reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Lilo, rozumiem Twoje rozczarowanie :( Smutno, że nie mogłaś dziś się zobaczyć z Córeczkami. Ale dobre wieści ze szpitala są najważniejsze!

Kornelcia,

Ja nie karmiłam więc okres dostałam szybko. Sama byłam w szoku. A potem kolejny zaginął na równe 90dni i potem już dostawalam w miarę regularnie.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Ja dostałam pierwszy okres 6 tyg. po porodzie i miałam jak w zegarku. Karmiłam 9 miesięcy więc to chyba nie zależy od laktacji tylko od organizmu.
 
reklama
Annie,

Naprawdę mimo karmienia miałaś @? Czyli jednak nie na każdego kp działa anty @. Moje wszystkie koleżanki co karmiła to koło roku @ nie miały.

Ja dostałam właśnie 26dni po porodzie, a 16 dni po ostatnim dniu krwawienia poporodowego. Był normalny, a potem znikł na 90dni. Ale położna mi mówiła, ze tak może się zdarzyć potem na początku września wrócił i był w miarę regularnie.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Ech zdychalam dziś, mam jakiś mega marudny dzień przez te bóle :/

Lilolo na laktacji się za bardzo nie znam, ale wiem jak koleżanki opowiadały to wanny jest postęp, większy czy mniejszy ale ważne ze jest i radziły mi żeby się nie poddawać bo właśnie może ustać laktacja...
Szkoda ze nie udało Ci się zobaczyć dziś z Córeczkami :( ale najważniejsze że wieści takie dobre ze szpitala płyną ;)

Paulka o kurcze no następna w szpitalu, trzymaj się dzielnie w dwupaku! :)

Buba przyhamuj trochę Kochana! Bo widać ze organizm się zaczął buntować.
Trzymam mocno kciuki żeby plan wypalił w 100% ;)

Evvula Ty sól schowała do lodówki, a ja ostatnio rozpakowywać zakupy schowałam antyperspirant taki mały do lodówki ;D

Malkus to ja podobnie bo gbs będę miała w 38tc

Co do majtek to ja mam te wielorazowe z siateczki plus do tego dwie paczki podkładów z belki, ale może faktycznie pomyślę o wysokich majtach, chociaż ja normalnie miałam takie wyższe.... coś pomyślę.

Aaaa meczyk się zaraz zaczyna :D
 
dream bardzo proszę
Ciasto drożdżowe z borówką amerykańską i kruszonką | Słodkie Przepisy Kulinarne

xmamuska ja też brałam antybiotyk 7 dni, gin mi powiedział, ze tak jest najlepiej

paulka , isabela trzymam kciuki za Was
'
lillo spróbuj metodę 7-5-3, pij duzo wody o kompot z jabłek,
działa bardzo dobrze na laktację

annie tess ja karmiłam prawie 8 miesięcy, pierwszy okres dostałam niecały miesiać po porodzie,miałam
regularnie co 30 dni

lilo karmienie na nikogo nie działa anty, znam kilka wpadek z takiego włanie mitu
 
So_happy,

Mi chodziło o anty @ , antykoncepcyjnie to wiem że nie :D bo przecież nie wiesz kiedy @ raczy wrócić i czy właśnie nie masz owu ;)

Pisałam na wątku karmienia. Ja stosuje te metodę i piję kompot.
Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Xmamuśka - a te wielorazowe majciochy, że tak się zapytam, można normalnie w pralce czy ręcznie prać? I wiele razy tzn ile tak mniej więcej ? ;-)

No i po wizycie, bobasek zszedł trochę niżej i dlatego od ok 2 tyg ciężko mi się zginać i tak nisko go czuję :-p Pani dr mówi, że szyjka twarda, zamknięta, wód płodowych dużo, łożysko młode dobrze się trzyma. Jedynie jak zapytałam o to czy można sprawdzić jakoś wagę bobaska i ona powiedziała, że na tym etapie nie da się tego dokładnie określić ( tyle to i ja wiem :-p ) to jakoś tak się zniesmaczyłam, ale no najważniejsze wiem. Bąbel nie powinien mi przeszkodzić w remoncie czy porządkach po nim wyskakując wcześniej. Jedyne co to może gdzieś tak z tydz wcześniej wyjść, ale zostajemy przy terminie 14.10. Próbki na paciorkowca pobrane z pochwy i odbytu i sama zanosiłam i zapłaciłam 8 dych :szok: Nie spodziewałam się takiej kwoty, ale damy radę.

Mąż miał zaproszenie żeby iść mecz oglądać z moim tatą i bratem, mówiłam, że ja zostaję w domu i jak chce to niech idzie, ale on bez jakiegoś marudzenia sam odpowiedział, że w domu zostaje, dla mnie spox :-) Hehe, a rozśmieszył mnie tym, że jak czekał na mnie jak byłam u dr i ponoć długo mi schodziło to zaczął myśleć, że zaraz Pani dr wyjdzie i powie : "Pan samochodem? To proszę na porodówkę od razu zabierać żonę" . Głupie głupoty :-p
 
lillolo, źle zrozumiałam,przepraszam,
kiedys czytałam, ze jedna dziewczyna nie miałą nic pokarmu, ani gram, i stosowałą tą metodę i powoli dostała pokarm, do tego stopnia że nie dokarmiała mm
 
Chybra zainwestuję w dobry kalendarz :-)potem w prac też mi się przyda. Dobry ten Twój mąż. Ciekawe czy mi w poniedziałek lekarz potwierdzi dalej datę 14.10 czy zmieni zdanie. I jak to u mnie będzie z tym badaniem. Aż strach się bać jak czytam ta Twoją kwotę.

