reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Mam salę dziewczyny. W czwartek będę wszystko dogadywać. Wybrałam też w sumie kroje sukienek jakie mnie interesują. Wróci mama to będę chciała iść do jej znajomej krawcowej i niech mi i dziewczynkom coś wyczaruje:)

Znalazłam też obrączki jakie bym chciała. Już wczoraj u jubilera je widziałam, ale dziś na necie i cenę znalazłam :tak:

Pierścionka nadal nie mam. I w sumie już mam na to nerwa. Nie lubię bizuteri i w sumie niby wszystko mi jedno, a nic mi się nie podoba :no:

Jak jutro będzie ładniej to idę szukać dalej i dziewczynom troszkę malusich ciuszków kupić:)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Kasik u mnie było: talerz serów I oliwek, buffet kanapkowy, salatka z grillowanym oscypkiem, talerz warzyw z hummusem, tort czekoladowo-orzechowy, domowe krakersy oliwkowe, makaron z sosami do wyboru (bolonski I kremowe pesto) czipsy, ciastka, duperele, otwarty bar. Kilka fot pogladowych (niestety zrobilam tylko kanapek):
 

Załączniki

  • 1441657267519.jpg
    1441657267519.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 63
  • 1441657293184.jpg
    1441657293184.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
Hej z wieczora :)

i po plotkach z kumpelą z pracy. 3,5h razem, nie mogłyśmy się nagadać...

Moja babcia znów się licho czuję :-/ ile ja się przez to nastresuje... Ale ciągle ją wypuszczają ze szpitala niedoleczona. Teraz ją puścili z bakteriami w moczu, niby nic takiego, ale wiedzieli że źle reaguje na antybiotyk bo się im skarzyla. Teraz same żesmy go odstawily bo branie go przynosi gorsze skutki niż nie branie... Nic jeść nie może, w głowie ma karuzele i słaba jest jak nie wiem - wszystkie działania niepożądane ma w dodatku nie bierze się go przy chorobach serca i przy lekach na serce a ona przecież jest po rozległym zawale ze skrawkiem czynnego serca. Ależ jestem wściekła na tą naszą służbę zdrowia! Grrr a jeszcze żeby zamówić wizytę domowa to stałam godzinę w kolejce :-/ lekarz tak długo trzymał jednego pacjenta... Parodia
Malinka, może jestem nieuważna, ale naprawdę nie ma Ci kto pomóc z Babcią?? Wiem, że i tak martwić się będzie człowiek zawsze, ale mam na myśli to żeby ktoś się zajął załatwianiem wizyt lekarzy czy wyjazdem do szpitala, bo przecież Ty powinnaś odpoczywać... Poza tym jeszcze przeprowadzka :/ Podziwiam Cię! Zdrówka dla Babci :)

Hej dziewczyny. Wczoraj padłam na twarz po gościach.I nawet nie mialam siły napisać. Wszystko super, goście bardzo zadowoleni byli, bardzo im się moja nowa chata podobała (w sumie pierwszy raz miałam gości od przeprowadzki) o bardzo chwalili moją kuchnie. Prezenty super I na bogato ;) wszystko bardzo się przyda ;)
Akat, ekstra, że się podobało i jesteś zadowolona. Nie wiem sama czy robić Baby Shower czy Pępkowe... Jak myślicie Dziewczyny?

Dzień dobry :)
Nadrobiłam Was.
Niestety pierścionek jeszcze nie wybrany. Wczoraj byliśmy w Elizie, Apartcie i yes i w sumie nic mi się nie podobało. A jak sie podobało to ceny zupełnie nie na moja kieszeń :( bo jednak 3tyś za pierścionek to ja nie dam. Chce tak maks do 600zł.
Na 16:30 jade w sprawie sali to jak przestanie lać to podjade do tych mniejszych jubilerów i tam może coś wybiorę. W sumie mam nielada problem bo ja nie lubię bizuteri, nie noszę takich rzeczy i ciężko cokolwiek mi wybrać gdy nic się nie podoba :o

Już mogę napisać, ze dziewczyny są po konsultacjach. Nie mamy na chwilę obecną żadnych krwawien do mózgu. Żadnych mikro wlewów. Wszystko wygląda bardzo dobrze. Dziewczyny ważą 1690g Emila i 1540g Milena. Brakuje im jeszcze troszkę do wagi urodzeniowej, a do domu nie pójdziemy na pewno prędzej niż dziewczyny nie osiągną 2kg. Neurolog i neonatolog powiedzieli, ze zajmie to około miesiąca i by raczej nie liczyć, ze wyjdziemy we wrześniu. W tym tygodniu zaczniemy podawać im moje mleko.
Dziś odpieli Milenę od cpapu i radzi sobie w sumie sama :tak:
A wczoraj w końcu mogłam E wziąść na rękę i przewinąć ją. Szok dziewczyny! Taką kruszyna!!!

