reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Xmamuska zazdroszczę tych wyczynów :-) ja to tylko pomarzyć mogę :p już prawie dwa miesiące celibat i zaczynam wariowac no ale co zrobić jak chłop nie chce :-( wracają chyba stare czasy... Tylko że ja mam ochotę przeogromna i ciężko wytrzymać ahhh

Kamilove jak zdrówko?

Dbdg dzielna babka jesteś i nie ulegnij przypadkiem chwili słabości i nie odzywaj się! Pamiętaj że to on traci świetna kobitke i dziecko! A ty lepiej ze teraz przekonałas się jaki jest na prawdę! Znajdziesz w odpowiednim momencie kogoś idealnego :-D głowa do góry i nie rycz tylko miziaj brzuszek uśmiechając się bo pamiętaj że dzidzia już czuję twoje emocje :-)

A ja padam na twarz.. Od wczoraj ogarnialam prawie 200 ciuszków które upolowalam dosłownie za grosze! Troszkę odrzuciłam ale zostało ok 150! W tym bodziaki, pajace, śpiochy, polspiochy, kombinezony cieńsze i grubsze, spodnie w tym jeansowe, sukieneczki, ogrodniczki, bluzeczki, kurteczki, czapeczki, skarpeteczki itd uff mówię wam, nigdy jeszcze tak nie upolowalam, jestem przeszczesliwa :-D od jutra zacznę je prac i będę ogarniać rozmiarowo żeby wiedzieć czego brakuje bo są od 54 cm do 80 nawet :-) a wiele rzeczy nawet nie noszonych :-D

Madziula ja bym pojechała do szpitala.. Szczególnie że to w brzuch cie uchlalo :-o

Buba udanej imprezki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Buba, udanej imprezki!

Hej

Sorki ze tylko o sobie ugryzlo mnie coś w brzuch pół podbrzusza mam opuchnięte to coś mnie swedzi i piecze mam wypić wapno czy jechać do szpitala skonsultować ?

Ja bym zadzwoniła na IP i zapytała czy przyjeżdżać, bo pewnie pojedziesz a oni Ci wapno każą pić... ;) Gdzieś w 7 tygodniu miałam jakies uczulenie to właśnie pojechałam i mi wapno kazała pić...


Xmamuska zazdroszczę tych wyczynów :biggrin2: ja to tylko pomarzyć mogę :p już prawie dwa miesiące celibat i zaczynam wariowac no ale co zrobić jak chłop nie chce :-( wracają chyba stare czasy... Tylko że ja mam ochotę przeogromna i ciężko wytrzymać ahhh

Kamilove jak zdrówko?

Dbdg dzielna babka jesteś i nie ulegnij przypadkiem chwili słabości i nie odzywaj się! Pamiętaj że to on traci świetna kobitke i dziecko! A ty lepiej ze teraz przekonałas się jaki jest na prawdę! Znajdziesz w odpowiednim momencie kogoś idealnego :-D głowa do góry i nie rycz tylko miziaj brzuszek uśmiechając się bo pamiętaj że dzidzia już czuję twoje emocje :biggrin2:

A ja padam na twarz.. Od wczoraj ogarnialam prawie 200 ciuszków które upolowalam dosłownie za grosze! Troszkę odrzuciłam ale zostało ok 150! W tym bodziaki, pajace, śpiochy, polspiochy, kombinezony cieńsze i grubsze, spodnie w tym jeansowe, sukieneczki, ogrodniczki, bluzeczki, kurteczki, czapeczki, skarpeteczki itd uff mówię wam, nigdy jeszcze tak nie upolowalam, jestem przeszczesliwa :-D od jutra zacznę je prac i będę ogarniać rozmiarowo żeby wiedzieć czego brakuje bo są od 54 cm do 80 nawet :biggrin2: a wiele rzeczy nawet nie noszonych :-D

Madziula ja bym pojechała do szpitala.. Szczególnie że to w brzuch cie uchlalo :-o

Buba udanej imprezki!

