reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć!

Trzymam kciuki za wszytkie dzisiejsze wizyty &&&

igem
to fajnie ze dzisiaj samopoczucie i humorek dobre, oby tak pozostało :)

Dziś rano się załamałam moim pięknym biustem... Z dużego C albo małego D zwał jak zwał urosło wielkie E buuuu.... ;,( a tu jeszcze pewnie nie koniec, jak będzie w nich pokarm to będą jeszcze większe, masakra.
Oj tam ;) ja się cieszę że mi biuścik urósł też teraz ma E/F ale co najważniejsze jest "taaaki pełny" po poprzednich ciążach i karmieniach biust był taki wyssany ze teraz jest ekstra :)


xmamuska, kamilove;1, Akatsuki, sysia87 ami2011
śliczne dzieciaczki nie mogę się napatrzyć :)

u mnie na obiad kotlety , ziemniaki s micha surówki z marchewką... obiady domowe nadal górą.
.
U mnie ziemniaczki, wątróbka i sałata w śmietanie - pycha!!!

Przy dziewczynach mielismy fotelik Maxi cosi ten do 9 kg, kupowany razem z wózkiem i pasował do wózka - x-lander, szłau nie było z tym fotelikiem ale tez nie mogłam narzekać. Teraz dziewczyny jeżdżą w Romerach i z tych fotelikó jestem bardzo zadowolona. Dla maluszka będziemy musieli kupic nowy ale i taki co będzie nam pasował do wózka więc pewnie znowu m=Maxi cosi
 
reklama
hej hej :)

w końcu słoneczko za oknem :) zaraz się zbieram, bo chcę sobie dokupić jakieś dodatki na sobotę, kiecka już przygotowana, jednak idę w innej, takiej którą już miałam, ale wygląda super i brzusio ładnie się wpasowuje :)
później ogarnę trochę mieszkanie, dziś Teściowie przyjeżdżają, bo jutro mają jakieś sympozjum

Mój Dziubek dziś się polenił rano i nic nie czułam, z resztą mam tak że ja nie czuję tych ruchów cały czas tylko czasem dwa razy czasem kilka... no i dziś nic i zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ok a może sobie to wmawiam? ale właśnie dostałam pierwsze trzy kopniaczki :D to normalne że czuję je nisko? tak ok 3cm pod pępkiem? czy to za nisko i jednak moja pomyłka?


spójrz sobie na olx, jest trochę tych pasów, ja osobiście wybrałam na napy, bo na rzepy mnie nie przekonuje, że utrzymają mocne szarpnięcie, zwłaszcza ze rzepy się wyrabiają...


Słodziak!


jeśli dobrze rozpoznaję moje Dziecko, to rusza się głównie rano, w czasie dnia jak jestem zabiegana chyba śpi :p polecam Ci położyć się na płasko/półpłasko- ja wtedy najlepiej czuję :) słodycze też ponoć pomagają :) przyłóż rękę tak ciut mocniej, tzn nie naciskać czy coś, ale nie dotykać jak piórkiem :)
trzymam kciuki żebyś niedługo poczuła :)


ja też mam ochotę na włoską kuchnię, a że mdłości mi przeszły to się niedługo z G wybierzemy do naszej ulubionej włoskiej restauracji [mam obiecaną, jak zdychałam na mdłości ;p] nie wiem czy kojarzysz Basilia na KENie, tam co nie zamówię to jest mega dobre, pizze, pasty...
ja planowałam kupić wózek 3w 1, ale się rozmyśliłam i chcę wózek 2w1 natomiast fotelik porządny z testami dodatkowo a nie taki jak dodadzą... Już dosyć przeżyliśmy na naszych polskich drogach, żeby wiedzieć że bezpieczeństwo to podstawa, ja z Rodzicami miałam dwa wypadki, w jednym jako 4 latka Rodzice myśleli ze zginęłam, nie było fotelików, wtedy 5 rozwalonych aut, my na czołówkę, ja poleciałam między siedzenia, Ojciec wpadł w histerię jak mnie zobaczył i ponoć tylko wołał czy żyję. Jak miałam ok 10-12 lat mieliśmy kolejny, to hak uratował mi życie, bo wbił się kolesiowi w silnik czy jakoś tak i nie był w stanie nas dalej taranować.
Na II roku studiów sama spowodowałam stłuczkę i gdyby nie pasy to miałabym rozkwaszoną twarz na kierownicy.
Nie licząc już stłuczek, spychania na pobocza, wyprzedzania na czołówkę [tzn nie my tylko nam], czas reakcji jest nikły, więc trzeba się jak najlepiej zabezpieczyć. A gdy ktoś mi mówi że mogę nie zapinać pasów, to mówię że co dziecku po matce rozsmarowanej na jezdni...


