reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

o kurcze, dzieki za info, czemu ja o tym nie wiedzialam ???

Ja też nie wiedziałam tylko pani w labolatorium zapytała czy chce smakową czy zwykłą, zapłaciłam za glukozę 5zł.

Mnie dalej boli brzuch po tym szybkim wstaniu z łóżka ostatnio. Tak pisałyście o tych szyjkach i teraz mam myślenice czy mnie coś nie łapie bo mały jak kopie to czuję go w pachwinach, a na ostatniej wizycie gin powiedział mi że z szyjką jest ok, mierzył mi ją dowcipnie.
 
reklama
Na bezrybiu i rak ryba ;) Zdrówko dziewczynki
 

Załączniki

  • 1433268032160.jpg
    1433268032160.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 42
Hejka :)
Buba słodziutkie króliczki :) Ja się w piątek dowiedziałam od G że będziemy mieć rybki.... jego kolega wyjeżdzą i chce się pozbyc akwarium z całą zawartoscia...

Wczoraj wieczorem mój sąsiad zaczął strzelac petardami takimi dość głosnymi, trochę się wystraszyłam bo miałam wrażenie że coś koło domu mi wybuchło, zerwałąm się szybko z łóżka i chyba cos naciągłam w brzuchu bo teraz mnie boli :( A tak poza tym to od soboty trochę wystraszona jestem bo moja malizna coś mało się wierci, mam nadzieję ze obrócił się do kręgosłupa i tam kopie. Od rana pobolewa mnie brzuch jak na miesiączke...

Miłego dnia mamusie :)
Paulka, akwarium gajna sprawa :) nie martw się, może dzidzia odsypia, u mnie też raz bardziej raz mniej fika niunia. I też czasem tu brzuch zaboli i tam, więc mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządeczku.
Wczoraj jak tak na kolejnej stacji okupowałam łazienkę to przypomniało mi się, że jadłam sos borowikowy... no i do 4 rano tułałam się po szpitalach, żeby ustalić czy przypadkiem nie będę zaraz miała marskości wątroby bo nażarłam się np muchomora! Nie cierpię się za swoją własną głupotę!

Miłego dnia życzę a ja spróbuję jeszcze pospać!
Zdrówka kochana! Kiedyś w Pinnawella w środu lądu zjadłam kalmary dojechaliśmy do Kandy i rzygałam w centrum miasta na najbardziej uczęszczanej ulicy... Teraz jestem ostrożniejsza i jem rozsądkiem ;)
aaa buba! takie Tofiki jak mój [emoji813]
Aaaaa, cudne :)
kasik a dokladnie co z ta cytryna, bo ja w sumie nie wiem i jak wypilam tą glukoze to normalnie wstac nie moglam tak sie zle czulam :/

Buba haha patrze ze zwierzyniec niezły macie, coraz to nowsze pupile dochodzą ;)

malinka mi w poprzedniej tez sie sprawdzil, a teraz nie tzn ze nie do konca sprawnie on działa :D
Patent z cytryną wymiata! A co do zwierząt to rośniemy z inwentażem ;)
Akatsuki mój synuś się nie wierci podczas baraszkowania na szczęście :D

Kamila materac niby ok ,ale nie doczytałam na aukcji czy ma atest na grykę właśnie.

Buba jakie słodkie dzieci dwa :) Przecudne

Doris na szczęście wszystko okey ufff ty nie strasz

Ja od rana coś mam nerwa i furcze do wszystkich ehhh,wogle jaka ja beksa się zrobiłam,masakra.Wczoraj w kościele ksiądz tak ładnie kazanie powiedział,o miłości,o rodzinie i jeszcze 2 dzieci było chrzczonych i co i ja siedziałam w ławce i łzy wycierałam nooo się wzruszyłam że ta miłość,że te dzieci,że moje tak kocham,że wogle dziekuje Bogu że mam taka cudowną zdrową rodzinkę


Dziś jade do firmy swojej w odwiedziny i zawieść L4 i już się doczekać nie moge ,jak ja za nimi tęsknie,jak ja lubie swoją prace masakra jakaś ehh choć na chwilę dziś do nich zawitam,ale to dopiero o 18

A jeśli mowa o zwierzakach to moje Panny w SPA :)
Prawdziwe damy! Śliczne. Oj ja też miewam rozklejki ;)
Hejka!
Wszytkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Dziecka dla dużych i małych ;)

Ja jestem mega chora :( jadę popołudniu do lekarza, zobaczę czy mi coś da...pomoże :(

Akatsuki, czekam z niecierpliwością na płeć Twoje Dzidzi :) Też mi się wydaje, że córeczkę będziesz mieć :)
Zdróweczka Annie!
Buba nam sie tez zwierzynuec powiekszyl do psa dolaczyl na urlopie w pl swinek morski haha dla Amelki na dzien dziecka :) a planujemy dokupic mu towarzysza co by mu sie nie nudzilo
Przystojniak :)
Akatsuki,

Na pewno wszystko jest dobrze! Nie martw się. I też obstawiam córeczkę [emoji1]

Kasia,

Lecimy w czwartek :-)

Widzę, że się chwalicie swoim zwierzyncem to i ja pokaże moje futra [emoji7]
Zobacz załącznik 692150Zobacz załącznik 692151

Na pierwszym zdjęciu Biszkopt, a na drugim Delicja.
I razem [emoji6]
Zobacz załącznik 692152
Biszkopt i Delicja - mistrz!!!
O właśnie, mi powiedział szyjka długa i zamknięta po badaniu gin. [emoji3]
Kurcze, coś mnie chyba łapie. Gardło mnie boli i głowa i lekki katar czuję. Wyssałam właśnie *spam* i zobaczymy. Oby mnie nie rozłożyło na długi weekend. :(

Od przedwczoraj nie czuję ruchów... Hmmm...

