reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hej :)
Kasik ja mojemu tez nie stawiała żadnych wymagań, zawsze powtarzała ze o pierścionek jestem spokojna bo dostałam sporo biżuterii od G i zawsze była piękna i wysmakowana ;)

no ja niestety nie mogę tego powiedzieć :) kiedys dostalam zawieszke w kształcie motyla z bursztynu:szok::szok::szok: (nie lubie bursztynu i bizuterii w takich kształtach tak na marginesie) po tym prezencie naprawde obawialam sie o pierscvionek zareczynowy :)
 
reklama
Ja byłam u gina 3 września i dostałam zwolnienie do terminu porodu do 13.10 mam wizyty jeszcze .Właśnie widziałam zapowiedź na tlc programu ciąża z zaskoczenia drugi raz :szok: to jakaś masakra nie wierzę te amerykanki to chyba jakieś niedorozwinięte są q..wa rodzić raz i nie wiedzieć to już masakra ale dwa razy .
 
Chyba ją też dostaje zwolnienie na około 30 dni zawsze od giną
Kotek co do znieczulenia to najpierw praska mu na dziaslo takim sprejem mrozacym o smaku pomarańczy i potem igielka i mówi ze pompuje balon w buzi ;) siedzą grzecznie a po wszystkim szukają balonu
Chociaż i bez znieczulenia dają radę często to my rodzice bardziej panikujemy :) będzie dobrze i super ze dentysta z podejściem

Doris a no gowniana robota ale dzieci wiedzą ze jak nie będą się uczyć ro tak skończą
 
Kasik haha no to w takiej sytuacji tez bym się lekko obawiała ;)

Mi zwolnienie lekarz dawał na miesiąc, a na początku sierpnia dał mi już do porodu :)

Pochwale się Wam moim cacuszkiem juz z obrączką ;D
 

Załączniki

  • 1441705874769.jpg
    1441705874769.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 81
Moj mi sie oswiadczyl jak byliśmy jeszcze na studiach wiec na drogie pierscionki nie bylo go stać, ale wlasnie chyba dlatego ten pierscionrk ma dla mnie szczegolne znaczenie, sentymentalne... wydal na niego tyle ile mial uskładane i byl to tak zwany "wdowi grosz" ;) zareczynami mnie totalnie zaskoczyl ;) fajne to byly emocje... pozniej jak bylo juz troche kasy i jeszcze dzieci nie mielismy kupil mi kilka innych pierścionków z diamenteami i szmaragdami bo lubie szmaragdy :) ale zaden nie jest dla mnie tak wyjatkowy jak ten tani zareczynowy :) pierscionek to w tym wszystkim tylko symbol, dodatek do calosci ;) obraczki mamy dwukolorowe zloto zolte i biale w srodku, takue proste, nie zaokraglone no i w mojej jest osadzony diamencik ;) w ciazy nie nosze bo po nocy msm palce spuchniete, ale tak to nosze na codzien bo obraczka to wlasnie dla mnie jest do noszenia na codzień, zeby na niaz spojrzec i sie usmiechnac przypominajac sobie ten wyjatkowy dzien, a to ze sie niszczy... trudno wole by sie niszczyla przez lata wspolnego zycia niz lezala w szkatulce ;) zasadniczo to ja tylko obraczke na codzien nosze ;)

Dziewczyny brancie sie przed chorobskami... mnie tez dopadlo 2 tyg temu i kaszel pozostal a do tego zimno mi wyskoczylo znowu pod nosem wrrrrr... smaruje olejkiem z drzewa herbacianego i jest juz lepiej, ale jeszcze dokucza...

Doris i jak Wercia? Juz dobrze ?

Milego dnia babeczki...
 
Dream,

Zdrówka!

Ja po wizycie. Wszystko ok. Szewki zdjął. I po połogu mam przyjść będziemy rozmawiać o antykoncepcji :tak:

Próbowałam się dodzwonic do szpitala, ale narazie nikt nie odbiera. Miałam dziś ambitny plan jechać na miasto na zakupy, ale nici z tego bo mój zapomniał fotelik przełożyć .

Jutro, albo w czwartek będę musiała jechac. A tak nie mam siły. Pogoda jest okropna. Nie cierpię jak mi zimno :(

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Ale ja wam zazdroszczę siedzenia w domu. Mnie juz tu trafia. Na ktg wyszly mi lekkie skurcze, a po wizycie wiem tyle ze mam czekać aż sie cos zacznie dziac takze po o obiedzie idę zrobic rundkę po schodach.
 
reklama
Do góry