reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Tiramissu wyczytałam na necie ze takie krwawienia mogą sie zdarzyć wtedy kiedy wypadała by miesiaczka czyli 4 i 8 tc. Trochę mnie to podniosło na duchu, choć do jutra to będzie masakra wytrzymać. Strasznie mi sie ciągnie ten dzień.
 
reklama
akatsuki, świetne wieści! :)

mnie od nocy ani razu brzuch nie bolał i się aż niepokoję :p już chyba wolałam gdy coś tam czułam... ale może to dzięki duphastonowi, bo biorę już trzeci dzień
 
Hej wszystkim październikowym mamusiom.:-)
według obliczeń jestem w 5 tygodniu ciąży, a poród ma nastąpić 26 października. Pierwsze dwie kreseczki zobaczyłam 5 dni przed spodziewanym terminem miesiączki, kolejne 2 dni po :-) jestem w ciąży po raz pierwszy tak jak i po raz pierwszy jestem na takiego typu forum. czytałam Waszą konwersacje mam nadzieję, że mogę się przyłączyć! pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie. :)
 
Hej wszystkim październikowym mamusiom.:-)
według obliczeń jestem w 5 tygodniu ciąży, a poród ma nastąpić 26 października. Pierwsze dwie kreseczki zobaczyłam 5 dni przed spodziewanym terminem miesiączki, kolejne 2 dni po :-) jestem w ciąży po raz pierwszy tak jak i po raz pierwszy jestem na takiego typu forum. czytałam Waszą konwersacje mam nadzieję, że mogę się przyłączyć! pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie. :)

lantka witaj! :)
 
choć u mnie to jest chwilowe plamienie przy sikaniu. Czy ktoras z was tak miała może? Zdarzyło mi sie to wsumie dopiero drugi raz i to w środku nocy. A do tego spalam na brzuchu... Ale mam myślenice... Masakra.
 
hej :)
ja też mam dziś nienajlepszy dzień, zaspałam, a najchętniej to bym z wyra nie wychodziła, do tego muli mnie strasznie. W pracy tort smakował, tylko ze jak zjadłam kawałek to myślałam że padnę... zdecydowanie Maleństwo nie chce jeść słodyczy! Dziś też wypróbowałam migdały i u mnie nic nie dają. Więc nic innego jak czekać do II trymestru aż samo przejdzie :p ale dl Maluszka wszystko :)
Kurczę krzyż mi dziś znowu dokucza, trzeba będzie Mojego zatrudnić jako masażystę chyba :p

Blair foteczki nie dostałam bo pani doktor kazała mi przyjsc jeszcze za tyg bo serduszko bedzie już bardzo dobrze widoczne i jeszcze raz zrobi mi usg i w tedy poprosze o fotke :-) A co do kwasu też mam mieszane uczucia muszę jeszcze poczytac o tym chyba
aaa no to czekamy na następną wizytę :)

W ciąży z Hanusią miałam USG 3/4D aż cztery razy. Pod koniec pierwszego trymestru, połówkowe, w 7. miesiącu (bo spanikowałam, że się Hania nie rusza i pojechaliśmy Ją podejrzeć ;) ) i pod koniec ciąży. Wszytko prywatnie koszt 200 zł za każde usg. Nie wiem jak jest na NFZ ale to genetyczne czyli połówkowe jest obowiązkowe, więc na pewno refundowane, ale jak sądzę w 2D.
Oto zdjęcie z 12. tygodnia dla porównania

2D:

Zobacz załącznik 671503

i 3D:

Zobacz załącznik 671504
ale super foty!!! już się swojego nie mogę doczekać, też zrobię 3d! :D

Ja dziś w nocy znów delikatnie podplamiałam :,( Mdłości tylko chwilami mnie łapią, jak coś zjem. Brzuch mnie delikatnie pobolewa w okolicy jajników. Mam złe przeczucia, nie wiem już co mam myśleć. Nie chce się nastawiać pozytywnie żeby się nie rozczarować. Jutro się okaże wszystko jak będę na wizycie.
[/url]
będzie dobrze, musi być!

Ja też dzisiaj rano miałam lekkie krwawienie :( coraz bardziej się stresuje...
&&&& żeby już nie wróciło


Hej dziewczyny! Ja juz po usg! Fasolek jest na swoim miejscu!!! Wszystko wygląda dobrze ale jeszcze nie ma serduszka. Wiek ciąży ze skanu 5t5dn.
fantastyczne wieści! :D

Hej wszystkim październikowym mamusiom.:-)
według obliczeń jestem w 5 tygodniu ciąży, a poród ma nastąpić 26 października. Pierwsze dwie kreseczki zobaczyłam 5 dni przed spodziewanym terminem miesiączki, kolejne 2 dni po :-) jestem w ciąży po raz pierwszy tak jak i po raz pierwszy jestem na takiego typu forum. czytałam Waszą konwersacje mam nadzieję, że mogę się przyłączyć! pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie. :)
witaj :)
 
Tiramissu wyczytałam na necie ze takie krwawienia mogą sie zdarzyć wtedy kiedy wypadała by miesiaczka czyli 4 i 8 tc. Trochę mnie to podniosło na duchu, choć do jutra to będzie masakra wytrzymać. Strasznie mi sie ciągnie ten dzień.

takie plamienia mogą występować przy małym progesteronie, ja również miałam plamienia w okolicach zbliżającej się miesiączki, dostałam duphaston i po dwóch dniach już czyściutko było

a na mdłości próbowałyście jeść może jabłko na czczo?rada mojej babci, mi pomaga :) czasem też wieczorem przed spaniem zjem.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blair ja też w ogóle nie mogę jeść słodyczy! Batonikiem nie pogardzilam nigdy a dzisiaj zjadłam i masakra.. Ewidentnie mój Babelek nie chce na razie słodkiego :-)
 
Do góry