reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Moim zdaniem wystarczy porządnie nawilżający balsam. Zawsze stosowałam Nivea Q10 na zmianę z Dove z bordowa naklejka. Są świetne. Lubie tez Neutrogene ale zostawia taki "film" i znoszę go tylko zimą.
na dwóch wspomnianych przejechałam cała ciążę. Przytyłam 13-14 kg, mialam ogromny brzuch i...3 male roztepy na jednym posladku po których śladu juz nie ma. Moim zdaniem ważna jest systematyczność. Wcieralam 2x dziennie zwłaszcza brzuch, piersi, uda i plecy. Podobno dużo dają geny ale moja sis ma rozstępy po ciazach wiec myślę że da się coś zrobić.
Stosowałam tez apteczne "cudo" Elancyn za 85 zł za tubeczke i o zgrozo większego szajsu nie widzialam. Mało wydajne i szali nie było.

Teraz szukam jeszcze balsamu Palmers. Miałam przyjemność korzystać i ta ciaza należy do niego - jak tylko go namierze :) widziałam w drogerii Naturia ale nie mam jej tu w okolicy i musze zrobić wyprawę :)
 
reklama
hej!
niesmialo chcialabym dolaczyc, choc nadal sie boje, zeby nie zapeszyc.... to 5/6 tydz. mam juz 3 letniego synka, ale wiem tez jak to jest cieszyc sie za wczesnie....
Palmersa tez jak najbardziej polecam :) pewnie na allegro mozna znalezc....
 
dreamgirl ja cóż chwila moment i 36 wiosen :)
No to czyli w bardzo podobnym wieku jesteśmy i nasze pierworodne też podobnie :) Moja w marcu 9 latek :)

niesmialo chcialabym dolaczyc, choc nadal sie boje, zeby nie zapeszyc.... to 5/6 tydz. mam juz 3 letniego synka, ale wiem tez jak to jest cieszyc sie za wczesnie....
Palmersa tez jak najbardziej polecam :) pewnie na allegro mozna znalezc....
Witamy! Zagość tu na dłużej :) Ja też teraz Palmers używam na zmianę z innym nawilżającym zwyczajnym balsamem. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
papayka witaj, ja też myślałam czy się udzielać czy poczekać, co by nie zapeszyć, ale chyba w końcu musi być dobrze

dreamgirl w której klasie jest Twoja pociecha, my w tym roku mamy komunię, mam nadzieję że nieźle będę się prezentować już z brzuszkiem
 
dolga , ladyk, Magda Wy macie maluszki i miałam zapytać: karmicie jeszcze piersią?

Ja już nie karmię.

Ja się obawiam tego dźwigania, mojego aktualnie 9 kilowego, Bąbla. W pierwszej ciąży od 6 mca zaczęła mi się skracać szyjka, więc musiałam więcej leżeć + stali towarzysze: no-spa, luteina, mg. Mała się spieszyła na świat, w 32 tc i 35 tc lądowałam na patologii ciąży. Jeśli taka sytuacja zacznie się powtarzać w tej ciąży to zastanawiam się, czy nie naciskać na założenie pessara. Teraz nie mogę sobie pozwolić na leżenie, bo Mała jest. Mąż mi pomaga, ale dopiero jak wróci z pracy. Ehh....:eek:
 
witam
ja nadal walcze z mdłościami 24 h na dobe, czuje sie fatalnie

dziewczyny ja mam miedzy chłopcami 19 miesięcy rózmicy i na prawde nie było ciężko,
kwesta tylko dobrej organizacji, tak ze nic się nie martwcie, bedzie dobrze,
tylko ostatnie 2 miesiace ciąży lezałam, poniewaz pracowałam, dzwigałam starszego i
po prostu "przedobrzyłam"

bata będzie dobrze, nie jestes najstarsza, jestesmy prawie w równym wieku
krewetka który masz tc? bo nie masz suwaczka

witam wszystkie nowe mamy i gratuluje bicia sreduszek
 
layk24na7 ja ostatnie 2 miesiace lezałam z młodszym, też mi sie wydawało ze przeciez to nie do zrobienia
przy dziecku, ale jak usłyszałam, ze musze lezec poniewaz jak nie bede lezec to będe z wczesnym wczesniakiem w szpitalu
a starszy syn w domu to lezałam plackiem 2 miesiace, donosiłam go do terminu w 38 tc się urodził.
ale kazda ciąza jest inna , na pewno u Ciebie będzie wszystko dobrze do samego końca
 
kate widzę, że tez spodziewasz się trzeciego dzieciątka - ponieważ w pracy szefostwo musiałam powiadomić od razu o stanie rzeczy, bo wiem że może być różnie i muszę być na "innych warunkach" to usłyszałam, no cóż niektórzy lubią duże rodziny:baffled: na co odpowiedziałam, że to dopiero początek
 
reklama
dolga , ladyk, Magda Wy macie maluszki i miałam zapytać: karmicie jeszcze piersią?

ja nadal karmię w nocy i nie wiem jak to skonczyć, bo ciężko, inaczej nie chce zasnąc tylko przy cycku

Adaśkowa a masz może jakieś sprawdzone mazidła na brzuszek i piersi co by się nie posypać?

ja smarowałam brzuch tylko zwykła oliwką codziennie i nic nie wyszło, ale rzeczywiście coś z tymi genami też może być, u mnie ani żadna siostra ani mama rozstępów nie miały


Witaj :)

u mnie narazie zadnych mdlosci, w pierwszej ciazy juz w tym czasie mialam, mam nadzieje ze mnie tym razem ominą;-)

ja w pierwszej ciąży miałam od 8 tyg dopiero

Ja się obawiam tego dźwigania, mojego aktualnie 9 kilowego, Bąbla. W pierwszej ciąży od 6 mca zaczęła mi się skracać szyjka(..)

no mój waży już 11kg, a miałam podobną sytuacje ze skracaniem, u mnie od 5 msca, ale sporo leżałam i obeszło się bez szpitala, oby teraz też.
 
Do góry