reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dzięki dziewczyny, ja dzisiaj cały dzień leżę... to szok dla mojego organizmu, bo ja w ogóle nie lubię leżeć, ewentualnie siadam sobie to tu to tam... Czekam na wyniki porannych badań, myślę, że będą koło 20 dopiero.

Też zauważyłam, że dawno nam się kilka dziewczyn nie odzywało, na pewno dbdg, ale może sie przeprowadza akurat? A Ladyk? Urodziłaś Kochana? Isabela? W ogóle więcej mi tu brakuje Was dziewczynki... Zaraz zerknę kto tu się nie odzywał dawno...

EDIT

Sprawdziłam na szybko kilka osób, i tak:

Sylwia.87 nie odzywała się od 27/08
Busia81 nie odzywała się od 02/09
Igem nie odzywała się od 12/08
Kornelcia05 nie odzywała się od 06/09
dbdg nie odzywala się od 04/09

Dziwne to... napisałam do nich PW. Może się odezwą...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dziś też miałam wizytę, opisałam w odpowiednim wątku. Wydawało mi się że czop mi zaczął odchodzić od kilku dni no i dziś to lekarz potwierdził jak tylko na fotel weszłam... miałam długie akcje skurczowe wieczorami i to chyba przez to...

dziewczyny zdrówka!! jeszcze dobrze jesieni nie ma a już się panoszą choróbska!

dreamgirl mam to samo....no nie umeim leżeć bo mnei nosi :-p czuję się taka bezużyteczna haha ale jak trzeba to trzeba!

tematy biżuteryjne widzę :-) ja z biżuterii nosze tylko pierścionki których nigdy nie ściągam (chyba że jak gniotę ciasto czy mięso mielone) więc mój m na większe okazje kupuje mi pierścionki bo mówi że chociaż używam ;-) ostatnio dostałam na urodzenie córki ciekawe czy teraz też dostanę :p
 
małkus o właśnie przypomniałaś mi! :-) ja po urodzeniu córki dostałam piękne serduszko czerwono-białe na łańcuszku i róże. Ciekawe co teraz wymyśli :-D chyba, że drugi raz to się nie liczy ;-)


Dziewczyny jaki macie śluz w ciąży? Bo ja mam go dość dużo i wydaje mi się, że nie rozpoznam czopu przez to.
 
Z serduszkami u dziewczynek wszystko ok :) uff ułożyło mi! Ale pewnie nie będę dziś mogła iść do szpitala bo mój znów dłużej w pracy :(

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

super wiesci :)

hejka
.



Krewetka a jak u Ciebie?


dobrze, Igor mial dzis badania, w tym echo serca, wszystko jest ok, jak dobrze pójdzie to w weekend go wypiszą:-)
 
Krewetka, super wieści! :)
Ja nadal w trójpaku. Staram się doturlać w nim do weekendu.
Już mam tak wszystkiego serdecznie dość. Czuję, że to ponad moje siły :(. Bardzo chcę do domu. Dziś na chwilę rodzice przywieźli mi Maję. Oczywiście foch z przytupem. Wcale się nie dziwię, że jest na mnie obrażona. Mam nadzieję, że jak wrócę do domu to sytuacja się unormuje. Teraz Maja cały czas jest u moich rodziców. Mąż po pracy wpada do mnie, potem do Mai i do domu spać. Ustaliliśmy, że nie ma sensu tak jej dzień w dzień nosić między mieszkaniami. Szczególnie, że nie ma mnie w domu. Dlatego na czas mojego pobytu w szpitalu mieszka u dziadków. Ale nie wiem, czy nie strzelamy sobie ta decyzja w stope. :( Pierwszy raz mam poczucie, że tracę kontrolę nad sytuacją...
 
reklama
dream kuruj sie moja droga, a co tam dokładnie Ci dolega, no wlasnie tez sobie dzisiaj pomyslalam, ze dbdg sie nie odzywa, mam nadzieje, ze to zawirowania z przeprowadzka, a nie kolejna szpital odwiedza

małkus ooo to niedlugo i u Ciebie sie może zacznie akcja :)

szczesliwa ja tez mam strasznie duzo sluzu, w poprzedniej ciazy o czop mi sie tak strzepil ( o ile to byl on) raz mi cos wiekszego wypadlo, ale jak taki czysty to nie wiem czy bym poznała, bo niektorym to z krwia odchodzą

krewetka ooo super , w koncu bedziesz miala synka przy sobie :)

ladyk trudno jakos bedzie z Mają, niestety taka kolej rzeczy i musicie jakos kombinowac, a oni tego porodu juz Tobie nie wsytrzymuja tylko poprostu akcja sie zatrzymała tak?
 
Do góry