reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Blair,

Pochwalę się :) i w sumie ze względu na dzieci też się cieszę, ze w końcu dojrzelismy do tej decyzji. Potem jakieś babsztyle nudzące się nie będą mi gadać, ze tyle dzieci a ślubu nie mamy i to nie wypada :mad:[emoji34] [emoji53]

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dream to się Róża nie może doczekać rodzeństwa ;) fajnie :)
Chrzesniak G (5lat) powiedział ze da Zuzi swoje samochodziki żeby miała się czym bawić :) urocze są takie dzieciaki ;)
No powiem Ci, że Róża to brzuch całuje, gada do niego, pierdziochy robi (buzią - pewnie wiesz o co chodzi) i w ogóle przytula. A jak ją kopnie akurat to jest wniebowzięta :-D

Ladyk - szok!!!! W sensie, że jeszcze nie urodziłaś... lekarze coś mówią? Kiedy możesz się tego spodziewać?
 
A to taki powód to ja rozumiem Blair. :-) Dobrze, że taki, bo już myślałam, że coś gorszego się stało. :-p Doczekasz się kochana, teraz było by Ci bardzo ciężko się cieszyć w pełni tym dniem więc decyzja dobra. A szkoda faktycznie, bo jest to cudowny dzień, ale wszystko w swoim czasie. Ważne, że Wasze deklaracje się nie zmieniły ;-)
 
Lilolo dokładnie uciszenie bab to jedno, ułatwienie spraw urzędowych to drugie ale przede wszystkim jednak coś się w związku zmienia. My wzięliśmy cywilny ze względu na Zuzie, a taki prawdziwy ślub dla nas będzie za rok. I choć mówiliśmy ze to tylko podpisanie papierka (zwłaszcza G, który ślubu do życia nie potrzebowal) to faktycznie w dniu ślubu był mega szczęśliwy a po slubie jest niby normalnie a jednak inaczej, lepiej, bliżej :) i fajnie słyszeć "moja zona" :D
A pierścionek tez razem wybieralismy :) tylko później czekałam na niego jeszcze pół roku ;p

Dream super ze się tak cieszy, bo widze czasem jak u rodzinki czy znajomych jest problem z zazdrością starszego rodzeństwa mimo że rodzice dzielą czas i miłość między oboje.

Chybra nie no ja też się ciesze ze to taki powód ;) od razu zdecydowaliśmy ze ślub przekładamy bo nie ma sensu ryzykować to raz a dwa ze chciałabym się pobawić na swoim weselu a w tym stanie to ciężko.
 
Dream nie to, ze nas nie przyjeli, bo jakbysmy moze jeszcze z godzine posiedzieli to by nas przyjeli, ale juz nasze dziecko mialo dosc i my tez, a nie zanosilo sie, ze nasza kolej nastapi, bo cała poczekalnia ludzi, a do tego przyjechali z policji i jeszcze z wypadku, a oni maja pierwszenstwo i oczywiscie tylko jeden lekarz, wiec po obserwacji naszego synka zrezygnowalismy, a dzisiaj jest juz duzo lepiej i chyba jednak obedzie sie bez lekarza

Chybra łączę sie z Toba w bolu, mam dokladnie to samo, ale niesety pewnie wszystkie to mamy, a na dodatek ciagle mnie czysci :/ nie wiem od czego to

ladyk ładnie cie trzymaja hehe a ja ciagle mysle, ze juz jestes po :)

Lilolo gratki z ustalenia daty slubu, fajnie, powodzenia zycze

Blair juz niedlugo, zobazysz jak szybko zleci i bedziesz miala swoj wymarzony slub i to z mała kruszynką :)
 
Witam dziewczyny
Wczoraj jakis dzien skulyrczowy? u mnie tez były, i chyba dzis wyruszmyy na zakupy do torby do szpitala i czesc wyprawki dla synka, o widze ze to nigdy nie wiadomo kiedy sie dzidzius zdecyduje "wyprowadzic" z dotychczasowego domku.

Przesyłam wam dziewczyny link na allegro gdzie sa majtki ciazowe na brzuszek, beda tez dobre po porodzie cc Majtki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cene wpisałam do 10 zł bo obstawiaam ze dlugo nie bedziemy z nich korzystac wiec szkoda kupowac jakies drozsze.

Odnosnie laktacji to mnie ta połozna zmartwiła bo chcialabym karmic piersia synka ale przy Julci nie udało mi sie to.

A co myslicie o majtkach korygujacych/ pasie poporodowym ? chodzi o to ze niby brzuch sie lepiej i szybciej "wchlania" i nie wisi :) ????
 
