reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Madziula no właśnie chyba bym nie chciała, ale lekarz upiera się tak jak pisałam z racji wieku i obciążonego wywiadu, w ostatniej ciąży po dobrym USG w 12 tc nie zdecydowałam się na te testy, ale z Anastazją jak wyszedł zwrotny przepływ w przewodzie żylnym to poszłam i świat mi się zawalił
udanego wypoczynku, a daleko macie do Zakopanego, tylko lepiej nie jedz oscypków bo ja nie jestem pewna czy one z mleka pasteryzowanego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny zaraz po wizytach dajcie znac co i jak :)

JA mam wizyte jutro o 15 :) juz nie moge sie doczekac az znowu zobacze moje malenstwo :D

Moje mdlosci na razie troche ustapily jedynie z rana nie zdarze wyjsc z lozka dobrze i juz musze biec do wc :)
Ale przez caly ten czas tylko raz zdarzylo mi sie wymiotowac :) jak tak rano po mecze sie chwile w lazience to pozniej mam spokuj :)

I zaczynam sie martwic bo wczoraj zaczela znow bolec mnie nerka :/ mam nadzieje ze zapalenie nie wroci

pozdrawiam was wszystkie cieplutko :)
 
bata ja nie wiem czy prawdziwe oscypki to o tej porze roku sa, cos mi sie kojarzy,ze do pazdziernika moga tylko owce wypasać i wtedy tylko dostępne sa prawdziwe oscypki,ale moge sie mylić
 
Auć! A od kiedy to mdłości są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży?
W tej ciąży męczą mnie silne, na szczęście niecodziennie. Ale w poprzedniej ciąży jedynym objawem przez I trymestr był brak miesiączki. Nie miałam żadnych innych objawów, a mój Bąbel rozwijał się kwitnąco. W 6 tc 5 d Maja miała ok. 1 cm i serducho pięknie biło.
Ciążowe hormony, widzę, ostro pracują :-D .
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty! Udane, oczywiście! :-)
 
prawdziwych oscypkow juz nie ma zacznijmy od tego :) zazwyczaj trafiaja sie kozie albo krowie czasami z minimalna domieszka mleka owczego poniewaz owce mozna doic tylko przez 3 miesiace w roku, akurat wiem cos na ten temat bo od strony mojego taty wieksza czesc rodziny jest goralami :) prawdziwy owczy oscypek nie napoczety po 3-4 latach jest twardy jak kamien ale po pod smazeniu go jest nadal zjadliwy a te oscypki co teraz sa sprzedawane to raz dwa sie psuja :/

Z tego co pamietam to w zakopanym gdzies na uboczu jest tylko jedna jedyna bacowka gdzie sprzedaja czyste owcze oscypki ale to trzeba jechac w porze kiedy owce sa dojne :)

a te ze straganow to nigdy w zyciu nie lezaly kolo prawdziwego oscypka :)
 
Madziula no właśnie chyba bym nie chciała, ale lekarz upiera się tak jak pisałam z racji wieku i obciążonego wywiadu, w ostatniej ciąży po dobrym USG w 12 tc nie zdecydowałam się na te testy, ale z Anastazją jak wyszedł zwrotny przepływ w przewodzie żylnym to poszłam i świat mi się zawalił
udanego wypoczynku, a daleko macie do Zakopanego, tylko lepiej nie jedz oscypków bo ja nie jestem pewna czy one z mleka pasteryzowanego
przepraszam że pytam, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj, ale z tego co piszesz to przepływy wyszły złe + pappa złe, ale Córeczka zdrowa?

Auć! A od kiedy to mdłości są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży?
W tej ciąży męczą mnie silne, na szczęście niecodziennie. Ale w poprzedniej ciąży jedynym objawem przez I trymestr był brak miesiączki. Nie miałam żadnych innych objawów, a mój Bąbel rozwijał się kwitnąco. W 6 tc 5 d Maja miała ok. 1 cm i serducho pięknie biło.
Ciążowe hormony, widzę, ostro pracują :-D .
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty! Udane, oczywiście! :-)
a bo kiedyś przeczytałam jak ustają nagle objawy to zły objaw, wiem wiem że na necie piszą różne bzdury, ale gdzieś mi to zapadło w głowę

prawdziwych oscypkow juz nie ma zacznijmy od tego :) zazwyczaj trafiaja sie kozie albo krowie czasami z minimalna domieszka mleka owczego poniewaz owce mozna doic tylko przez 3 miesiace w roku, akurat wiem cos na ten temat bo od strony mojego taty wieksza czesc rodziny jest goralami :) prawdziwy owczy oscypek nie napoczety po 3-4 latach jest twardy jak kamien ale po pod smazeniu go jest nadal zjadliwy a te oscypki co teraz sa sprzedawane to raz dwa sie psuja :/

Z tego co pamietam to w zakopanym gdzies na uboczu jest tylko jedna jedyna bacowka gdzie sprzedaja czyste owcze oscypki ale to trzeba jechac w porze kiedy owce sa dojne :)

a te ze straganow to nigdy w zyciu nie lezaly kolo prawdziwego oscypka :)
ech a my mieszczuchy kupujemy i się łudzimy że to owcze :p
moi Rodzice mają mieszkanie w Krynicy i jak tylko mamy chwilę to jedziemy tam na kilka dni i przyznam że jest różnica między oscypkami latem a zimą.

wczoraj sobie pizzę góralską zamówiłam, właśnie z oscypkiem i żurawiną, ale zjadłam chyba tylko ze dwa kawałki, bardziej smakowała mi druga :p
 
reklama
Do góry