No wiem, wiem. Nie odzywam się i tego nie zrobię... Ale to nie zmienia moich uczuć, niestety... Wiem, że zachowuje się jak palant i nie zasługuje ani na jedną łzę, bo on się nie przejmuje z kolegami zabawiając się nad morzem, ale mimo wszystko boli...

Ej! jak to nie chce? Boi się, że coś zrobi maleństwu? U mnie do tej wielkiej afery wszystko było w normie i jechane jak zawsze, hehehe. rA teraz nie wiem jak dam radę...

Ale fajnie! Gdzie to upolowałaś?
Mi koleżanka dała torbę, ale jakoś nie mam siły i ochoty się tym zajmować. Obejrzałam i leżą nadal w torbie... :D
 
dbdg kobitko skup się teraz na sobie i na dziecku, rób wszystko żeby się zrelaksować i poprawić sobie nastrój, nie trac energii ani czasu na kogoś na kogo nei warto poświęcić minuty uwagi...dobrze żę się przekonałaś jaki jest naprawde w tym momencie a nie na przykłąd po ślubie... :-( zobaczysz że wyjdzie wam to na dobre i spotkasz pradziwego mężczyznę który zaopiekuje się wami jak należy....przytulam....siły życzę!!

malinka no to super dziewczyno że Ci się udało upolowac tyle ciuszków :-) mnei też się poprzednio udało i naprawdę byłam zadowolona a ile w portfelu zostało :-)

ja nei mam dziś weny na nic, jestem wynudzona przez tą pogodę...;-)
 
No nie wierzę! Muszę się uzewnętrznić, bo nie wytrzymam! Ale skur.
Okłamał mnie. Niby miał na to ksw jechać z kolegą, który ma żonę i dzieci, a tymczasem pojechał z idiotą, który ma dwoje dzieci, każde z inną i każdemu płaci alimenty (idealny tata)- widać mojemu też to imponuje.

I jeszcze imbecyl (ten kolega) wrzucił fotkę na fb.

Osz kur. Ale się wściekłam. Niech spierd...
 
proszę państwa cóż to był za dzień ;))
(...)
dzięki kobietki za wszystkie wasze dobre słowa jak mi się wszystko sypalo. teraz mam wrażenie że moje zgubione szczęście się odnalazlo wreszcie ;))
At last!!!! Wiedziałam :) Cieszę się też, że szycie wypaliło :) Oby się teraz ładnie rozkręcało :)

Dziewczyny juz drugi raz w tej ciąży mam angine i znów antybiotyk :(
Kurcze, niefajnie... Oby szybko przeszło. Może warto wziąć coś na wzmocnienie? Np. syrop z cebuli?

(...)Muszę zrobić glukozę tą 75g z trzema ukłuciami, morfologie, siuśki i hbs antygen... Przez miesiąc przytyłam 1,5kg i od początku mam na plusie 4,5kg, wiec chyba tragedii nie ma.
Malutko... Brawo.

Moje córie spały wczoraj u cioci,zostaiśmy z mężem sami,więc w koncu mieliśmy czas tylko dla siebie,i troszkę poszalałam,poskakałam ;) i najadłam siętyle strachu że masakra,ostatni raz w te sposób,zwijałam się 30 min z bólu brzucha,normalnie macica tak mi się napięła że naprawde się wystraszyłam,ale poleżałam i przeszło na szczęście :(
Ide jutro do brata na bratanka roczek i zupełnie nie mam pojęcia co mu kupić :( kasy nie chce dawać
Heheheh, dobra jesteś Mamuśka ;) To normalne po orgazmie, że tak się kurczy macica. :)