Dream to się Róża nie może doczekać rodzeństwa ;) fajnie :)
Chrzesniak G (5lat) powiedział ze da Zuzi swoje samochodziki żeby miała się czym bawić :) urocze są takie dzieciaki ;)

Chybra teoretycznie jestem bo 1.5 m-ca temu wzięliśmy cywilny, ale kościelny miał być dziś juz było wszystko ugadane aż okazało się ze jestem w ciąży i musieliśmy przełożyć na przyszły rok. Ciesze się że przełożony z takiego powodu :) ale i tak mi jakoś trochę smutno ze miałam dziś ślubowac...

Ladyk to jak czop odszedł to chyba już niedługo? Co mówią lekarze?

Lilolo no to gratulacje Kochana planów ślubnych! Koniecznie pochwal się pierścionkiem jak kupicie :D i daj znać co u Dziewczynek :)

No powiem Ci, że Róża to brzuch całuje, gada do niego, pierdziochy robi (buzią - pewnie wiesz o co chodzi) i w ogóle przytula. A jak ją kopnie akurat to jest wniebowzięta :-D

Ladyk - szok!!!! W sensie, że jeszcze nie urodziłaś... lekarze coś mówią? Kiedy możesz się tego spodziewać?

Dream nie to, ze nas nie przyjeli, bo jakbysmy moze jeszcze z godzine posiedzieli to by nas przyjeli, ale juz nasze dziecko mialo dosc i my tez, a nie zanosilo sie, ze nasza kolej nastapi, bo cała poczekalnia ludzi, a do tego przyjechali z policji i jeszcze z wypadku, a oni maja pierwszenstwo i oczywiscie tylko jeden lekarz, wiec po obserwacji naszego synka zrezygnowalismy, a dzisiaj jest juz duzo lepiej i chyba jednak obedzie sie bez lekarza

Chybra łączę sie z Toba w bolu, mam dokladnie to samo, ale niesety pewnie wszystkie to mamy, a na dodatek ciagle mnie czysci :/ nie wiem od czego to

ladyk ładnie cie trzymaja hehe a ja ciagle mysle, ze juz jestes po :)

Lilolo gratki z ustalenia daty slubu, fajnie, powodzenia zycze

Blair juz niedlugo, zobazysz jak szybko zleci i bedziesz miala swoj wymarzony slub i to z mała kruszynką :)

Każdy dzień w brzuchu jest na wagę złota, ale jak się zacznie na całego to się zacznie. Mimo to starają się wyciszać na ile mogą. Teraz leżę pod ktg. Jakieś skurcze czuję. Właśnie mnie odłączyli to sobie zerknę na wynik, bo aparat miałam z tyłu. Generalnie to nieśmiertelne "czekamy".
 
Hejka

Ladyk my tu już wszystkie myślimy ze chłopcy na świecie a ty sobie leżakujesz :) ale jaka jest teraz sytuacja ? Masz rodzic czy jeszcze poród opóźniają ?

Aha juz wiem . Doczytałam :)

Lilolo super ze decyzja podjęta :)
Blair u nas tez po ślubie było trochę inaczej, oczywiście na plus :)

A mój synek to różnie reaguje na brata s brzuszku. Raz całuje i mówi że kocha brata a niekiedy mówi ze nie chce być bratem. Zobaczymy jak będzie po porodzie.
 
Ostatnia edycja:
Dolga i to jest super duży plus ze Zuzia będzie z nami w tym dniu :)

Yustyna ja pas kupuje, właśnie przeglądam oferty :) poleciła mi go bardzo ostatnio koleżanka która jest niecały rok po porodzie i jest fizjoterapeutka ;) mówi ze warto ze macica lepiej się obkurcza, brzuch szybciej wraca do formy. Ja się zdecydowałam na babyono w aptece gemini niecałe 44zl

Ladyk no to Cię chłopaki wymecza
 
reklama
Hej w sobote rano,pospałąm :tak: zjadłam śniadanie :tak: nadrobiłam Was i czekam na mierzenie cukru:eek: jak będą cukry dobre to i kawka będzie :-D Mój plan na dziś : POPRASOWAĆ W KOŃCU CIUSZKI Bartoliniego :-) Ambitny i mam nadziej że podołam ;-)


Landyk mi jak odszedł w 2 ciąży czop to za pare godzin zaczął się poród :-) Trzymam kciuki :tak: pewnie już zmęczona jesteś tym wszystkim

Lilo GRATULUJE poważnych decyzji :tak:


A moje cudowne córeczki,kochające się siostrzyczki ,od rana się kłócą i skarżą. Zaraz dostane wścieku macicy i powygryzam im tętnicy :angry::angry::angry::angry::crazy::crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Aaaaaaaaaaaaaaa
 
Do góry