reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Lenati masz odemnie zakaz czytania internetu na ten temat. Pewnie pójdziesz na następne usg i śladu po tym nie będzie.

Finkemma ja miałam przez brzuch ale na to nie ma reguły. Jeśli będzie kiepsko widać przez brzuch to pewnie lekarz zrobi dopochwowo.

To ja już niedługo (za miesiąc) będe miała następne usg genetyczne :D myślicie, że warto tu już nagrywać filmik 4d czy jeszcze poczekać?
 
reklama
Wizytę mam 21 idę z mężem , nie wiedziecie może czy usg już będzie przez brzuch robione ?
Ja na wizycie w czwartek (12t6d) mialam przez brzuch , ale jak dzidzia sie zle obrocila , gin zrobil tez dopochwowo .

Lenati masz odemnie zakaz czytania internetu na ten temat. Pewnie pójdziesz na następne usg i śladu po tym nie będzie.
Mam taka nadzieje , wolalal poczytac , i wiedziec czego ew. moge sie spodziewac , i przygotowac sie psychicznie , niz plakac w gabinecie.
 
A ja wam powiem, że nie wiem od czego to zależy, ale ja raczej waga ciężka i usg mam przez brzuch ❓❓
Dopochwowo jedynie szyjkę sprawdzał hmmm

Lenati,

Będzie na pewno dobrze! Trzymaj się kochana [emoji8]
 
Lenati wiem, że się martwisz, ale złe krążenie fakt poza przykrymi rzeczami, może po prostu być takim po prostu odosobnionym przypadkiem, ja nie wiem jako to działa, ale pozytywne myślenie jakoś odsuwa złe rzeczy, więc proszę myśl, że dzidzia tak ma na tę chwilę i po prostu taki jej urok, będzie dobrze

w piątek po usg nie miałam siły już pisać, spędziłam na badaniu dwie godziny - tzn. nie na samym badaniu, ale dzidzia źle leżała i musiałam jeść i chodzić i jeszcze raz się badać, usg super dokładne, z dzidzią ok. ryzyko z wieku mam 1:298, a po usg 1:998, teraz czekam na testy pappa, ale to z dwa tygodnie się zejdzie :dry:
 
Lenati wiem, że się martwisz, ale złe krążenie fakt poza przykrymi rzeczami, może po prostu być takim po prostu odosobnionym przypadkiem, ja nie wiem jako to działa, ale pozytywne myślenie jakoś odsuwa złe rzeczy, więc proszę myśl, że dzidzia tak ma na tę chwilę i po prostu taki jej urok, będzie dobrze
Podobno bardzo maly procent dzieci z wykryta wada krazenia ( fala zwrotna ) rodzi sie zdrowych . Ale z 2 strony , kosc nosowa jest i przez. karkowa jest jak najbardziej ok . Moze uda nam sie wskoczyc w ten niewielki procent ...
 
Finkemma, Co do usg ja od 11t2d mam robione przez brzuch, wcześniej miałam dopochwowo i partner też był przy tym :-)

Dzięki za odpowiedzi co do usg, bo właśnie chyba dopiero pod koniec maja będę miała kolejne, trudno muszę wytrzymać :-)

Lenati, Mnie wyszło że mam mniejsza jedna tetnice pepowinowa ale powiedział żebym się nie martwila bo to się zdarza i mam być spokojna i przyznam szczerze że nawet nie czytałam nic na necie o tym żeby niepotrzebnie nie swirowac :-) wdech i wydech i będzie dobrze :-)

Bata fajnie ze ryzyko zmalalo aż trzy krotnie, pewno po pappie jeszcze bardziej zmaleje!

Ja mam możliwośc zrobienia za darmo tego testu pappa i nie wiem czy jest sens robić? Jak myślicie? Lekarz powiedział że nie widzi wskazań no chyba że chce ale sama nie wiem :-(
 
reklama
Lenati, Mnie wyszło że mam mniejsza jedna tetnice pepowinowa ale powiedział żebym się nie martwila bo to się zdarza i mam być spokojna i przyznam szczerze że nawet nie czytałam nic na necie o tym żeby niepotrzebnie nie swirowac :-) wdech i wydech i będzie dobrze :-)
Jestem z tych ktore wola wiedziec na czym stoja , i czego moge sie spodziewac na wizycie .. i mocno wierze w to ze jednak bedzie wszystko ok .

A powiedzcie mi ktoras z was moze miala stycznosc z inwazyjnymi testami? Lekarz cos napomnial o pobraniu plynu .
 
Do góry