reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hej

Ja mam dziś humor do bani a to chyba przez żarciki mojego... :-/

Lilolo jeju fajnie ze mogłaś już wziąć na ręce swoją kruszynke :-)

Kitek to jest długa historia... Chwilowo jeszcze ja jestem przy babci i wszelakie problemy lądują na mojej głowie a dziś sytuacja była nagła, więc było szybciej żebym ja poszła załatwić... Nie mogłam nie pomoc jak widziałam jaka jest marna :-/ Na szczęście mama zaczęła bardziej się angażować więc trochę mi lżej. Zobaczymy jak będzie dalej. A teraz już jest dużo lepiej, odstawienie antybiotyku pomogło :-)

A z przeprowadzką to już szkoda gadać... Tak bardzo czekam na ten dzień a mój wypalił dziś taki tekst ze odechcialo mi się :-/ może i miał być to żart, ale nie wyszło. Zrobiło mi się bardzo przykro i nawet łzy pokryjomu poleciały :-(

W ogóle dzisiejszy dzień mam do bani. Zupełnie zmarnowany i bezproduktywny :-/ nie cierpię teraz czegoś takiego..

Nawet więcej nie pamiętam co pisalyscie, ide spac może rano będzie lepiej...
 
reklama
Akatsuki, no dzięki ;/ zajebista z Ciebie koleżanka takie fotki na noc wstawiać...

Lilolo, ja uważam że taki pierścionek to fajna sprawa bo to taka pamiątka. Ja swój sama wybierałam i też nie chciałam z tych najdroższych ale aż tak oszczędna nie byłam. Sama biżuterii nie noszę w ogóle. Żadnych pierścionków, kolczyków czy naszyjników. Jedyne co to właśnie ten pierścionek i zegarek. Mi akurat nie było ciężko wybrać bo chciałam coś dosyć skromnego i w kolorze niebieskim (tak jak większość prezentów którymi siebie obdarowujemy). Ja na co dzień to raczej dżinsy niż elegancja francja a pierścionek chciałam nosić więc topaz był w sam raz bo nie jest jakiś szczególnie elegancki. No i o czym warto pomyśleć to to żeby ten pierścionek jakoś ładnie spasować z obrączką jeśli chcesz nosić później oba.
Ja mam ten i jestem bardzo zadowolona więc polecam. (warto przymierzyć w sklepie bo to zawsze inaczej na palcu wygląda)
Zobacz załącznik 709238
Ps. Bardzo podobny ze strony apartu, może Ci się spodoba.
Pierścionek z białego złota z diamentami i topazem - Topazy z diamentami - Biżuteria - Apart

Kitek, mi się wydaje że Baby Shower jest dla bab a pępkowe dla facetów ;p nie wiem skąd taki tok rozumowania u mnie no ale jakoś tak mi się to kojarzy.
Czemu żałujesz zwykłej prostej obrączki? Mi się wydaje, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i sama bym taką chciała ale że pierdzielnęłam sobie pierścionek z białego złota coś chcę teraz z białym złotem zakombinować.
Gratulacje i najlepsze życzenia z okazji pierwszej rocznicy ślubu :D

Colly pierścionek cudowny :) Ja mam coś podobnego, ale z cyrkonią i jest srebrny, też wolę prostotę :)
:szok: Walnęłam "byka" w poście, miało być "NIE ŻAŁUJĘ"... łatwe do czyszczenia, nie haczą, klasyk nieśmiertelny :)
 
Witam wieczornie

Widzę ze na tapecie temat skurczów i bóli... Mnie trochę męczą bóle jak na okres i takie ciągnięcie w pachwinach. Dzwoniłam do mojego gina i pytałam to powiedział ze to normalne i mam się nie przejmować i umówiłam się z nim na sobotę ze zrobi mi wymaz w szpitalu.

Właśnie wróciliśmy z G do domu z baza isofix :) byliśmy z gościem umówieni i udało się kupić bazę która chcieliśmy w dobrych pieniądzach ;)

Lilolo polecam prywatnych jubilerów bo zwykle mają i lepsze ceny i lepsze złoto :)
Aj cudownie ze mogłaś juz Emilkę przytulic i przewinac, pewnie kruszynka w rękach.
Wow powiem Ci ze masz nieźle tempo załatwiania ślubu ;)
Mogę Ci polecić firmę Łazur produkująca obrączki, nie mają wygórowanych cen a obrączki nie są łączone tylko z jednego kawałka, jak trzeba zmienić rozmiar to zmieniają gratis a obrączkę dostajesz wizualnie taka jak oddalas. My ich wybraliśmy ze względu tez ze białe robią z palladem a nie niklem, bo G uczulony jest na nikiel i maja fajny grafitowy odcień ;)

Mrówka ja myślałam teraz kupić ale chyba kupie po porodzie bo na początku samym i tak nie założę żeby rana się miała jak goic, zmierzę się dokładnie a paczki z gemini i tak idą ekspresowo ;)

Kasik haha no dzień dobroci dla Męża ;) tak jak już pojadę to zostaje do porodu :) Tesc juz chce mieć mnie na oku ;) z reszta i ja będę spokojniejsza, tylko będę strasznie tęsknić za G :(

Paulka no nie wierzę jak dać dziecku prezent ze śmietnika?! Nie no nie wierzę!

