reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

witam sie
nie bylo mnie pare dni a tu taka produkcja :) ale widze ze nikt nie urodził :)
U nas jakas masakra od piatku walczylismy z zatkana rura :/ głownym odplywem do szamba. Oczywiscie weekend i zaden spec nie pracuje wiec sami sobie musielismy poradzic krecac wielka 15m sprezyna na telefonie z moim tatą krtory nas instruowal co i jak :/ Ale chyba sie udalo, takie atrakcje w jeden wolny weekend z M mieliśmy.
Przeprowadzki ciag dalszy w holu kartonow pod sufit nie mam sil ich rozpakowac w mieszkaniu jeszcze tyle samo do spakowania ale jestem dobrej mysli ze uwine sie w tym tygodniu.
Co do pierscionka to bym juz mogla taki dostac :) juz wkoncu 10 lat razem i trzecie dziecko w drodze :p ale czekam nie chce naciskac zeby nie miec poczucia do konca zycia ze to było wymuszone wole wiedziec ze było to od serca :)

Kasik ja leczylam mlodemu zeby wczesnie bo mial dziurki jakies male nie bola i lepiej je zaleczyc bo potem robia sie wielkie i nawet truja zeby mleczne dzieciom. lecza tez ze znieczuleniem przynajmniej u nas. warto znalesc gabinet taki specjalny dla dzieci.

doris jak tam zdrowko u córki?

colly bardzo ladny pierscionek

Akatsuki super ze impreza udana i prezenty super.

dream zdrowka dla ciebie

mrowka ja pasy poporodowe polecam mam jeszcze po pierwszym porodzie licze ze bedzie pasowac :)

Malinka głowa do góry faceci czasem cos palną nie mysląc

Lilio super że mogłaś przytulic kruszynkę.
 
reklama
Witajcie.
Wygląda na to, że to jakaś infekcja wirusowa. Pół nocy temperatura a rano jak ręką odjął. Już od 7 rano Weronia mnie budziła a ja nieprzytomna bo poszłam spać jak jej temperatura minęła to znaczy dopiero o 2:30. V stwierdził, że jak śpię z Weronią to on nie będzie spał sam i spał z Zuzią :-)
Faceci rzadko myślą w taki sposób jak my, no cóż, na szczęście mam aptekę 200 m od domu. Jakbym mu kazała to by poszedł ale jak mam prosić to wolę sama :p

Ladyk jak tam u Ciebie?
Paulka daj znać po obchodzie.

Kamila niezłe atrakcje mieliście :-D gowniana sprawa ;-)

Kasik ja na szczęście nie musiałam jeszcze leczyć dziewczynom zębów.
 
Akat - raaaany, boskie żarełko, sama z chęcią bym przyszła na tak zorganizowaną imprezę :-)

Lilo - ja mam pierścionek ze Skorpiona za ok 350 zł, złoty z oczkiem z granatu i z cyrkoniami, kooooocham go, a jeszcze bardziej to, że ja go nie wybierałam tylko całkowicie wszystko ogarnął mąż, niebywałe :-D Właściwie ja lubię kolczyki, branzoletki i pierścionki, ale tylko srebrne, także taka odmiana - złoty pierścionek i obrączka ( te z kolei mamy od prywatnego jubilera, który między innymi robi obrączki dla Apartu ) na prawej dłoni to fajna sprawa. Poza tym uważam, że te dwa to moja najpiękniejsza biżuteria :-)

Doris - no co za cholery w tej szkole, chyba bym rozerwała .

Chłodno na dworzu, od razu bluzę nałożyłam, robotnicy robią, ja niedługo spadam z tatą do firmy zawieźć kolejne l4, wizyta kolejna u dr za 2 tyg i tak będę latać do firmy co chwilę, hymmm, jakby nie mogła mi już do porodu wypisać tego zwolnienia. Jeszcze dzisiaj mam się spotkać z tą koleżanka "toksyczną", bo muszę coś od niej odebrać. Trzeba będzie posiedzieć tak z godzinkę przy herbatce. Znowu nasłucham się marudzenia i zdołuje mi dzień już do końca, coś pięknego:-p
 
Hej!

Ja zaraz do gina uciekam. Juz w piątek miałam być :(

A potem będę dzwonić do szpitala. Zobaczymy co kardiolog powiedział.

Blair,

Nie poszloby tak szybko, ale babka w sali która chcialam dala mi namaiary na koleżankę co ma dwie sale. I zadzwoniłam i pani powiedziała, ze na małą jest miejsce. Jedyny minus, że to jakieś 25km od kościoła. Ale trudno.
W czwartek wszystko dogadam i nie wybrzydzam. My i tak tylko robimy kolację dwudaniową, ciasto i toast. Żadnych alko nic. A to dlatego, ze rodzice Ł mają z tym duży problem i jak sam powiedział nie chce się potem wstydzić. Zespołu żadnego nie bierzemy. Takie typowe skromne przyjęcie.

Co do tej firmy Łazur to jesteś kolejną osób co mi poleca ich obrączki.

Ja pierścionka za 3tyś bym nie wzięła. Raz, że nie lubię bizuteri mnie ona drażni, a kupić by leżał... to dwa nie na moją kieszeń takie wydatki :) . I W sumie jak Annie zastanawiałam się już też nad srebrnym. Wtedy nie byłoby żal jakbym zgubiła, a cóż ja mam do tego ogromny talent. Właśnie kiedyś zerwałam dość drogi łańcuszek i zgubiłam pierścionek co dostałam od babci na 18. To była pamiątka rodzinna. Od tego czasu nie noszę zupełnie nic.

