reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ja juz prawie po. Ktg i usg w porządku :-) synek waży 2800g, przepływy ok no i na szczęście łożysko jest z boku a nie z przodu więc nie powinno się nic dziac. Czekam teraz tylko na lekarza. Oby szybko bo o 12 mam fryzjera! Nie mogę się pokazać synkowi z takimi siwymi włosami bo jeszcze pomyśli, że jestem jego babcią :p
 
Ladyk gratulacje :) super zaciskałaś nogi, chłopcy nie są tacy malutcy.

Ja czekam do 14:30 na wypisy żeby przejść na patologie. A z serduszkiem małego na zapisie niby ok ale jak się słucha to czasami jedno uderzenie ucieka.

Akatsuki chciałabym być następna.
 
Colly to weź L do kibla w szpitalu I powtórzcie zabawe :p
Ja przez chwilę uniesienia miłosnego zapomnialam że jestem prawie 90 kgmowym opychnietym wielorybem co steka jak trzeba się podnieść po wodę albo na siku... ogólnie dokucza mi brak kobiecości, tak samo mialam w 9 mscu z Lari, czułam się bezksztaltna beczka, ani nie siegam się podetrzec ani nóg ogolic nie mam jak, wiem ze tylko 3 tyg mi zostały ale wydaje mi się to niczym epoka.... nawet narzekam jak stara baba no ...
 
reklama
Colly to weź L do kibla w szpitalu I powtórzcie zabawe :p
Ja przez chwilę uniesienia miłosnego zapomnialam że jestem prawie 90 kgmowym opychnietym wielorybem co steka jak trzeba się podnieść po wodę albo na siku... ogólnie dokucza mi brak kobiecości, tak samo mialam w 9 mscu z Lari, czułam się bezksztaltna beczka, ani nie siegam się podetrzec ani nóg ogolic nie mam jak, wiem ze tylko 3 tyg mi zostały ale wydaje mi się to niczym epoka.... nawet narzekam jak stara baba no ...

Akat klimat sprzyja narzekaniu ;-) ja tam też czuję się jak waleń. Co się przekręcam to mimowolnie stękam co mnie wkurza a Ty jeszcze dodatkowo jesteś przeziębienia. Mi też zostały 3 tygodnie do cc i obawiam się, że ani seks ani sprzątanie ani nic innego mi nie pomoże ale próbować będę :-D
 
Do góry