reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dziewczyny, oj chyba mylą się pojęcia. Isofixu nie zapina się pasami! Isofix to są dwa uchwyty montowane na stałe w samochodzie. Jak Isofix byłby montowany pasami bezpieczeństwa, to nie byłby Isofixem. Przecież dlatego foteliki z Isofixem mają w crashtestach 5 gwiazdek, bo są oczko wyżej niż konstrukcje zapinane pasami! [emoji5]

Lady - Kate ma rację sprawdziłam w swojej instrukcji bazę easy fix można wpiąć w isofix lub zapiąć pasami ale wtedy obniża się bezpieczeństwo. Akatsuki musiałaby określić czy miała bazę z wystającymi dwoma żółtymi bolcami czy nie i problem rozwiązany :) nowej bazy Family Fix już pasami się nie przypnie...
 
reklama
buba właśnie miałam sprawdzic bo wydawało mi sie ze Family Fix nie mozna juz zapiąć pasami,
ona jest o tyle fajna, że pasuje do Pebble a później do kolejnego fotelika Pearl
 
Ostatnia edycja:
A nie da się kochana wyciągnąć wyników z miejsca gdzie ta stara lekarka Cię badała? Może ona pindzia pomierzyła tylko nic nie powiedziała...?? Podpytaj się tam. A jak nie to niedługo połówkowe i napewno wszystko będzie dobrze przy tak zdrowych, ślicznych córeczkach nie może być inaczej :)

Właśnie że się nie da,musiała bym iśc bezpośrednio do niej,a na to nie mam ochoty naprawdę,wiem że wszystko jest okey czuje to i innej opcj nie biorę pod uwagę ;) na połówkowe już pójdę też prywatnie
 
Właśnie że się nie da,musiała bym iśc bezpośrednio do niej,a na to nie mam ochoty naprawdę,wiem że wszystko jest okey czuje to i innej opcj nie biorę pod uwagę ;) na połówkowe już pójdę też prywatnie

Wyślij może męża powiedz że pilnie potrzebne bo coś tam trza mądry argument znaleźć a lekarz ma obowiązek wydać dokumentację.
 
buba właśnie miałam sprawdzic bo wydawało mi sie ze Family Fix nie mozna juz zapiąć pasami,
ona jest o tyle fajna, że pasuje do Pebble a później do kolejnego fotelika Pearl

Tak, tak i perl z bazą rozkładasz aż do pozycji leżącej :) a peble ma atest na samolot, my dużo latamy i na dalekie odległości. Niestety Easy Fix czyli ta moja po Fr nie jest kompatybilna z peble... No i się zastanawiam czy nie sprzedać i nie kupić tej Famili, może być używka bo przy bazie nie ma to aż takiego znaczenia.
 
małkus śliczna córeczka :)

kamilove haha ale sie uśmiałam, no dobry ten Twój mężus, jak sie facet na coś uprze, ale tu masz racje, nie ma powaznych problemow to głupoty wymyśla ;)

ladyk gratuluje udanej wizyty, a co w poprzedniej ciazy skracała ci sie szyjka?

Migotka gratuluję synka, patrze ze zaraz wszystkim sie terminy na wrzesien poprzesuwają :D ach te nasze dzieciaki rosna jak na drozdzach :)
 
My juz tez po wizycie wiec moge odetchnac :-)
Wyglada na to ze wszystko dobrze, Trisomy 21 wyszlo 1:7747 a Trisomy 13/18 wyszlo 1:13795. Mierzymy 10cm! Jak bylo u was zebym mogla porownac? Lekarz stwierdzil ze najprawdopodobniej chlopak ze ale okaze sie na polowkowym dokladnie. Wiec jesli chodzi o plec to chyba dalej nic nie wiem. Ogolnie fajnie dzidzie tak zobaczyc, dla mnie to cos totalnie nowego :-)
Nastepna wizyta za 10 tygodni dopiero... Dopochwowo nic mnie nie badali...:confused:
Aaaa termini z usg mam na 28-go pazdziernika czyli 1 dzien pozniej.

Dziwna sprawa z waga bo dzis w szpitalu 58kg a tydzien temu u poloznej 53kg...A czuje sie na tak pomiedzy ;-)

Zastanawiam sie czy juz wszystkich moge powiedziec o ciazy czy jeszcze chwilke poczekac...:-)
 
reklama
jestem w szoku ze wogole cos wspomnieli o plci, ja nawet nie pytalam bo za wczesnie ;) juz sie nie moge doczekac polowkowego a tu ponad miesiac!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry