reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

karo jeśli bardzo się martwisz to idź prywatnie na usg i wątpliwości się rozwieja
 
reklama
Dziewczyny, lekarka z Agatowej do ktorej zadzwoniłam kazała przyjść za tydzien bo teraz nic nie bedzie w stanie powiedzieć. Trzeba zobaczyć czy dziecko przyrośnie czy nie i wtedy zobaczymy. Ale juz jak byłam 15 maja u swojego lekarza to wtedy pokazywało 17 tc. A byłam wtedy w 17 t 4 d. Czyli przez tydzien brak progresu:((( jestem załamana. Nie wiem co myślec.
 
Karo najlepiej nic nie myśl !! Spokojnie wszystko jest dobrze, nie każde dziecko musi być duże, ważne że przybiera, mało bo mało ale rośnie :-)
 
karo nie przejmuj sie, moze lekarka tak pomierzyla, moze maluch przybral niewiele, a ona tak zmierzyla, ze wyszlo nic, nigdy nie mialam tak czesto usg, wiec trudno mi powedziec, ale czasami zdarzylo sie ze byl tydzien roznicy, idz za tydzien i narazie postaraj sie nie myslec
 
Oszaleje.. Napisałam długiego posta a opublikowała się tylko jedna linijka. Nie mam siły tworzyć kolejnego na razie...

Kate pójdź prywatnie, żebyś była spokojna, po co się denerwować jak może źle pomierzyła
 
Karo idz jeszcze raz bo pewnie sie strasznie niepokoisz a czasem to niedokladne zmierzenie albo slabszy sprzet wplywa na parametry dziecka, idz sprawdz i nie bedziesz sie zadreczac myslami... &&&&
 
Karo, nie stresuj się kochana! Podpisuję się pod tym, co Maran-atha napisała. Tydzień to sporo czekania, a Ty się mocno denerwujesz. Ja z lekarzy USG, których przerobiłam, mogę polecić dr Gmyrka (w poprzedniej ciąży w Lux Medzie robiłam u niego), dr Piotra Raczyńskiego (byłam u niego ostatnio w Damianie - dokładny, precyzyjny). Dobry jest też dr Piekarski. Specjalizuje się w ciążach bliźniaczych, to tym bardziej pojedynczą porządnie zrobi. W swoim prywatnym gabinecie ma dobry sprzęt.
 
Ja właśnie wracam z polowkowego :-) synuś potwierdzony <3 i do tego wszystko ma na swoim miejscu :-D wrzucę fotkę po powrocie do domu na drugim wątku :-)

No super, gratulacje! :-)


proszę państwa cóż to był za dzień ;))
Z rana stwierdziłam że muszę pchnać ten bannerowy biznes bo nigdy nie rusze więc wystawiłam ogłoszenie że poszukuję trzech osób dla których wykonam literki tylko w cenie materiału w zamian za możliwość użycia zdjęć do reklamy. Od razu odezwało się mnóstwo osób więc wybrałam trzy pierwsze i już mam zajęcie na długi weekend ;))
Po południu dostałam telefon od agentki że nasza oferta na mieszkanie została zaakceptowana i prosi o wpłatę zaliczki. Akurat dziś mąż wyjątkowo dostał wypłatę przed 25 ze względu na długi weekend majowy ;) także wplacilismy od razu i mogę wreszcie odetchnąć - przeprowadzamy się w Lipcu ;) ;)
Na koniec dnia pojechaliśmy do kuzyna który wrócił z urlopu w Pl i przywiózł nam paczkę z Polski: cztery wielkie góralskie oscypki (oscypki a nie serki wiejskie przydrożne z Zakopianki) 3kg kabanosow, 6 litrów Soplicy i drobiazgi dla małej ; )
teraz wreszcie dotarłam do wanny zmęczona ale zadowolona planuje sobie zakupy na nowe mieszkanko ; )
dzięki kobietki za wszystkie wasze dobre słowa jak mi się wszystko sypalo. teraz mam wrażenie że moje zgubione szczęście się odnalazlo wreszcie ;))

Fantastycznie! :-) Oby już było z górki...

Paczuszka z PL konkret, choć Soplicę to troszkę poczekasz...

A tak swoją droga to ciężarne mogą jeść oscypki?

Dziewczyny, jestem po usg. I ogólnie dupa.. Nie wiem co myślec.... Wg usg z dzis ciaza młodsza niz z OM. Wychodzi z pomiarów 17 t 2 d. To ok 10 dni różnicy. Wcześniej każde usg pokazywało zgodnie z terminem dzien w dzien. Czy któraś tak miała? Załamałam sie ze dzidza nie przybiera:(((( 2 maja na Agatowej dziecko ważyło 140 g. (14t 5 d) Teraz 185g. To nie za mało? Chyba oszaleje zaraz:(((

Nigdy wcześniej nie byłam w ciąży, ale z moich poprzednich wizyt też były rozbieżności i to od samego początku. Co prawda nie 10 dni, ale wydaje mi się, że później dzieci rosną swoimi tempami, stąd przy porodzie przecież różnice są nawet ok.2 kg.

Sprawdziłam i u mnie w 16 tc dziecko ważyło ok. 155g. Myślę, że nie masz co się martwić bo na pewno wszystko jest ok.

Aż zaczęłam panikować, bo ja niewiele jem i w sumie to nadal ważę mniej niż przed ciążą, a do czwartku jeszcze tyle dni... Ciekawe ile będzie ważyło.

Te dziecinki jakie są chudziutkie, że maja po 20 kilka cm i ważą tyle co kostka masła :D


Ech, nie radzę sobie. Najchętniej bym cały czas ryczała. On milczy, ma mnie gdzieś. Tak naprawdę to jest pierwsza sobota (no może 3), którą spędzamy oddzielnie od kiedy się znamy...Gdybym mogła to bym się upiła i poszła na imprezę, a tak najchętniej bym spała, ale ile można...

I coś mnie tak brzuch ciągnie, zwłaszcza jak chodzę. To nie jest silny ból ale dyskomfort jest...
 
Cześć dziewczynki,
Melduję się :)

Kamilove- zdrówka kochana. Angina fatalna sprawa...trzymam kciuki za szybką poprawę!!

Akatsuki- co za wieści :)) rewelka, gratuluję, teraz to już z górki!

Karo- nie martw się tak jak dziewczyny piszą, rozbieżności często się zdażają ja miałam usg dzień po dniu u 2 różnych lekarzy i rozbierzność była 9 dni. Trzymaj się kochana!!!

Dbdg- tulę wirtualnie :* może ciacho i dobry film na poprawę nastroju? Wiem że musi Ci być bardzo trudno i ciężko ale wierzę że kryzys szybko minie! Bądźmy dobrej myśli :)

Miłej soboty dziewczynki, ja na imprezce :)
 
reklama
Hej

Sorki ze tylko o sobie ugryzlo mnie coś w brzuch pół podbrzusza mam opuchnięte to coś mnie swedzi i piecze mam wypić wapno czy jechać do szpitala skonsultować ?
 
Do góry