reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hej dziewczyny :)
Tak chwalicie się tymi swoimi dziecmi, ale super ja też niedługo tak będę. :D

Co do kas pierwszeństwa dla kobiet w ciąży to u mnie jedna jest w tesco ale raczej jej nie otwieraja. Mam zamiar stestować ale dopiero w taki dzień kiedy będą ogromne kolejki bo póki co to jakoś mi nie robi. Może przed majówką wypróbuję.

Powiedzcie mi coś więcej o tych ruchach. Jak to czujecie? Kiedy? Cały dzień? Czy tylko wieczorem jak się w siebie wsłuchacie? Trzeba coś zjeść słodkiego?
Ja nadal nic ale w sumie się nie wsłu****ę. Dziś może spróbuje się wsłuchać i przydałyby mi się jakieś rady bo ja bardzo bardzo bardzo chcę już coś poczuć.

Moja dzidzia ma stałe pory rano koło 7 wstaje i daje czadu. I tak średnio co 1 h czuję jakieś sztrurchnięcie aż do wieczora. Napewno kochana poczujesz i będziesz mieć pewność. Ja w tej ciąży dość wcześnie bo od 12 tyg czułam ale myślałam że to jelita ale lekarz wyprowadził mnie z błędu podczas usg. W pierwszej ciąży koło 18-20 tygodnia czułam.
 
reklama
isofix to nie tylko bezpieczenstwo ale I wygoda. my mielismy clip in I adapter do wozka Quinny I montaz zajmowal 15 sek :)

Tak wygoda bez dwóch zdań ale u mnie bezpieczeństwo było priorytetem ale zrezygnowaliśmy z wózka który nie miał adapterów to świetne rozwiązanie miałam adaptery do speedi i do zappa i do britaxa mega wygoda!
 
ja tez czuje mlodziana juz od okolo 2 tyg. sporadycznie ale wiem ze to groszek bo czuje zawsze nisko w macicy. odczuwam duza niewygode wieczorami kiedy klade sie spac. mam wrazenie ze zoladek I watroba sie obijaja o siebie I zjezdzaja na bok w zaleznosci jak sie uloze.
musze kupic poduszke U tak jak w pierwszej ciazy...
kurde czekam na agenta I wiadomosc z pracy ... w poniedzialek konczy mi sie l4 a dalej nie wiem jaka decyzja ... :/ :/
 
A tak w temacie baz Isofix. Pamiętajmy, że nie każdy samochód posiada Isofix. Nasze mimo, że rocznikowo nie najgorsze bo 2000 i 2005 nie mają. Koszta tez to są duże i nie każdego stać. My mieliśmy dla Gutki fotelik pebble. Teraz juz bym go nie kupiła i prawdę mówiąc nie brałabym żadnego maxi cosi.
Ale to każdego indywidualna sprawa ;)

Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujace &&&&
 
Buba dokładnie czym skorupka za młodu nasiąknie...

Moja 8 letnia Julia na sesji z ulubioną książką i jej bohaterką :)
 

Załączniki

  • IMG_8299.jpg
    IMG_8299.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 39
Heloł :-)

Dziś rano się załamałam moim pięknym biustem... Z dużego C albo małego D zwał jak zwał urosło wielkie E buuuu.... ;,( a tu jeszcze pewnie nie koniec, jak będzie w nich pokarm to będą jeszcze większe, masakra.
Hehe mam tak samo...

Moja dzidzia ma stałe pory rano koło 7 wstaje i daje czadu. I tak średnio co 1 h czuję jakieś sztrurchnięcie aż do wieczora. Napewno kochana poczujesz i będziesz mieć pewność. Ja w tej ciąży dość wcześnie bo od 12 tyg czułam ale myślałam że to jelita ale lekarz wyprowadził mnie z błędu podczas usg. W pierwszej ciąży koło 18-20 tygodnia czułam.
Zazdroszczę bardzo... u mnie nic. :-(
 
reklama
Jeśłi chodzi o foteliki nie mam doświadczenia,bo jak dziewczynki były małe nie mieliśmy samochodu,kiedy kupiliśmy Sandrunia jeździła już na podkładce,a Julci kupiłam bezfirmowy fotelik i jeździ na nim już 6 lat i jest okey.Teraz zamierzam kupić wózek 3 w 1,więc razem z fotelikiem.
 
Do góry