reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Malinka ja mialam owulacje z 11 na 12 stycznia i wowczas doszlo u mnie do zaplodnienia to byl moj 18 dzien cyklu bo u mnie owulacja tez nie wystepuje w 14 dniu cyklu tylko miedzy 16 a 22dniem cyklu, test ciazowy wyszedl pozytywny w 12 dniu po owulacji
 
reklama
Dziewczyny odczuwa któraś kucie jajnika tak jak przy owulacji? Nie pamietam czy też tak w pierwszej ciąży miałam ??
 
Akatsuki mnie tez tak bolaly jajniki 3-4 tyg po zaplodnieniu bo jajniki sie powiekszaja i moga pobolewac ale juz nie bola, tezraz czasem jak macica sie zozciaga to ciagnie po bokach ;)
 
Hej szczęśliwa!! Moja koleżanko staraczko :* dobrze że jesteśmy w jednym wątku- raźniej ;)
Co do testów to mi dwa dni przed spodziewana @ wyszedł negatywny a wiedzialam ze udało nam sie noc przed owulka i noc po więc byłam zła... ale potem @ nie przyszła i kolejny test już zdałam ;))

No mnie lewy jajnior kuje kilka razy dziennie. Kurde ciężko mi ogarnąć że znowu jestem w ciąży. Zupełnie inaczej się czuje teraz. Przede wszystkim spokojniejsza bo wiem co mnie mniej więcej czeka ;)
Kilka postanowień: za nic nie zetne włosów tum razem!! Zapuszczam cała ciążę bo to najlepsza terapia wlosopedna :)
Nie utyje jak prosie!! (Pierwsza ciąża +21 kg)
Będę regularnie ćwiczyła choćby 5 min dziennie.
Przestanę zwierzac się ludziom w pracy ppd wpływem ciążowych hormonów.

Dziewczyny kiedy mówicie rodzinie i znajomym? I w jaki sposób? Ja bym chciała jakoś fajnie zakomunikować, np wysyłając pocztowke ze zdjęciem usg ,)
Dajecie znać na portalach społecznościowych? Czy zachowujecie dla najbliższych?
 
Akatsuki ja powiedzialam tylko mojej mamie i maz wie, reszta dowie sie w swoim czasie nie wczesniej niz po 12 tygodniu ciazy a moze i po polowie ;)
 
Ja powiedzialam tylko dwum koleżankom z forum co były ze mną przy ostatniej ciąży i wiedziały że walczymy. Miały na żywo relacje z testowania hahahaha
A jak powiedziałyscie mężowi/facetowi?? ;>
 
Hej ja wlożyłam mój test mężowi do zaszetki i sam znalazł :-) a rodzinie oznajmilam po pierwszej wizycie u gina. Nie udostepniam natomiast takich informacji nie udzielam na forach nawet zdjęć mojego dziecka za dużo nie wrzucam.
 
reklama
U mnie owulacji byka w 16dc a wiem to bo czasami przy owulacji mam ból jajników i właśnie teraz miałam 9 stycznia, bo po porodzie cykle mi się rozregulowaly.
Jajniki bolały mnie kolo 5 tygodnia ale jakoś teraz przeszło.
U nas narazie wiemy tylko ja i mąż, z mężem razem test robiliśmy ;) a rodzinie nie wiem albo koniec marca powiemy, kiedy skończy mi się macierzyński, bo wszyscy i tak się wypytuja co dalej zamierzam i ciągle trzeba coś ściemia, albo w połowie marca jak siostra urodzi i wtedy im dany damy kolejna dawkę emocji hehe, albo na święta, ale nie wiem czy tyle wytrzymawytrzymamy ;)
 
Do góry