Isabela no to szybkiego i bezproblemowego rozwiązania życzę ;)

Doris chyba bym te panie opiekunki różniła, dziecko źle się czuje leży na podłodze a one nie reagują?! Co za znieczulica!

Akatsuki ale mi smaka narobiłaś tymi kanapeczkami!

Kitek ja nie robie ani baby shower ani pepkowego, bo mam koleżanki rozsiane po różnych miastach i krajach, wiec nie byłoby jak ich zebrać...

Jeśli chodzi o pierścionek to ok intencją i uczucia są ważne, ale dla mnie pierścionek tez był ważny i G dobrze o tym wiedział, z reszta kocham biżuterię ;) gdy powiedział ze mam sobie wybrać swój wymazony i cena nie gra roli to tylko zapytałam czy jest tego pewny ;p ale oszczędzilam Go i nie wzięłam takiego za 8tys ;p mam za 3tys i uwielbiam go niesamowicie, nie chodzi o cenę (chociaż za tyle oczek i najwyższa próbę złota to i tak przystępna cena), ale jest wyjątkowy i nie taki jak wszystkie no i mój wymarzony, a G widzę ze ma radoche ze spełnił moje marzenie ;)
 
Ostatnia edycja:
Sa one tylko wieczorami co 1h
Mierz czas każdego skurczu i notuj sobie gdzieś na kartce, w zeszycie, co ile występują itd. Sama zobaczysz po swoich notatkach jak często i na jak długo się pojawiają. Jak będą co 10 minut to się możesz zbierać, bo to Twoje drugie dziecko tak?
Tymczasem jeszcze sporo masz czasu :) Ja też miałam wieczorne skurcze i minęły. Czego i Tobie życzę.

Laski - przeziębiłam się... Smuteczek. A akurat dzisiaj jadę na badania krwi i pewnie będą lekko kichowate, no trudno.
Umykam, szybciej chcę wrócić.
 
No niestety dziewczynki teraz już takie skurczyki będą nas męczyć, u mnie raz lepiej raz gorzej, ale dzisiaj dzień pełen roboty sobie zaplanowałem, ciekawe jak będę się czuła na wieczór

Dream zdrowia, dużo czosnku :)

Doris ooo zabilabym chama, ci faceci nie mają w ogóle wyobraźni :)

Malinka nienprzejmuj się, może za bardzo do siebie bierzesz teraz pewne sprawy, będzie dobrze i masz się przeprowadzić hehe :)

Sorki ale nic więcej nie pamiętam...

Do podgladania mojego maluszka zostało tylko 24 godziny, czekam z niecierpliwością
 
Hejka. Czekam na wizytę, ciekawe co powiedzą.
Dzisiejsza noc to koszmar, jest nowa pani na sali, cala noc chrapała bardziej niż G. Malo co spalam. Ehhh... A i do pogadania tez z nią nie za bardzo bo albo nos w książce albo w tablecie wiec chyba musze w jakas gazetę zainwestowac bo sie tu zanudzę na amen.
 
Lilolo super ze moglas juz wziasc malutka na rece oby dziewczynki szybko zaczely przybierac na wadze :) duzo zdrowka dla dziewczynek :)

krewetka wspolczuje tego zapalenia przechodzilam to trzy razy i to wcale nie tak dawno, duzo zdrowka :*

Doris to zachowaly sie dosyc dziwnie nauczycielki bo od razu powinny po ciebie zadzwonic jak jest cos nie tak, duzo zdrowka dla córeczki, a co do zachowania meza to faceci chyba tak maja ze po prostu czasami im sie nie chce i wola wszytsko przekladac na potem

haha prezenty normalnie dostajecie nie z tej ziemi :D dobrze, ze ja nie mam nikogo takiego zyczliwego w bliskich bo nie wiem co bym robila z takimi prezentami :p

Isabell no to chyba jeszcze troche i kolejna mamusia bedzie rozpakowana :)

Akat super, ze jest zadowolona z imprezy :) troche chyba musialas sie na pracowac przy szykowaniu tego wszystkiego :)

Colly sliczny pierscionek :)

Moj D jak sie kiedys zabierze za kupowanie pierscionka dla mnie to wie, ze nie moze on miec zadnych odstajacych oczek nie wiem czemu ale mi osobiscie strasznie sie to nie podoba :/

Paulka pisz potem od razu co i jak po wizycie :)

Ladyk jak tam stuacja u ciebie? dalej trojpak?