Ladyk
3maj się i daj znać jak u Ciebie.

Xmama ja jeszcze nie miałam tego badania- może w poniedziałek dostanę skierowanie

Mroowka jeszcze trochę i Cię córa będzie w sobotę budzić ze ona chce iść do żłobka i będzie obraza że nie idzie.

Evula dobre z tą solą.

Paulka powodzenia w szpitalu pilnuj się tam. Chociaż maleństwo juz w tym tygodni bezpieczne ale niech jeszcze chwilkę posiedzi. Daj znać co mówią lekarze. Pisz często to nie będzie Ci się nudziło.

Colly ja dziś zainwestowałam w podkłady niecałe 8 zł za 5 szt. Lepiej mieć podkład niż się o łóżko martwić. Ja mam takie duże podkłady, a tak to podpaski będę zwykłe używać.

Lilo Nie wiem czy rzeczywiście tak działa jak powiedziały położne. Ale na pewno dużo robi głowa.
Świetnie że dziewczynki coraz silniejsze. Jutro na pewno uda Ci się je zobaczyć.

Kornelcia zazdroszczę tego braku @ przez 1,5 roku

Buba plan rewelka 3mam kciuki za realizację. Tylko znajdź czas na odpoczynek w tym galimatiasie.
 
Lilo, rozumiem Twoje rozczarowanie :( Smutno, że nie mogłaś dziś się zobaczyć z Córeczkami. Ale dobre wieści ze szpitala są najważniejsze!



Ja dostałam pierwszy okres 6 tyg. po porodzie i miałam jak w zegarku. Karmiłam 9 miesięcy więc to chyba nie zależy od laktacji tylko od organizmu.

Annie,

Naprawdę mimo karmienia miałaś @? Czyli jednak nie na każdego kp działa anty @. Moje wszystkie koleżanki co karmiła to koło roku @ nie miały.

Ja dostałam właśnie 26dni po porodzie, a 16 dni po ostatnim dniu krwawienia poporodowego. Był normalny, a potem znikł na 90dni. Ale położna mi mówiła, ze tak może się zdarzyć potem na początku września wrócił i był w miarę regularnie.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

dream bardzo proszę
Ciasto drożdżowe z borówką amerykańską i kruszonką | Słodkie Przepisy Kulinarne

xmamuska ja też brałam antybiotyk 7 dni, gin mi powiedział, ze tak jest najlepiej

paulka , isabela trzymam kciuki za Was
'
lillo spróbuj metodę 7-5-3, pij duzo wody o kompot z jabłek,
działa bardzo dobrze na laktację

annie tess ja karmiłam prawie 8 miesięcy, pierwszy okres dostałam niecały miesiać po porodzie,miałam
regularnie co 30 dni

lilo karmienie na nikogo nie działa anty, znam kilka wpadek z takiego włanie mitu

Lilolo ja tak jak Annie i So happy miałam bardzo szybko miesiączki (około 2 mce po porodzie) a obie córki karmiłam 20 miesięcy...
 
reklama
Miałam po poprzednim porodzie majtki wielorazowe i jednorazowe z siatki. Dla mnie były ok, bo miękkie, nigdzie nie uwierały ani nic takiego. Nie pamiętam ile zużyłam i na jak długo wystarczyły mi wielorazowe. Niedawno znalazłam jeszcze jedną starą paczkę nawet nie otwartą.
Mamuśka zdziwiły Cię podkłady z belli, a mi ciocia przyniosła z pracy (dom starców) takie majtki/pieluchy dla dorosłych :szok::-D Wcześniej po porodzie miałam takie podpaski, że na całym tyłku były. I szczerze powiedziawszy dla mnie to był luksus w nocy, mogłam spać jak chciałam. Zawsze przy okresie śpię niespokojnie, że mi coś pocieknie, że zaplamię itd.

A okres po porodzie dostałam miesiąc po tym jak przestałam krwawić. Słyszałam, że jak się karmi piersią co ileś tam godzin, żadnego karmienia się nie omija nawet w nocy, to okresu może nie być. Nie wiem, u mnie przyszedł dość szybko i myślę, że teraz też tak będzie. A tak fajnie jest nie krwawić co miesiąc :tak:


Byłyśmy z córką na basenie, bo od kilku dni męczyła. Było fajnie, ale po wyjściu z budynku jak zawsze biegła do auta i niestety upadła. Ryk był na całą ulicę, a śladu prawie nie ma poza dziurą na spodniach.
W ogóle to jak pływałam, to tak dziwnie zabolało mnie w brzuchu, bardzo nisko, tak jakby cos przeskoczyło. Dwa razy pod rząd mi się tak zdarzyło. Nie mam pojęcia co to było. Ogólnie to malutką czuję dość nisko od kilku dni, może już się bardziej do porodu ustawiła?
 
Do góry