reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

dzięki dziewczyny ;) ;) też się bardzo cieszę. Co prawda splukam się do suchej nitki ale jakoś powoli się odbijemy a mieszkanie mam już nadzieję ze starczy do końca pobytu w Uk ;)
paulka teściowa mi wysłała moją ukochaną malinowke, eliksir na wszystkie smutki - jeden kieliszek zawsze rozjaśnial mi nawet najgorsze dni, niestety ta buteleczka musi poczekać jeszcze pół roku przynajmniej, ale nadejdzie czas aby wznieść nią toast ,))
Ja dzisiaj od rana szyje literki. W nocy moja koleżanka urodziła, niestety tak jak ja miala awaryjne cc po nieudanym wywołaniu ... brrr z jednej strony boję się cc a z drugiej boje się trzy razy bardziej powtórki sprzed dwóch lat ... :(
znowu mam zaparcia. Niby chodzę do kibelka ale masakra jak ciężko idzie. Musze moja diete ogarnąć bo ostatnio mam strasznie słaby apetyt i jem byle co :/
 
reklama
kamilove wracaj do zdrówka szybciutko :)

paulka no my tez narazie stopujemy z dzieciakami, ale nic nie powiedziane, ze za jakies 8 lat cos pokombinujemy, ale to zalez czy nam sie bedzie jeszcze chcialo i jak bedziemy stali z finansami :)

xmamuska ojjj nie szalej kochana hehe, ja tez mam czasami rozne obawy, ale no jak jest ok to przeciez nie ma co sie tu ograniczac :p a co do prezentu na roczek to moze jakies klocki, jak maja podwórko to moze basen jakis na lato, nie wiem w jakich granicach cenowych ale moze jakis jezdzik np, jak nie chodzi to pchacz
 
Kamilove, szybkiego powrotu do zdrowia!
Akatsuki, super, że się udało!
Majka uraczyła nas dziś pobudką o 6 rano[emoji24]. Na poprawę humoru poszłam do fryzjera na podcięcie końcówek, przy okazji machnęła mi maskę nawilżającą na włosy i teraz siedzę i się głaszczę po włosach [emoji1] . Uwielbiam, jak są takie gładkie, miękkie i błyszczące! Teraz mam ambitny plan ogarnięcia chałupy, ale jak na razie sterta prania nabiera mocy urzędowej pod pralką, czekając na włożenie [emoji6] . Normalnie już bym dostawała delirki, bo jestem straszną pedantką (STRASZNĄ i zdaję sobie z tego sprawę!), ale ciąża jakoś odrobinę poluzowała moje standardy [emoji12] .
Miłego dnia!
 
mam podobny problem, córcia kończy 2 lata we wtorek i wiem że na pewno kupimy jej meble do pokoju ale to dopiero za jakieś kilka tygodni. Teraz myślę co by jej niewielkiego kupić półki co. Może jakiś tani tablet?
 
Ladyk mam to samo!! Ja zawsze terroryzuję całą rodzinę porządkami i nie umiem odpoczywać bo ciągle coś trzeba zrobić a w tej ciąży taka zmiana :-) jakoś ciężko mi się zebrać do czegokolwiek i tak bardzo mi nie przeszkadza parę rzeczy do schowania :-/ wkurzam się na siebie samą, zaś moi bliscy są wniebowzieci :-D
 
Akatsuki,

Moja ma mojego starego tableta ale powiem Ci, że mimo że my tak naprawdę dostępu do niego jej nie ograniczamy to ona niewiele korzysta. Jak jest zmęczona to weźmie go i włączy sobie peppe czy klub przyjaciół myszki miki. A tak to ją on nie interesuje i czasem jak np chce posprzątać w łazience i próbuje jej dać tego tableta by się zajęła chociaż przez 15minut oglądaniem bajek, a nie truciem mi tyłka i doprowadzaniem do białej gorączki to ona nie chce. U nas my go specjalnie nie kupowalismy wiec pal licho ale jakbym miała dać 150zl na tablet z którego młoda korzysta rzadko - z jednej strony i dobrze bo przynajmniej nie zginie mi w świecie wirtualnym jak 3 letni synek mojej sąsiadki :/to wolałabym jej kupić klocki lego. Tym potrafi zająć się naprawdę przez dłuższy czas i to lubi :)

Za to hitem u nas jest tablet zabawka. Który jej się pyta gdzie jest dana Rzecz czy kształt czy kolor czy cyferka i ona wciska odpowiedni przycisk:) 10zl kosztował a jest naprawdę fajny.
 
Nie wiem czy wam pisałam - ciążowa skleroza ;) ale we wtorek babka wyślę mój wózek. Wysłała mi wiadomość, że myślała ze jednak za wyższa cenę wózek się sprzeda ale oczywiście wyślę mi go za kwotę wylicytowana. Jestem szczęśliwa i mam nadzieje, ze jego stan będzie naprawdę bdb :)
 
reklama
Ladyk mam to samo!! Ja zawsze terroryzuję całą rodzinę porządkami i nie umiem odpoczywać bo ciągle coś trzeba zrobić a w tej ciąży taka zmiana :-) jakoś ciężko mi się zebrać do czegokolwiek i tak bardzo mi nie przeszkadza parę rzeczy do schowania :-/ wkurzam się na siebie samą, zaś moi bliscy są wniebowzieci :-D
Haha! Dokładnie! Mój mąż namawia mnie na kolejną ciążę w związku z tym! [emoji6] No way!
 
Do góry