Dziewczyny, jestem po usg. I ogólnie dupa.. Nie wiem co myślec.... Wg usg z dzis ciaza młodsza niz z OM. Wychodzi z pomiarów 17 t 2 d. To ok 10 dni różnicy. Wcześniej każde usg pokazywało zgodnie z terminem dzien w dzien. Czy któraś tak miała? Załamałam sie ze dzidza nie przybiera:(((( 2 maja na Agatowej dziecko ważyło 140 g. (14t 5 d) Teraz 185g. To nie za mało? Chyba oszaleje zaraz:(((
Oj, z tym się w ogóle nie spotkałam jeszcze. Niesamowite, ale ja bym dopuszczała błąd usg pierwszego lub drugiego. Raczej pierwszego. 14 tygodniowe dziecko nie waży chyba aż 140g. Sprawdzałam mojego Olka to 28/04 ważył 160g, a był to 17 tydzień!!! Więc to pierwszy pomiar był MOCNO zawyżony. Niepotrzebnie się denerwujesz :) Na pewno wszystko jest w porządku.

Ech, nie radzę sobie. Najchętniej bym cały czas ryczała. On milczy, ma mnie gdzieś. Tak naprawdę to jest pierwsza sobota (no może 3), którą spędzamy oddzielnie od kiedy się znamy...Gdybym mogła to bym się upiła i poszła na imprezę, a tak najchętniej bym spała, ale ile można... I coś mnie tak brzuch ciągnie, zwłaszcza jak chodzę. To nie jest silny ból ale dyskomfort jest...
Przez te nerwy narażasz się na utratę ciąży - wiesz o tym? Wiem, że to trudne, ale musisz myśleć o swoim dziecku i o swoim zdrowiu, także psychicznym!

Sorki ze tylko o sobie ugryzlo mnie coś w brzuch pół podbrzusza mam opuchnięte to coś mnie swedzi i piecze mam wypić wapno czy jechać do szpitala skonsultować ?
No lepiej jedź :)
 
Dbdg no to widać jakie on ma priorytety... Nie denerwuj się! Jak widać kręci w każdej kwestii!

A ciuszki upolowalam na grupie na Facebooku, dziewczyna z mojego miasta wystawiła a że w szpitalu nudzilam się wybitnie to od razu zauważyłam taka ofertę i zarezerowalam jak najszybciej :-D i za 80 zł mam tyyyyyyle rzeczy w tym dużo cudownych i niezniszczonych :-D cieszę się jak Dziecko hehe :-D
 
dbdg biedula. Weź zlej chłopa po całości. Po co ci taki partner? Wywal z fb I życia I odezwiesz sie z nakazem zapłaty jak nadejdzie czas. trzymam kciuki :*

a u mnie wojna domowa. Moje idealne małżeństwo dzisiaj zupełnie nie trybi ...
 
dbdg a moze masz jakies dobre kolezanki i mozesz sie na miacho wyrwac czy cos, bo samemu siedziec to tylko sie człowiek myślami zadrecza, a jak nie to wlacz jakis film dobry, czy porob cos co pozwoli chociaz na troche zapomniec

Akatsuki a co tam sie u was dzieje, jakies powazne klotnie, czy poprostu Cie wku**** :D?

Mój poszedł na nocke do pracy, synek spi a ja porobilam wszystko i sie relaksuje, bo jutro rano jedziemy, ale nie mi sie nie chce, a za 2 tyg mamy wesele :/

Madzula nie wiem co ci doradzic, bo znajac siebie nie pojechalabym na IP, ale moze wypij wapno i poczekaj do jutra
 
Ostatnia edycja:
reklama
a mi sie tak jeszcze przypomniało, chciałabym was przestrzec, jak byłam u lekarza to mówił, że u nas w mieście w przedszkolach panuje taki wirus, ktory ma objawy jak zwykłe przeziebienie i do tego wyskakuja czerwone plamki, podobno dorośli praktycznie o nie odczuwają, dla dzieci tez nie jest taki grozny, ale dla płodu okropnie, łożysko może napuchnąć i cos tam jesczez nie pamietam dokladnie, wiec uwazajcie, bo moze u was tez panuje i wasze dzieci moga przyniesc z przedszkola
 
Do góry