reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
U nas będą gumki. Młoda jeszcze jestem. Nie wiem czy za 10-12lat mi się np jeszcze jednej ciąży nie zachce. Tabletki to u mnie odpadają. Tycie i brak libido, które chyba by spadło na skalę minusowa bo i tak mam je niewielkie - skutecznie mnie odstaraszaja. Pomyśle tez może o zastrzykach? Nie wiem sama. Na dzień dzisiejszy gumki i w sumie sprawdzanie czy to czasem nie te dni i starczy. Ale może warto o wkladce poczytać?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Akatsuki mój to by się w życiu nie poddał, zresztą on pewnie planuje jeszcze jedno w przyszłości, ja jak narazie nie, ale.może mi się za 10 lat odwidzi, wiec nic nie wiadomo. Ja planowalam wkładkę, ale teraz mi dałaś do myślenia, choć rozwazalam jeszcze krążek

Doris a czemu nie polecasz wkładki mireny?
 
Dolga ja nie chcę nic co zawiera hormony bo jak tak działa na mnie piguła to spodziewam się, że wszystko tak na mnie będzie działało.
 
Ja zasadniczo nie stosowalam antykoncepcji jako takiej tylko naturalne metody i przez 11 lat jak jestesmy razem nigdy mnie one nie zawiodly, tabsow ani nic hormonalnego nie chce i nie bardzo tez moge ze wzgledu na wątrobę... gumek nie lubimy, zreszta nie znam nikogo kto by je lubil ;) wiec nie wiem jeszcze co zrobimy, wkladki sie troche bym bala... moze dalej bede sie obserwowac? No nie wiem naprawde co by bylo najlepsze... oczywiscie chlop wasektomii sie nie podda nawet nie bede mu sugerowac bo juz kiedys hipotetycznie o tym rozmawialismy i tego nie widze ;)
 
Hej kobitki :)
Xmamuska przykto mi z powodu kolegi :(

Doris dobrze ze te 400 zl nie poszło w bloto i otrzymałas odpowiedzi naswoje pytania. Oby serducho nir sszalało

Buba super ze widzisz swiatelko w tunelu z koncem remontu

Dbdg fajny wóz, i ustaw swego mena do pionu ;)

Widze ze u was zakupy apteczne w pełni cholera ja chyba nie zdążę :p nic nie mam

Akat slyszalam kiedys ze w uk mirene można za free założyć u nas to 1000 zl :/
Ja myslalsm nad spirala ale zwykla jak jest pod kontrolą usg to raczej wpadki nie bedzie. A z drugiej strony 100% skuteczna metoda to tylko no sex ;)
Tabsy odpadaja ze wzgledu na libido gumy mnie drażnią.

Mam dziś dzień o rany źle sie czuje :/ brzuch twardy i rzygac mi sie chce licze ze do rana minie :( pierwszy taki dzien w tej ciąży junior szaleje w brzuchu moze mi na cos uciska
 
dbdg no nie ma co rzeczywiscie dupek z tego Twojego faceta, ja bym mu dała, a swoją drogą, ja bym bez swojego nie wytrzymała 4 dni hehe a ile jestescie razem?


Krótko, niecałe półtora roku. W związku z tym, że nie mieszkamy razem, bo przeprowadzka na początku września i na dodatek mieszkamy w innych miastach to nie sposób tak codziennie jeździć. W sumie to widzieliśmy się przez ostatnie dwa dni, ale ledwie po dwie godzinki bo wciąż jest coś do załatwienia i czasu dla siebie nie mamy, więc dla mnie to jak byśmy się nie widzieli... :baffled:

Ale... głupio mi, bo niepotrzebnie zrobiłam aferę. Mama faktycznie go poprosiła, ale on chciał normalnie ze mną na tego grilla jechać i chyba niepotrzebnie od razu zrobiłam jazdę. Hormony... :baffled: Ostatecznie wszystko jest w porządku. I w sumie to ostatnio, choć wkurza mnie byle gówienko, to widzę, że on się stara...


Po wizycie jestem nieco zmartwiona... :-( Córeczka waży ledwie 1480g (31w3d), choć tym nie mam się przejmować. Natomiast mam szyjkę zwróconą centralnie czy coś w ten deseń. To podobno za szybko. Poza tym jest długa (3,7cm) i zamknięta, ale lekarz zasugerował, tym razem już był dość pewny, że urodzę szybciej... Mała ułożona pośladkowo nadal.

Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mam się oszczędzać.

Co do tych bóli to też trochę za wcześnie, ale powiedział, że to nic groźnego, ale nie mam brać no spy... Nie widzi takiej konieczności... W L4 napisał, że "ciąża zagrożona przedwczesnym porodem"- przeraziłam się...

Obym do 36 tygodnia donosiła chociaż... :baffled: Ona jest za malutka by się już rodzić... :-( A ja jestem do tyłu z wyprawką... :-) I jeszcze przeprowadzka, ech...


poodpisuję i nadrobię jutro - nie mam już dzisiaj siły...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja chyba zdecyduje sie na tabletki jak bede mogla, nie wiem czy przy karmieniu mozna, a jak nie to gumki.
My to jestesmy niezli, lecielismy dlugo na przerywanym, rok staran a wczesniej dwie wpadki z antykoncepcja ;p wiec w nadzym przypadku chyba tylko zdac sie na los ;p

Akatsuki wczoraj wieczorem na necie G mi pokazywal ten wybuch, niezle pierdyknelo!

ogladam wlasnie bodyguarda, film stary, znam na pamiec ale i tak lubie ;)
 
Do góry