reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam!

Znalazłam wczoraj filmiki jak przerobić spodnie na ciążowe i zamierzam dzisiaj się pobawić. To okazuje się bardzo proste a moda na krój spodni tak szybko się zmienia, że nie ma co żałować.

Wiosna za oknem to chyba czas żeby sklep ogrodniczy odwiedzić i jakieś kwiaty sezonowe do ogrodu kupić. Uwielbiam donice z kwiatami , co rok kilkaset złoty na tnie wydaję... boli kupowanie ale jak długo cieszy oko.

Kamilov masz dzisiaj usg czy tylko rutynowa wizyta?
 
reklama
Ja tam na Allegro zamówiłam sobie stanik i legginsy, wcześniej koszulkę ciążową i jestem zadowolona. 30zł za ciuch to nie jest wiele. Dla mojej córci też czasami coś zamawiam i zawsze jest to akuratne, bo są zazwyczaj podane wszystkie wymiary.

U nas na Pomorzu jest ostrzeżenie - wieje masakryczny wiatr, nie mogliśmy drzwi balkonowych otworzyć :szok:
Koszmarnie. Jadę za dwie godzinny z córcią na szczepienie. Ona panicznie się boi zastrzyków, więc na razie w ogóle jej nie przypominam... będzie to trauma - i dla niej i dla mnie :baffled:

Kamilove - trzymam kciuki za wizytę, moja dopiero za dwa tygodnie...
 
Dziewczynki witam się poniedzialkowo :-) zaczynam dziś II trymestr :-) cudownie :-)

Dreamgirl ja na allegro sporo ciuchów kupiłam i nie raz upolowalam coś za śmieszne pieniądze ale ciążowych coś nie mogę znaleźć w dobrej cenie.. Hm

Mam do was pytanko, jak już jesteście po tym usg genetycznym to teraz na kiedy kolejne usg wam lekarz zaplanował? Dopiero polowkowe? Macie tylko same wizyty kontrolne co miesiąc? Czy jak?
 
malinka ja mam polowkowe dopiero 1/06.
snilo mi sie ze bylam w polsce I kupowalam oscypki, kabanosy I bialy ser na wage... ja chce oscypki!! ;(
nie moge sie podniesc z lozka dzisiaj. nie wiem co jest wszystko mnie boli zero sily do zycia. zaraz odbieram zaswiadczenie z przychodni I musze pisac list do pracy. konczy mi sie l4 za tydzien...
 
malinka ja mam na każdej wizycie usg, wizyty miałam wczesniej co 3 tygodnie, teraz mam co 4 tygodnie
akatsuki ja też dzisiaj jestem ledwo zywa i mam mdłości od rana a myślałam, ze bedzie mu już przechodzić
 
malinka ja mam wizytę równo za tydzień ale nie wiem czy usg mieć będę, myślę,że nie bo za miesiąc czas już na połówkowe będzie. A wizyty teraz będę mieć co 4 lub 5 tygodni a bliżej rozwiązania co 2 tygodnie.
 
Dziewczynki witam się poniedzialkowo :-) zaczynam dziś II trymestr :-) cudownie :-)

Dreamgirl ja na allegro sporo ciuchów kupiłam i nie raz upolowalam coś za śmieszne pieniądze ale ciążowych coś nie mogę znaleźć w dobrej cenie.. Hm

Mam do was pytanko, jak już jesteście po tym usg genetycznym to teraz na kiedy kolejne usg wam lekarz zaplanował? Dopiero polowkowe? Macie tylko same wizyty kontrolne co miesiąc? Czy jak?

Ja mam usg genetyczne za 3 dni u jednego lekarza,a drugie u nowego na najlepszym sprzęcie 21 kwietnia. Przez to moje plamienie miałam do tej pory 5 wizyt z czego 4 to usg i mysle,ze teraz na kazdej wizycie bede miała usg dopóki sie wszystko nie uspokoi :)
Ja dzis tez jestem bez sił, spac mi sie chce, noc miałam kiepska, synek budził sie z płaczem bardzo często.. Cos mu sie śniło złego chyba :(
 
reklama
Do góry