reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

a bo kiedyś przeczytałam jak ustają nagle objawy to zły objaw, wiem wiem że na necie piszą różne bzdury, ale gdzieś mi to zapadło w głowę
Blair ja w pierwszej ciąży, pomimo tego, że ciąża już się nie rozwijała, miałam dalej mdłości. Gdyby nie usg to bym była pewna, że jest ok. A tak wizja, że to koniec i mdłości dobija mnie psychicznie. W drugiej miałam mdłości do 20 tc a teraz tylko raz póki co dziwny posmak w ustach.

Kate urocze maluchy

Jadę już do lekarza, bo jeszcze wyniki muszę odebrać.
 
reklama
ech a my mieszczuchy kupujemy i się łudzimy że to owcze :p
moi Rodzice mają mieszkanie w Krynicy i jak tylko mamy chwilę to jedziemy tam na kilka dni i przyznam że jest różnica między oscypkami latem a zimą.

roznica jest minimalna poniewaz jak owce sa dojne to dodaja naprawde nie liczna ilosc tego mleka a po drugie mleko krowie czy kozie tez inaczej smakuje latem i zioma poniewaz latem maja dostep do swiezej trawy :)

a nawet teraz chodzac po Zakopanym to tych owiec widac coraz mniej a lata lata temu tego tam bylo strasznie duzo nie daloby sie tego zliczyc a teraz ktos trzyma max 20-30 owiec co starcza na zrobienie bardzo malej ilosci oscypkow :) a kiedys dla porownania to taki jeden baca miala minimum 200 owiec :)
 
Kate chłopaki urocze, widać chyba przywiązani są do siebie, i masz cudny widok z domku, a.... i zboczenie osoby kończącej domek - fajna barierka w domku na schodach :-)

Blair nie moja córeczka nie żyje - miała letalną wadę serca
 
Blair dziękuje, mieszkam troszeczkę na uboczu z czego jestem bardzo zadowolona, ja tez zawsze oglądam domy bo mimo ze mieszkamy 6 lat jeszcze jest troche rzeczy do zrobienia, bardzo współczuję straty
 
Kate super dzieciaki :) zazdroszczę otoczenia domu :)

Blair ja w pierwszej ciąży, pomimo tego, że ciąża już się nie rozwijała, miałam dalej mdłości. Gdyby nie usg to bym była pewna, że jest ok. A tak wizja, że to koniec i mdłości dobija mnie psychicznie. W drugiej miałam mdłości do 20 tc a teraz tylko raz póki co dziwny posmak w ustach.
acha.. no to pozostaje jedynie pozytywne myślenie że wszystko będzie dobrze i olanie objawów, tego czy są i z jakim nasileniem :)

roznica jest minimalna poniewaz jak owce sa dojne to dodaja naprawde nie liczna ilosc tego mleka a po drugie mleko krowie czy kozie tez inaczej smakuje latem i zioma poniewaz latem maja dostep do swiezej trawy :)

a nawet teraz chodzac po Zakopanym to tych owiec widac coraz mniej a lata lata temu tego tam bylo strasznie duzo nie daloby sie tego zliczyc a teraz ktos trzyma max 20-30 owiec co starcza na zrobienie bardzo malej ilosci oscypkow :) a kiedys dla porownania to taki jeden baca miala minimum 200 owiec :)
no to faktycznie ogromna różnica, szkoda że tak się to popsuło :( aj narobiłam sobie ochoty na wyjazd, ale na razie to niemożliwe... może na majówkę...

Blair nie moja córeczka nie żyje - miała letalną wadę serca
przepraszam nie powinnam była pytać, bardzo mi przykro :(
 
My w czerwcu lecimy do Turcji :)

Jezu jak mnie dziś okresowo brzuch boli :(
Latam co chwila do łazienki sprawdzić czy czasem nie ma krwi. Chyba nospe czas wziąść.
 
Witam w poniedziałek :).
Ale u mnie ładna pogoda, chyba wybierzemy się z moim na spacer. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj. Ja jeszcze równiutki tydzień czekania. Chociaż i tak szybko zleciało. Na tej wizycie mam dostać skierowanie na USG genetyczne. Przy okazji muszę się zapytać, wg jakiego wieku ciąży mam się kierować zapisując się na badanie. Czy wiekiem z OM, czy z ostatniego USG. W każdym bądź razie i tak genetyczne będę robić, raczej, przed świętami. Chcę spokojnie przeżyć święta, bez martwienia się, czy aby na pewno wszystko jest ok.
Co do objawów ciąży. Wiadomo, każda ciąża jest inna, jednak mnie dwóch ginekologów mówiło, że jeśli są mdłości i ból piersi, przeważnie, oznacza to, że ciąża się rozwija. Jednak stwierdzili również, żeby za bardzo nie przywiązywać się do tych objawów, bo są kobiety, które nie mają żadnych objawów oprócz zatrzymania miesiączki, a są też takie u których ciąża się nie rozwija, a wszystkie objawy dalej są. Bardziej pewnie chodziło o to, że jeśli objawy są, a nagle ustaną - wtedy powinnam się tym przejąć. Głównie dlatego ja sprawdzam po kilkanaście razy na dzień, czy mnie piersi bolą. Bo akurat one mnie bolą od samego początku. Z resztą, głównie przez ten ból, który zaczął się 2 tygodnie przed spodziewanym okresem zaczęłam się domyślać, że coś jest nie tak.
 
reklama
Bata bardzo mi przykro z powodu córeczki.

Ja już po wizycie. Ciąża wygląda na 6 tydzień i nie widać serduszka jeszcze. Mam przepisaną luteinę i za tydzień kontrola. Jeszcze sobie zrobię chyba przyrost bety.
 
Do góry