Ja muszę wziąść raczej bardzo skromny bo chciałabym bogato zdobione obrączki o takie --->
uploadfromtaptalk1441700166639.jpg

Jeden na allegro mi się podobał. Ale nie wiem czy to dobry pomysł zamawiać pierścionek przez neta.

Dobra ja już uciekam.


Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1441700166639.jpg
    uploadfromtaptalk1441700166639.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 59
Hej!

Malinka Nie ma co sie załamywać, jeszcze chwila i się wyprowadzisz, a o to właśnie chodzi :tak:a głupie teksty to niech sobie w buty wsadzi :tak:


kasik nie wiem jak to jest z leczeniem u maluchów, ale warto to zrobić teraz.


chybra dużo siły żeby przetrwać spotkanie z koleżanką :-)


doris zdrówka dla córki


Dzisiaj nad ranem bolał mnie brzuch, tak dziwnie z boku. Ruszyć się za bardzo nie mogłam. Do tego chyba się przeziębiłam. Jest mi w nocy gorąco i śpię przy otwartym oknie, a okno mam zaraz za głową. Przeciąg był i się doprawiłam :-(
 
Witam was serdecznie!
Nie było mnie około 3 tygodni ( musiałam wrócić do pracy, zostały mi jeszcze dwa tygodnie ),a tu taka produkcja, szok!! Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, przepraszam! Każdej z nas życzę wytrwałości i cierpliwości. Tym które juz urodziły życzę siły i pozytywnego nastawienia i duzo nadzieji.
Nie wiem kiedy jeszcze tu zajze ale obiecuje sie odezwać. Teraz na ponad miesiąc przed rozwiązaniem mamy duzo pracy i przygotowań... Życzę miłego dnia wszystkim [emoji8]
 
aaaaaaaa wsciekne sie, maz przez przypadek zabral mi klucze i nie moge wyjsc z domu :(

Kamila a jak Twoj synek zniosl znieczulenie? Bo to jednak trzeba kluc, a pozniej dretwieje i w ogole nieprzyjemne to.
Dentystka u ktorej bylismy (ja tez do niej chodze ) ma super podejscie. Ja wszystko wczesniej synkowi wytłumaczyłam jak to bedzie u dentysty, takze on z checia usiadl na fotelu, a ona zaczela mu wszystko pokazywac, dała mu do raczki potrzymac, wytlumaczyla i on taki dumny siedzial. Takze tym sie nie przejmuje, ale boje sie tego samego leczenia, czy on da rade. No nic zobaczymy, idziemy za tydzien to sie okaze.

Chybra a nie moglas jej powiedziec, zeby ci wypisala na dluzszy okres? Ja teraz chodze czesciej do gina, ale zwolnienie mam na 4 tygodnie.
 
Doris nie rozumiem dlaczego nie zadzwonili bez sensu niech mała szybko zdrowieje .
Młodamama skurcze będą już nas męczyć jak są regularne to wiadomo ,że coś może być na rzeczy .
Malinka fajnie ,że opiekujesz się babunią niech juz wraca do zdrowia .
Lilo zdrówka dla dziewczynek niech rosną szybciutko ja pierścionka zaręczynowego dorobiłam się chyba po 10 latach mam taki prosty z białego złota z kamieniem .
Szczęśliwa mnie też gorąco i śpię przy otwartych drzwiach tarasowych ,a mąż marznie na szczęście nie przeziębiłam się jeszcze .
Maleństwo chyba wyprostowało sobie nóżki i mam straszne duszności od trzech dni mam wrażenie ,że opiera się o przeponę i cholewcia jeszcze takie aktywne mój żołądek jest taki malutki ,a ja taka głodna :no:
 
Kasik4 - jakoś w natłoku informacji i wypisywanych papierków i recept dla mnie i przy okazji masie moich pytań normalnie zapomniałam, a zanim weszłam do niej rozmawiałam o tym z mężem, że chcę już zwolnienie do końca :-p

Eli36 - Też się dziwię z tym żołądkiem moim, jest tak ściśnięty, ale ja bym cały czas jadła. Dla męża to i lepiej, bo on bardzo lubi jeść, ale dla mnie to nowość i muszę się hamować .
 
reklama
Hej :)

Ja chyba dziś lepiej, ale miało to swoją cenę w nocy, chyba czymś się wieczorem strulam...

Dream zdrówka!

Paulka współczuję wspolspaczki chrapaczki, może stoperki do uszu sobie kup?

Kasik ja mojemu tez nie stawiała żadnych wymagań, zawsze powtarzała ze o pierścionek jestem spokojna bo dostałam sporo biżuterii od G i zawsze była piękna i wysmakowana ;) nawet gdy mi zaproponował wybranie pierścionka to powiedziałam żeby sam wybrał bo chce dostać to od Niego, ale On się uparł i powiedział ze chce mi dać mój wymarzony bo to na całe życie :) nie mogłam odmówić ;)

Doris dobrze że Młodej przeszła gorączka, oby skutecznie :)

Lilolo ja akurat jestem z miłośniczka biżuterii, dbam, czyszczę, każdy pierścionek w oddzielnym pudelku, zaręczynowego i obrączki nie noszę po domu a zwłaszcza jak sprzątam...
Zastanów się nad zdobieniem obrączki, ja też chciałam, ale koleżanka u której zamawialismy doradziła mi ze względu ze takiej obrączki nie zmniejszysz ani nie powiekszysz, a najgorzej wybierać rozmiar w ciąży, bo później palce mogą puchnac, nie muszą ale mogą. Znajoma mnie przekonała ze jeśli chce brylant osadzić to żebym przyszła po porodzie przed ślubem kościelnym. Ale chyba odpuszczę zupełnie.
 
Do góry