reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dziewczyny, pochwale się wam moim małym czytelnikiem :D
Zasnal z książka w ręku.
Zawsze czytamy przed snem, na początek ja mu czytam, pozniej każdy sobie ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1429127867.309819.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1429127867.309819.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1429127867.309819.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Migotka ja moim córeczka tez czytałam bajki i to nie tylko na dobranoc, bo uwielbiamy to. Zobaczysz jak później będzie sam opowiadał te bajki :)
Budzik zadzwonił idę dziewczyny do szkoły budzić
 
xmamuska my tez czytamy nie tylko na dobranoc, Olek potrafi w ciagu dnia siedzieć około godziny i przeglądać książki, czytać po swojemu,a gdy mu sie znudzi to przychodzi do mnie i ja mu czytam albo mąż :)
 
witajcie :)
ja dziś o lepszym humorze i lepszym samopoczuciu :)
madziula 27, dolga nie wiem skąd to u mnie tak teraz w 13 tc jak wcześniej nie miałam czegoś takiego. Po prostu rano wstałam i zaczęło kapać na szczęście nie była to krew tylko takie brunatne plamienie. Sama zaczęłam się martwić, ale wieczorem przestało i dziś już nic :)
Pogoda się poprawiła i od razu lepiej się czuję :)
Życzę wszystkim miłego dnia i udanych wizyt!
Akatsuki widzisz i u ciebie zaczyna się układać. Jak dobrze, że po burzy wstaje słońce...
 
Uffff moja hołota ogarnięta w szkole,ja już po śniadaniu,psy po spacerze,zupa nastawiona,dziś krupniczek mniam.Chwila relaksu i biore się za pokój dziewczynek,bo tam co dziennie tornado przechodzi,oczywiście one sprzątają zawsze z płaczem bądz bez,ale sprzątają,nie zawsze przynosi to taki efekt jaki bym chciała,dlatego dziś im w tym pomogę i zrobię niespodziankę :D
 
hejka :)
Ja dziś mam dzień leniuchowania po wczorajszym zabieganym, G miał wolne i chciałam żeby porobił trochę porządku koło domu, ja robiłam obiadek (dorsza po kaszubsku) a popołudniu wymyśliłam sobie zmianę zlewu na większy po czym spędziliśmy 2 godziny w bonarce ehh...
I oczywiści spotkałam się z chamstwem... podchodzę do kasy z pierszeństwem dla kobiet w ciąży (kasa tylko dla kobiet w ciąży, żadnych inwalidów ani nic podobne tylko kobiety w ciąży) a tu chłop jak mnie zobaczył że się zbliżam takiego spida dostał że o mało mnie nie staranował a ja do niego na cały głos "bardzo proszę bo pan w ciąży to nie będę się wpychać" i wziełam moje tablteki do zmywarki, soczek dla dziecka i picie dla mnie i poszłam do kasy obok, starsze babcie to myślalam że go zjedzą za to a on oczywiści głupiego udał że nie słyszy...

Migotka mój synuś ma podobne zdjęcia tylko z karabinem i w czarnych okularach :p

Dziś rano się załamałam moim pięknym biustem... Z dużego C albo małego D zwał jak zwał urosło wielkie E buuuu.... ;,( a tu jeszcze pewnie nie koniec, jak będzie w nich pokarm to będą jeszcze większe, masakra.
 
Hej dziewczyny :)
Tak chwalicie się tymi swoimi dziecmi, ale super ja też niedługo tak będę. :D

Co do kas pierwszeństwa dla kobiet w ciąży to u mnie jedna jest w tesco ale raczej jej nie otwieraja. Mam zamiar stestować ale dopiero w taki dzień kiedy będą ogromne kolejki bo póki co to jakoś mi nie robi. Może przed majówką wypróbuję.

Powiedzcie mi coś więcej o tych ruchach. Jak to czujecie? Kiedy? Cały dzień? Czy tylko wieczorem jak się w siebie wsłuchacie? Trzeba coś zjeść słodkiego?
Ja nadal nic ale w sumie się nie wsłu****ę. Dziś może spróbuje się wsłuchać i przydałyby mi się jakieś rady bo ja bardzo bardzo bardzo chcę już coś poczuć.
 
Oj, ja też bym już chciała... poczuć taką małą rybkę :) Tak ostatnio myślałam, że to w sumie śmieszne jest: mam w brzuchu "obcego", który ma 7 cm (z nóżkami pewnie z 10), rusza się, kręci fikołki, a ja nic nie czuję... no ale u mnie to chyba jeszcze daleko do wyczucia czegokolwiek. Muszę się nauczyć cierpliwości :-D
 
Witam czwarteczkowo,

O kulinarnie się zrobiło :) u mnie lepiej z jedzeniem ale muli nadal :( mam smaki japońsko - włoskie ;)

Dziś cudna pogoda, tylko szkoda że na weekend będzie padaka :(

Madziula wiadomo, nie powinno się uogólniać :) w każdym razie Ola odpada i tak

Małkus ja sporo jeżdżę, chociażby do gina do innego miasta- 180km. Z G jak mamy kilka dni wolnego to lubimy gdzieś wybyć na szwędaczkę samochodową :) jazda bez pasów [choć mamy do tego prawo w ciąży] jest dla mnie szczytem nieodpowiedzialności, natomiast jazda w pasach jest niebezpieczna dla dziecka, do tej pory pas biodrowy mocno luzowałam, ale wiadomo że i tak się ściąga, a raz G jak zahamował niespodziewanie bo ktoś mu zajechał to poczułam mocno ten pas.
Kupiłam na olx pas w bardzo dobrym stanie z przesyłką pobraniową za niecałe 90zł, na allegro te chodzą za 160zł w zwyż. Zdrowie i bezpieczeństwo Maleństwa dla mnie najważniejsze.

Blair widzę że Ty podobnie jak ja bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Tak trzymać! Dlatego fotelik też kupujemy testowo 5 gwiazdek z bazą. Wiem że to ma duże znaczenie. Córka sąsiadów teściów jechała na majówkę z 4 miesięczną córką. Zatrzymali się bo był korek. I ktoś im wiechał w samochód poczuli puknięcie i szłyszeli jak fotelik marki x pomimo że prawidłowo przypięty tłucze się po samochodzie. No i niestety fotelik nie dał rady..... :( uwierzcie mi że baza isofix bardzo zwiększa bezpieczeństwo. My mieliśmy przy Franku i przy czołówce jak mi facet wyjechał bo mnie nie widział Fotelik tawet nie drgnął. Oczywiście dużą rolę odgrywa wiek dziecka i łut szczęścia ale u mnie bezpieczeństwo pod każdym względem. Foteliki 0-13 mają termin ważności 4 lata. Data ta jest zamieszczona na naklejce. Po tym terminie właściwości bezpieczeństwa fotelika w razie wypadku nie spełniają swoich funkcji...
Dziewczyny, pochwale się wam moim małym czytelnikiem :D
Zasnal z książka w ręku.
Zawsze czytamy przed snem, na początek ja mu czytam, pozniej każdy sobie ;)
Zobacz załącznik 682011
Cóż za słodziak! Czym skorupka za młodu ;)
 
reklama
Do góry