reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Paulka ja bym brala wieczorem. Ja biore Duphaston i tak zrozumialam ze bede go brala az do 30-stego tygodnia. Bierze ktoras Duphaston?
Ja nie brałam w ogóle...

Moj maluszek dzisaij tak zaczal kopac ze nawet brzuch podskakuje :) i powiem wam, ze dla mnie to bardzo dziwne uczucie :D
Aaa.... jak ja Wam zazdroszczę. Każdego dnia czekam na te kopnięcia i nic :-( Smuteczek wielki.

Akatsuki - kciuki trzymam za wizytę dzisiaj.
Jakiś dołek mnie łapie chyba energetyczny, może to chwilowe, zaraz na spacer idę to może świeże powietrze mi dobrze zrobi.
 
Witam!

Pojechałam rano do Lidl i już mało co było z tych ciążowych rzeczy ale kupiłam 2 staniki, koszulkę i getry... wszystko oddam, wszystko nie takie jak być powinno.

Dzisiaj zupka z botwinki... mniam.
ja tez byłam w lidlu kupiłam sobie legginsy, bylam zdziwiona ze nie bylo zainteresowania ciazowymi, ale przynajmniej w spokoju pooglądałam, a mohery jak zwykle kłębiły sie przy agd, jedna babka nabrała cały koszyk, chyba na handel...
 
Ostatnia edycja:
Ja rano wczuwam sie najczesiej w ruchy dziecka ale nie wiem czy to ono czy to bąki..
Macie jakieś dobre niedrogie staniki namierzone? Te w lidlu wychodzi ze nie bardzo?
Mam dobry krem na rozstępy: "mamamil"


Ja z tymi ruchami to sama nie wiem. Wydaje mi się, że czuję tak 2-3 razy dziennie takie coś jak smyranie- aż się chce posmerać po tym miejscu..i czasem czuję takie rozciąganie- jakby coś się ocierało. Może to moja mała? Bo jak nie ona to ja już nie wiem i nic nie czuję ruchów:( chyba zacznę się martwić:( Jakas dziwna jestem, że nie potrafię w drugiej ciąży własnego dziecka wyczuć:(

co do staników ja zamawiałam alles na allegro. Bardzo sobie chwalę. Mam takie:
CAFFE LATTE biustonosz do karmienia Alles MaMa 80F (5017173649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.Biustonosz do karmienia Alles MaMa Chi Chi Bielsko (5277339432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
też byłam w lidlu o 8.00 (bo zaraz potem musiałam jechać do żłobka po wyniki rekrutacji) i już tłumy pod drzwiami tratowały się wzajemnie....Co za dzicz... Kupiłam sobie top ciążowy i spodnie dresowe ciążowe i jestem bardzo zadowolona - są miłe w dotyku, wygodne i pasują idealnie. Sąsiadka pojechała kupić sobie legginsy ciążowe, była w lidlu o 8.20 i ostatnią parę w rozmiarze L dorwała... Spustoszenie. Nad ubrankami dziecięcymi też był sajgon. Ale udało mi się kupić te spodenki dziecięce w rozmiarze 62/68.

A co do rekrutacji to dostaliśmy miejsce w żłobku od września :-) po jedynym 1,5 roku oczekiwania...:confused2: Ale jak słuchałam tych matek w kolejce to aż włos się jerzył na głowie. Miejsc ok 100 a panie na liście rezerwowej z numerami 450....ekstra...
 
Ja sobie Lidla darowalam, i z tego co piszecie to chyba dobrze ;)
Karo tez przy pierwszym dziecku mialam staniki Alles i tez bylam z nich bardzo zadowolona, teraz tez bede je kupowala, nawet oststanio ogladalam ten pierwszy co pokazalas ;)

Bylam u kosmetyczki, zrobilam sobie brwi i az sie lepiej czuje, taka mala rzecz a od razu lepszy humor ;)
 
Ostatnia edycja:
Mrowkaa super, ze dostaliscie miejsce w zlobku :)
Kasik tez mialam sie wybrac do kosmetyczki na brwii glownie henne ale tutaj nie mam zadnj sprawdzonej moze w Pl pojde :)
 
reklama
Do góry