reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Tak a propo temperatury ja wczoraj do lekarza dzwonilam upewnic sie czy przeziebienie niczym nie Grozi i powiedzial ze jak temperatura nie jest 38 St to nie ma sie czym Martwic jak jest to 38 trzeba zbic i do lekarza
 
reklama
Hej mamusie

Mnie też pobolewa brzuch jak na @,ale bardziej bolą mnie piersi,nie moge ich dotknąć :eek: według moich obliczeń jestem w 5 tyg. Termin mam według również moich obliczeń na 18 października :-) My rodzince po mału oznajmiamy, że będziemy po raz 3 rodzicami.W pracy powiem dopiero po wizycie i 100% potwierdzeniu ciąży u ginekologa.Nie dopuszczam myśli że mogło by się coś złego przytrafić.Dziewczyny grunt to POZYTYWNE myślenie :tak:
 
Narazie jest oki. Tylko trochę brzuch mnie pobolewa. taki tępy bol. Leze i odpoczywam, jutro pojadę do gin sprawdzić czy jest wszystko dobrze.
 
Witam,

Można się dołączyć ??? Nazywam się Milena, jestem mamą 4 letniego Wiktora i córci w niebie, która zmarła niestety po porodzie zeszłego roku :-:)-:)-( Termin mam niby na 8 października. Byłam już na jednej wizycie kontrolnej, we wtorek mam nadzieję zobaczę serduszko.
 
Kurczę a ja żadnych mdłości nie mam, brzuch tez przestał mnie bolec i juz nie czuje sie jak na @ teraz bardziej czuje sie wzdeta i mam twardawy brzuch .. Jakoś martwię sie ze tak nagle to przeszło :( może cos jest nie tak? USG dopiero w sobotę... No jedyne co to cycochy dają znać... Ciężkie, bolą, z żyłami i otoczka wokół brodawek...

xmamuska tylko jeden dzien różnicy w terminie porodu jak na razie :) ja 17 :)
 
reklama
Witaj Milena!!!
Malinka89 Mnie tez juz brzuch przestal pobolewac jest wszystko ok!! Jak macica zacznij sie znowu rozciagac to poczujesz:) bez obaw!!;)
 
Do góry