reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Kurcze, bardzo współczuje tych mdłości, Ja się martwię, bo w sumie oprócz piersi.......( a tutaj aż brak mi słów jak bolą) to czuję się dobrze
Nie mam mdłości ani nie jestem zmęczona/zaspana- wręcz przeciwnie, raczej nie mogę spać i jestem taka jakby poddenerwowana.
Czy Wam w 6 tygodniu też już wyszedł brzuszek po pępkiem - na wadze nie przytyłam ale brzuch mam cały czas taki jak podczas okresu i wieczorami trochę ciągnie.
Wszystko jest takie nowe....... a tak jak napisałam kiepsko u mnie z cierpliwością i wszystko od razu chciałabym wiedzieć, ehh a to aż 9 miesięcy samych nowości,hehe.
 
Kamelka, ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości. A brzuch - to prawdopodobnie wzdęcie. Każda ciąża jest inna :-).
 
Kamelka mozesz przybrać w pasie bo już zaczyna się woda zbierać w organizmie. Ja juz tez czuje się wzdeta i napięta.
 
Kamelka mi też właśnie pod pepkiem wyszedł przez to nie mogę spodni zapiac:-o i trzeba było zakupić ciazowe:-) w pierwszej ciąży szybko było widać teraz zapowiada sie na to samo:-)
 
Ja też już mam brzuch, chociaż kg jeszcze nie przybyło.

Kamelka, witaj! Pamiętam swoją pierwszą ciążę :) też się zapisałam na to forum żeby móc bezkarnie non - stop gadać o ciąży ;) to jest świetna grupa wsparcia. Z dziewczynami z Września 2013 mamy grupę na fb. Cały czas utrzymujemy kontakt, spotykamy się itp. :) Mam nadzieję, że i to forum będzie pełne dobrej energii i sympatii! :)
 
Witam nowe mamusie :)

U mnie jak narazie mdłości poszły i nie wróciły i juz samym tym ciąża rózni się od poprzedniej, bo w pierwszej mdłosci były od 8 tyg bardzo lekkie i tylko rano, a tu miałam 3 dni non stop. A brzuch tez mam ciagle jakis wzdety, w ogole moje wizyty w toalecie są znikome i jem śliwki suszone i nic ;/ jakies inne sposoby?

I jutro wielce oczekiwana wizyta u lekarza, i pytanie czy zobaczę serduszko, oby tak :)
 
aa dziewczyny dopisujcie się do listy w pierwszym poście, bo wtedy bedzie lepsze rozeznanie ;)
 
reklama
Do góry