Dzień dobry!
Zdrówka kochana! Może dzidzia mniej aktywna bo osłabiona jesteś...?
Moja mała chora, wróciłam od Leny i Tymona i pojechaliśmy do lekarza (u mnie cała rodzina chora) i wygląda na to, że mamy bostonke :(
Mało tego ja teraz tez mam temperaturę i boli mnie gardło znów. No i pediatra powiedziała, że wyjazd w tej sytuacji wg niej odpada. Normalnie ręce mi opadły i płakać mi się chce :(:(:(
Jutro z rana pójdę jeszcze do mojej pediatry zapytać jakie jest jej zdanie, ale chyba nie zaryzykuję lotu i pobytu zagranicą z chorym dzieckiem :(:(:(:(
Ojoj, się porobiło....zdrowiejcie i mam madzieję że może cudem do urlopu się uda :)
witajcie jestem po wizycie :( :( :( lekarz nie pozostawił mi złudzeń,rokowania są bardzo złe nie mam siły ryczeć ani myśleć ani nic. chciałabym usnąć i już się nie obudzić...........

Beti kochana trzymaj się, wierzę że się wszystko wyklaruje w dobrą stronę. Trzymam kciuki. Pamiętaj trzeba mocno wierzyć!

Dziewczynki jutro rano lecimy na urlopik i pewnie nie dam rady być na bierząco bo będziemy pływać :) zatem do zooo po weekendzie! Pogoda ponoć ma być wyśmienita :) jeśli uda mi się złapać net to coś skrobnę.

Trzymajcie się w zdrowiu kochane!
 
Byłam u rodzinnego. Powtórka z anginy i kolejny antybiotyk. Młodej trochę temp odpuściło, ale sprawy jelitowe żołądkowe dalej mocno zaostrzone :( juz mam naprawdę dosyć.

Buba,

Udanego weekendu!
 
Dobry wieczór :)
Och mamo! Te dni tak zasuwają, że zanim się obejrzę to chyba będzie już październik :D wczoraj mieliśmy z Oluśkiem wspaniały dzień dziecka, który skończył się właściwie dopiero dziś wieczorem :p Młody dostał swój pierwszy rowerek i jest tak dumny jak na nim jeździ, że aż się łezka w oku kręci.
Uwielbiam mu sprawiać radość <3
Minął mu okres lekkiego buntu i znów jest moim kochanym, grzecznym chłopczykiem, z takim można robić wszystko!
Dziś miałam 2 godzinki tylko dla siebie i wybrałam się na masaż, jenyyy! jaka to ulga dla mojego kręgosłupa, czuję się jak nowonarodzona i z tej radości po masażu pojechałam do Galerii i kupiłam sobie buty :D
Obiecuję, zaglądać do Was częściej, muszę się zmobilizować, bo później nadrabiać kilka/kilkanaście stron naraz to masakra jakaś.
W czwartek przyjeżdżają do nas goście, moja przyjaciółka jeszcze ze szkoły średniej z narzeczonym, w sobotę zaś my jedziemy "w gości" także długi weekend zapowiada się towarzysko :)
Co do szyjki macicy, to ja na każdej wizycie mam badaną przez usg dopochwowe, ze względu na moją historię ginekologiczno-położniczą i ostatnio miała długość 3,8cm także jak na mnie bardzo dobry wynik :)

Połówkowe usg mam jedno 8 czerwca, a u swojego lekarza 15 czerwca także napatrzę się na mojego Synusia :)

Beti, trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje maluszki, musicie dać radę ! :)

Teraz lecę już spać, wtulę się w moich chłopców (zasnęli dziś razem o dziwo :D, bo przeważnie mój A boi się spać z Młodym, boi się, że go przygniecie jak mnie nie ma w łóżku)
Dobrej nocki :)
 
reklama
Witam o o poranku,
Nie wierzę chyba mdłości wróciły....:( obodziły mnie i kibelek był grany...w brzuchu po nocce pusto więc wiecie co się działo.... :(

Annie- dzięksik :* a dla Ciebie zdròwka no i też cudnych chwil w weekendzik :)

Migotka- super, relax w naszym stanie to zbawienie :) a zakupy lepsze niż psychoterapia ;) zobaczysz jak junior zaraz będzie śmigał na rowerku, nie dogonicie go ;)
U mnie też szyja dopochwowo usg raz na miesiąc no chyba że przyjdę wcześniej że coś się dzieje. Wrota długie i zamknięte :)

Rany cieszę się jak dziecko że z tego bałaganu wybywam :) choć mam wyrzut bo termin goni ;) i powinnam ogarniać remontowe sprawki ;) ale odpocząć też trzeba ;)

Miłej środy kochane :*
 
Do góry