Ooooooooo, Lilolo, aż sobie próbowałam wyobrazić tę chwile kiedy przewijasz Emilkę... Ładnie, że wszystko idzie do przodu :)
&&& oby tak dalej!

Mój pierścionek zaręczynowy jest srebrny, kupiony w Aparcie za 120zł (Ł. było stać na więcej, ale po co? w złocie rzadko gdzieś wychodzę). Obrączki mamy standardowe, proste i żałuje. Ważna jest intencja, uczucia, to co nas/Was łączy... Jestem rok i jeden dzień po ślubie, wiem co piszę :p

heh widzę,że w kwestii darczyńców nie jestem sama :-D Serio dziewczyny, jakbyście widziały np pieska śpiewającego amerykańskie kolędy (nie ważne,że jest wrzesień....) merdając uszami to byście padły. Na zawsze umocnił mnie w moim poczuciu estetyki...tak samo biało niebieski pudel z kolczatką na szyi. Natychmiast po zamknięciu się drzwi za teściami zagrzały kontener. Mam jeszcze agresywnie wrzeszczącego pingwina i inne super gadżety...Do żadnego domu dziecka tego nie oddam, bo bym się wstydziła coś takiemu komuś dać nawet anonimowo. A bywa też tak jak u kasik - jak szanowna teściowa próbuje coś kupić dla mnie,to nie wiem gdzie oczy podziać. Pomijam już kwestię gustu i tego,że nigdy w życiu bym czegoś takiego na siebie nie ubrała....Ale zdarza się,że kupi mi np legginsy w rozmiarze 50 :eek: albo coś do mieszkania...np półmetrową figurę anioła,którą kazała postawić nad łóżeczkiem Oli (chyba po to,żeby ją to straszydło w nocy straszyło albo zabiło spadając z półki, bo monument waży parę kilo...). Jej super prezenty nadają się jedynie do schowania w najgłębszych czeluściach szafy... Najgorszy jest i tak moment,jak ona w zachwycie przewraca siatkę tych badziewi dumna,że mi takie łupy naznosiła i oczekuje moich oznak radości nad każdą szmatą,którą wychwala jakby co najmniej od Prady była....

Hahahahhaha, ja zapomniałam nadmienić, że te cudeńka, które Teściowa kupiła to i tak ja wybierałam :p Ostatnio dostałam z 7-9 sukienek dla Małej, szkoda, że może z 2 mi się spodobały, a dosłownie 3 mogłam doprowadzić do stanu używalności (super promocja w "ciuchu" 2zł/szt.- nie można było nie skorzystać :D). Queen of... daremnych prezentów jest moja Babcia. Mój Ł. zaczął się ze mną zakładać co tym razem dostanę na urodziny lub święta :p Kupuje nam np. Anioła Stróża (jak u Ciebie, Mrowkaa), 2 chińskie filiżanki (wie dobrze, że pijemy tylko z kubków), komplet szklanek (takich starych, co wymagają koszyczków), solniczki z "Klubu książki" (co roku dostaję nowe)... Ehhh, przyjmuje z "grymasem" i zwykle wyrzucam przy pierwszej okazji.

Dziewczyny widzę ze juz każda myśli o porodzie. Ja skurczy nie czuje ale młoda bardzo się wypina i nieraz aż mnie to boli jakby mi skórę rozciagala :)
Normatywna, też tak mam. Boli szczególnie w okolicach pępka. Chyba Maleństwa nie mają już za dużo miejsca ;)


No ja w sprawie skurczy nie pomogę, bo sama się zastanawiam czy to co mi ostatnio daje popalić to skurcze czy diabli wiedzą co. Mam takie delikatne boleści dołem brzucha bardzo nieregularne, trwają pare sekund i ciśnie mnie na krocze też, takie uciski na krocze miewałam też w trakcie miesiączki. No i mała wierci się niemiłosiernie.