Ja jak za duzo chodze to czuje ze mlody strasznie napiera na krocze jak by chcial juz teraz natychmist wychodzic :) skurcze tez miewam dzien w dzien czasami takie, ze musze sie troche zgiac bo tak boli, ale potrwaja jakas chwile i przestaja.
Maly tez juz musi byc strasznie nisko bo czuje tylko jak rusza troche rekami, nogami i co jakis czas delikatnie dupke wypina :)

I od paru dni jem tyle co nic, maly chyba bardzo uciska na zoladek czyms bo nie jestem wstanie zjesc a jak zjem minimalnie wiecej to zaraz mi sie wszytsko cofa :/

Wybaczcie taka moja nie obecnosc przez weekend i wczoraj ale jak nie problemy z netem to teraz ubezpieczalnia gra mi na nerwach :/ wiecznie wszedzie jakies problemy ;(
 
Hejka,

bylam wczoraj u dentysty z mlodym i troche sie zalamalam bo ma trzy dziurki do leczenia :( kurcze nie wyobrazam sobie teraz jak ten moj trzylatek zniesie leczenie ?? Dziewczyny czy ktorejs z Was dziecko mialo leczone zeby w tak mlodym wieku??


Krewetka trzymam kciuki, zeby Twoje zdrowie zrocilo do normy.

Doris u mnie z tym schizowaniem jest troche inaczej. Moj maz na pewno jest bardziej przewrazliwiony ode mnie, jak mlody tylko raz zakaszlnie to on sieje panike , ze bedzie chory itd. I chyba zeby to jakos wyposrodkowac to ja go stopuje i wychodzi moze na to, ze on bardziej sie "przejmuje " i panikuje niz ja. Ale widzisz jak to jest, mnie to strasznie wkurza, ale widac, ze w druga strone, tak jak masz Ty, tez nie jest dobrze. Moj maz jakby mlody mial goraczke i nie byloby w domu nic przeciw jej to bylby w stanie jechac 100km zeby tylko cos w domu było.


A bywa też tak jak u kasik - jak szanowna teściowa próbuje coś kupić dla mnie,to nie wiem gdzie oczy podziać. Pomijam już kwestię gustu i tego,że nigdy w życiu bym czegoś takiego na siebie nie ubrała....Ale zdarza się,że kupi mi np legginsy w rozmiarze 50 :eek:

aaaaaa no wlasnie jeszcze jest kwestia rozmiaru :) Ja nie wiem czy Te tesciowe tak nas widza ?? Moja oczywiscie jak powiedzmy nosilam 38 to kupowala co najmniej 42 :) no chudzinka to moze nie bylam, no ale bez przesady :)


Dolga super, ze wyniki takie dobre :)


Malinka oj niedobrze kochana, ze sie zesmucialas, ale moze nie mial nic zlego na mysli?? Wiesz, my teraz w nasyzm stanie to troche moze interpretujemy niektore slowa.

Dream zdrowka zycze.


Co do pierscionkow, to ja mam podobne zdanie co Blair. Chociaz nigdy nie mowilam mojemu o jakis moim wymaganiach, ale chyba i dla niego bylo to normalne, ze zareczynowy z zalozenia bede nosila cale zycie, wiec musi byc porzdanijeszy. Ale zawsze sie balam,ze kupi mi taki, ktory nie bedzie mi sie podobal i ze bede musiala cos nosic co mi nie pasuje. A bardzo sie zdziwiłam, bo wybieral sam i powiem szczerze, ze baradzo mi sie spodobal i smialo moge powiedziec, ze nie chciałabym innego :)
 
reklama
Hej

Widzę temat pierscionkowy :-) fajnie macie :-) hihi Ja uwielbiam klasyczne, mimo że wolę srebro to pierścionek zaręczynowy i obrączka muszą być ze złota, kojarzą mi się tak tradycyjnie :-)

Colly bardzo ładny wybrałaś! Cudowny!

Ja wcześniej też sama wybieralam zaręczynowy i wybrałam bardzo tradycyjny z oczkiem które było tak osadzone że nie przychaczalam o nic. No ale poszedł w cholere hehe :-)

Teraz nie wiem czemu każdy jak pyta to tylko mnie, czy się zareczylismy albo kiedy planujemy. No kurna niech pytają mojego, ja już mówiłam że chce, to co, ja mam się oświadczyć? :p z drugiej strony pamiętacie moje ciśnienie na ślub? Już mi przeszło... Skoro jemu się nie spieszy i z jakiś powodów nie chce, to po co mi takie z łaski na ucieche. Szczerze mówiąc myślalam że chociaż się zareczymy ale widzę że to wszystko bardzo odległe. No nic. Nie zamierzam go już zmuszać, raz powiedziałam że to dla mnie ważne i powinno wystarczyć. Jeśli mu zależy to powinien wiedzieć co zrobić :-)

Dolga no może i biorę do siebie ale jak usłyszałam że to on teraz się przeprowadza a myślał że ja później no to ręce mi opadły... Że niby kiedyś rozmawialiśmy że ja to w weekend... Ciekawe który... Eh zagotowalam się tym strasznie, w dodatku nadal łóżeczka nie pomalowalam a codziennie jadę z takim zamiarem i codziennie słyszę że następnym razem
A przecież sama go nie przeniosę.. Ciągle mówi że mi naszykuje i będzie już gotowe a tu nic.. Więc już wczoraj miałam mega nerwa...

Lilolo fajnie ze mogłaś wziąć swoją kruszynke na ręce :-) dużo zdrówka dla dziewczynek!

Ladyk jak tam?

Paulka?

Isabela, coś ruszyło?
 
Do góry