reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Maran nie :-) wręcz przeciwnie ale i bez tych euro milionów są naprawdę fajną rodzinką. Tylko jak córki zaczęły wychodzić za mąż to tato miał nietegą minę :p
 
proszę państwa cóż to był za dzień ;))
Z rana stwierdziłam że muszę pchnać ten bannerowy biznes bo nigdy nie rusze więc wystawiłam ogłoszenie że poszukuję trzech osób dla których wykonam literki tylko w cenie materiału w zamian za możliwość użycia zdjęć do reklamy. Od razu odezwało się mnóstwo osób więc wybrałam trzy pierwsze i już mam zajęcie na długi weekend ;))
Po południu dostałam telefon od agentki że nasza oferta na mieszkanie została zaakceptowana i prosi o wpłatę zaliczki. Akurat dziś mąż wyjątkowo dostał wypłatę przed 25 ze względu na długi weekend majowy ;) także wplacilismy od razu i mogę wreszcie odetchnąć - przeprowadzamy się w Lipcu ;) ;)
Na koniec dnia pojechaliśmy do kuzyna który wrócił z urlopu w Pl i przywiózł nam paczkę z Polski: cztery wielkie góralskie oscypki (oscypki a nie serki wiejskie przydrożne z Zakopianki) 3kg kabanosow, 6 litrów Soplicy i drobiazgi dla małej ; )
teraz wreszcie dotarłam do wanny zmęczona ale zadowolona planuje sobie zakupy na nowe mieszkanko ; )
dzięki kobietki za wszystkie wasze dobre słowa jak mi się wszystko sypalo. teraz mam wrażenie że moje zgubione szczęście się odnalazlo wreszcie ;))
 
Ja właśnie wracam z polowkowego :-) synuś potwierdzony <3 i do tego wszystko ma na swoim miejscu :-D wrzucę fotkę po powrocie do domu na drugim wątku :-)

Gratuluję :-)

proszę państwa cóż to był za dzień ;))
Z rana stwierdziłam że muszę pchnać ten bannerowy biznes bo nigdy nie rusze więc wystawiłam ogłoszenie że poszukuję trzech osób dla których wykonam literki tylko w cenie materiału w zamian za możliwość użycia zdjęć do reklamy. Od razu odezwało się mnóstwo osób więc wybrałam trzy pierwsze i już mam zajęcie na długi weekend ;))
Po południu dostałam telefon od agentki że nasza oferta na mieszkanie została zaakceptowana i prosi o wpłatę zaliczki. Akurat dziś mąż wyjątkowo dostał wypłatę przed 25 ze względu na długi weekend majowy ;) także wplacilismy od razu i mogę wreszcie odetchnąć - przeprowadzamy się w Lipcu ;) ;)
Na koniec dnia pojechaliśmy do kuzyna który wrócił z urlopu w Pl i przywiózł nam paczkę z Polski: cztery wielkie góralskie oscypki (oscypki a nie serki wiejskie przydrożne z Zakopianki) 3kg kabanosow, 6 litrów Soplicy i drobiazgi dla małej ; )
teraz wreszcie dotarłam do wanny zmęczona ale zadowolona planuje sobie zakupy na nowe mieszkanko ; )
dzięki kobietki za wszystkie wasze dobre słowa jak mi się wszystko sypalo. teraz mam wrażenie że moje zgubione szczęście się odnalazlo wreszcie ;))

Dziś twój szczęśliwy dzień. Jeszcze do tego w totka mogłaś zagrac :-)
 
Dziewczyny juz drugi raz w tej ciąży mam angine i znów antybiotyk :(

Ledwo żyję wiec narazie stawiam na wykurowanie się. Jak zrobi mi się lepiej to się odezwę, a tymczasem będę was podczytywac bo brak sił na pisanie. Dziękuję za miłe słowa :)
 
Akatsuki- gratuluje mieszkanka:)
Doris33- gratuluje synka :)
Kamilove- zdrowiej i uważaj na siebie

Ja dzis mam połówkowe w Medicover. Zobaczymy czy bedzie ok. Jak zawsze przed wizyta jestem cała w nerwach i stresie.
Mam na 12:00. Jedziemy potem z M na podbój galerii handlowych ale napisze z tel po wizycie.
Miłego dnia kochane:)
 
Akatsuki widzisz po burzy zawsze wychodzi słońce !!! Ciesze się razem z Tobą ze wszystko sie układa jak powinno!!!

Kamilove ja tak chorowała w ciazach z dziewczynkami, że antybiotyki brać musiałam. Trzymaj się dzielnie bierz leki i głowa do gory
 
reklama
Akatsuki ekstra wiadomości, oby tak dalej :)

Gratuluję udanych wizyt :)

Ja dzisisj nam dużo roboty w domku, jeszcze mi chłopaki w domu chorują i meczarnie poprostu, a jutro rano jedziemy do Białegostoku na chrzciny, wiec tez nasz nie będzie cały dzień, a ja mam ochotę trochę poleżeć ech..
 
Do góry