlo. Jedyne co, to sztachałam się podtlenkiem azotu. Chyba sobie sprawie taka butle do domu. Bedzie w sam raz jak mnie rodzina wkurzy :D. Chlopaki sa teraz na obserwacji na neonatologii, a ja wypoczywam na poporodowej.


Gratuluje x 3 dwóch sporych chłopaków no i rocznicy ślubu :tak: Piękny prezent :tak::-)
 
Gratulacje So_happy i Ladyk :D az sie po plakalam ) ehh hormony robia swoje :) Duzo zdrowka dla mam i dzieciaczkow :*

Colly pisz na biezaco co sie u ciebie dzieje :)

Doriss uwazaj, bo sie za bardzo po obijasz kobietko

Akat szybkiego powrotu do zdrowia

My wczoraj z moim po tygosdniach przerwy tez troche za szalelismy wieczorem to dostalam takich skurczy ze ledwo chodzilam ale po h przeszlo, cos czuje ze maly przed terminem wyskoczy, bo coraz czestsze mam skurcze i juz bardzo nisko cisnie maly na krocze, ale niech poczeka jutro do wizyty a potem niech sie dzieje co chce :)
 
Co Wy o tym seksie ? :-p Ja chciałabym odwlec sprawę jak najbliżej terminu, a Wy przyspieszacie szalone.
Jeśli chodzi o nieporadność i niezdarność w ciąży to ja wczoraj zrzuciłam sobie lustro na stopę, a przedwczoraj jakoś mnie tak majdnęło, że uderzyłam tyłem o drzwi i mam siniora, aż mnie brzuchol rozbolał, ale tylko na chwilę na szczęście.
Cudownie So happy ! Gratuluję :-)

Ladyk - pięknie i akurat w rocznicę, super ! Gratuluję bąbelki :-)

Dbdg - ja jedną paczkę spakuję do torby, a drugą w razie czegoś mi mąż dostarczy, ale jeśli nie miałabym możliwości dowozu to pewnie wzięłabym od razu dwie paki.
 
reklama
Do góry