Evvula, mnie też się takie coś spotyka coraz częściej. Wydaje mi się, że to skurcze przepowiadające.

Weronika wróciła ze szkoły chora. Podobno pół dnia leżała w klasie na podłodze (na dywanie) bo bolał ja brzuch o nikt do niej mnie nie zadzwonił :-/ jak ja V odbierał tp puściła pawia a wcześniej miała biegunkę (tak mi powiedziala). Teraz leży i ogląda bajkę, już wdrożyłam leczenie ale blada jest taka i tak dziwnie wzdycha, kręci się więc ja już mam schizę czy na pewno wszystko ok. Jeśli chodzi o dzieci to ja chyba jakaś przewrazliwona jestem i jak się źle czują to ja nie mogę się wyluzować i jestem zestresowana. Też tak macie??

Doris, a nauczyciele nie widzieli, że coś nie tak z Twoją córką? W głowie się nie mieści. Dużo zdrówka!

Isabela, życzę Ci skurczy i odejścia wód, bo tylko tego do szczęścia brakuje :)

Ladyk jak u Was? Trójpak?

Paulka jak się czujesz?

Spokojnej nocy Dziewczyny :)
 
Uwielbiam mężczyzn!!! Weronia przed myciem miała temp. 38,4. Dałam jej tylko Sambucol, umyła się, przeczytałam jej książkę i zasnęła. W kuchni stwierdziłam, że nie mam nic przeciwgoraczkowego i jeszcze apteka czynna więc należałoby się zaopatrzyć na wszelki wypadek. V na to - to może rano?? Pytam a co będzie jak jej w nocy urośnie? A V tak! Na pewno urośnie, nie histeryzuj, może jeszcze po pogotowie zadzwonisz?? Ależ się wku.wiłam!!! Ubrałam się, zeszlam na dół i kupiłam. Mierzyłam przed chwilą temperaturę - 38,7 więc podałam Ibufen forte, na który miałam czekać do rana... Jak on będzie miał gorączkę to mu właśnie zaproponuję, żeby się pomeczył i nic nie brał bo po co? Ach szkoda gadać.
 
Akatsuki fajnie ze impra udana, a żarcie takie apetyczne, że aż zgłodniałam.
Doris zdrówka dla córy. Niepojęte co za cioły w tej szkole, żeby do rodziców nie zadzwonić.
 
reklama
Akatsuki, no dzięki ;/ zajebista z Ciebie koleżanka takie fotki na noc wstawiać...

Lilolo, ja uważam że taki pierścionek to fajna sprawa bo to taka pamiątka. Ja swój sama wybierałam i też nie chciałam z tych najdroższych ale aż tak oszczędna nie byłam. Sama biżuterii nie noszę w ogóle. Żadnych pierścionków, kolczyków czy naszyjników. Jedyne co to właśnie ten pierścionek i zegarek. Mi akurat nie było ciężko wybrać bo chciałam coś dosyć skromnego i w kolorze niebieskim (tak jak większość prezentów którymi siebie obdarowujemy). Ja na co dzień to raczej dżinsy niż elegancja francja a pierścionek chciałam nosić więc topaz był w sam raz bo nie jest jakiś szczególnie elegancki. No i o czym warto pomyśleć to to żeby ten pierścionek jakoś ładnie spasować z obrączką jeśli chcesz nosić później oba.
Ja mam ten i jestem bardzo zadowolona więc polecam. (warto przymierzyć w sklepie bo to zawsze inaczej na palcu wygląda)
topaz.jpg
Ps. Bardzo podobny ze strony apartu, może Ci się spodoba.
Pierścionek z białego złota z diamentami i topazem - Topazy z diamentami - Biżuteria - Apart

Kitek, mi się wydaje że Baby Shower jest dla bab a pępkowe dla facetów ;p nie wiem skąd taki tok rozumowania u mnie no ale jakoś tak mi się to kojarzy.
Czemu żałujesz zwykłej prostej obrączki? Mi się wydaje, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i sama bym taką chciała ale że pierdzielnęłam sobie pierścionek z białego złota coś chcę teraz z białym złotem zakombinować.
Gratulacje i najlepsze życzenia z okazji pierwszej rocznicy ślubu :D
 

Załączniki

  • topaz.jpg
    topaz.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 105
Do góry