reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Kamila1982 kurcze, duży jest Twoj dzidzius, ktory masz tydzien? Bo wydaje mi sie,ze moj synek za mały jest.. Nam wyszło od główki do pupy niecałe 6cm. A u mnie 12+4.
 
reklama
jestem w szoku ze wogole cos wspomnieli o plci, ja nawet nie pytalam bo za wczesnie ;) juz sie nie moge doczekac polowkowego a tu ponad miesiac!!

Ja tez nie pytałam, to lekarz zapytał czy chce wiedzieć, bo on juz wie :D tak samo było w poprzedniej ciazy, i dokładnie w tym samym tygodniu, powiedział,ze bedzie chłopak i jest :) no i dzis ewidentne jajka widziałam,a tego z pępowina nie da sie pomylić :D
 
omg Migotka to jakis wielkolud u Ciebie :D jak az miesiac roznicy

kamila twój zreszta tez jakis duzy, nie pamietam dokladnie, ale moj mial w tym tyg jakis 6,5 cm
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt :D

Migotka moje Małe w 12+0 miało 5,2cm i lekarz powiedział jedynie że wygląda na młodsze o dzień lub dwa :) więc myślę że Twoje 6cm jest ok :)
 
10 cm to duuuuuzy dzidziol. Moj groszek byl duzy bo az 7,34 cm w 12 tc. I dlatego termin mi sie przesunal na tydzien wczesniej.
 
jestem w szoku ze wogole cos wspomnieli o plci, ja nawet nie pytalam bo za wczesnie ;) juz sie nie moge doczekac polowkowego a tu ponad miesiac!!

Sami by moze nie wspomnieli, sama zapytalam. Gdzies w papierach wyczytalam ze w UK jak sie nie zapytasz sama o plec to oni nigdy sami nie powiedza. A czy to prawda, pojecia nie mam :confused:
Kamila1982 kurcze, duży jest Twoj dzidzius, ktory masz tydzien? Bo wydaje mi sie,ze moj synek za mały jest.. Nam wyszło od główki do pupy niecałe 6cm. A u mnie 12+4.

12t1dz. Lekarz powiedzial ze ma dlugie nogi i teraz tak mysle moze moj mierzyl od glowy do stop? Na zdjeciach z usg jest napisane 10,1cm wiec to chyba to, co nie?
 
Kamila w liscie przed pierwszym USG dostaje deklaracje do podpisania czy chce poznac plec podczas drugiego skanu. spoko dozyje do 1 czerwca ;) przynajmniej bedzie pewniak a nie wrozby z nuba ,)
 
Kamila w liscie przed pierwszym USG dostaje deklaracje do podpisania czy chce poznac plec podczas drugiego skanu. spoko dozyje do 1 czerwca ;) przynajmniej bedzie pewniak a nie wrozby z nuba ,)

Ech.. Gdybym miała zdjecie to bym Ci pokazała,ale lekarz ktory robil mi usg poprosił mnie o zdjęcia z tego badania,bo potrzebne mu do audytu zeby dostać grant na kolejne badania i staż w Londynie i dostałam tylko jedno ;) i nie wydaje mi sie,ze to wróżby.. Dokładnie wszystko widać, no chyba ze lekarz ma słaby sprzęt
 
reklama
Akatsuki mozesz spojrzec na zdjecie z usg pierwszego? Tam u gory na srodku u mnie jest 10cm. Jak jest u ciebie? Bo moze w Uk sie z nozkami mierzy? Albo te 10cm co innego oznacza ale co?
 
Do góry