Blair-ale miałaś przeżycia!!!! W czepku urodzona jesteś ;) co do baz to można kupić używane i nie powalają ceną tak bardzo. Easy Base zwiększa bezpieczeństwo i komfort. Znajomi krórych nie było stać na bazę z fotelikiem zrobili zbiórkę po rodzinie po 30-50 zł i to był prezent zamiast śpioszków, miśków, grzechotek i całej masy rzeczy które rodzina przynosi na spotkanie z nowym członkiem, oni zachwyceni a rodzina miała prezent z głowy ;)

Uwielbiam Basilie czesto tam wpadamy :) lubię też Oliwkę ale dawno tam nie byłam....

hmmm to co ja mialam w takim razie?

Miałaś Easy Base 1 lub 2
 
Buba,

Koszt nawet używanej jednej bazy to ok 300-350zl. Dla mnie to i tak bardzo dużo pieniędzy, które mogę wydać na inne rzeczy, a wiadomo przy dziecku wydatków nie brakuje. Nie jeżdżę tez na tyle dużo bum musiała kupować bazy i foteliki z najwyższych półek. A składka rodzinna hmm ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego, ale akurat my nie mamy na tyle luźnych stosunków w rodzinie by mówić sobie co mamy kupić czy przynieść. Ale to już akurat wina leży w naszych relacjach, a myślę, że jest do zrealizowania i można tak ustalić jeżeli rodzina jest na siebie "otwarta" :)
 
Dobrze, że ja nie mam takich dylematów z kupnem fotelika, mamy stary fotelik 0-9-12 mc-y po starszych dzieciach w rodzinie, między czasie i córka nasza używała potem kolejni. Mamy 9-18 po córce Maxi Cosi Tobi (w prawie idealnym stanie) więc się nie przejmuję. Musimy tylko dokupić wózek - kupimy używaną gondolę - niedrogo-bo nie będe jej dużo używała, zamierzam używać chusty. Za to następny wózek to kupimy solidny-biegowy-bo uwielbiamy biegać i jeździć na rolkach i mamy świetne trasy przy domu, więc przy okazji szybko do mojej figury wrócę :) Mieszkamy w mieście, więc dużo się dziecka nie wozi autem wszędzie blisko :).

A tak poza tym to powiem szczerze, ze ja nigdy takich sprzętów nie wybieram u mnie mąż się tym zajmuje, siedzi czyta, studiuje forumy co lepsze i bardzo mnie to cieszy, ja natomiast jestem odpowiedzialna za ubrania, kosmetyki i jedzonko itp.
 
dziewczyny widzę, że tym razem mamy gorący temat baz i fotelików :-D, jak tak myślę że bardzo dużo na nasze poglądy niestety wpływają ceny - hmm.. na przykład wczoraj był Pan który u mnie na domku robi kuchnie i ponieważ jestem niska (157 cm) zaproponował mi system otwierania górnych szafek elektryczny, bajka za cena na jedna szafkę 1000zł, nie mam tyle i nie wiem czy potrzebuje , i tak samo jest z bazami - ponieważ to moje trzecie dziecko i ja dużo wsiadam i wysiadam bo to szkoła to przedszkole, nie wyobrażam sobie za każdym razem zapinać fotelik pasami, i bazę isofix kupuję dla swojej wygody, bo tu wmontowanie i wymontowanie fotelika zajmie mi 2 sekundy, każdy ma swoje potrzeby i każdy zna swoje możliwości

dzisiaj mój syn pisze sprawdzian trzecioklasisty, ale mam stresa:rofl2:

Buba a Twój syn w jakim gra klubie, bo mój Hubert to ostatnio był w Warszawie na jakimś sparingu, a oni podobny rocznik, śmieje się że mój to trenuje jak zawodowiec - treningi 3 x w tygodniu po 1,5 h do tego w każdą sobotę lub niedzielę turnieje, sparingi
aaaa... jak będę na chodzie to przyjeżdżam do Ciebie i zabierasz mnie do Twoje fajnej psiapsiółki na zakupy :tak:

xmamuska żeś się napracowała uczciwie, zasłużony odpoczynek
 
Bler to nie chodzi o to,że ktoś kogoś zmusza ale mam wrażenie, często, że jest trend na wizyty u przespaniałych specjalistów bo normalny gin to oczu nie ma i nic nie zobaczy( nie chodzi mi o maleństwo z przypuszczalną wadą serduszka ) a najlepiej chodzić do dwóch przespaniałych. Wózek też powinien być z aktualnej kolekcji nie daj boże z ubiegłego roku bo kolory już niemodne i super drogi taki za 1000 to wstyd wymienić,że taki się chce kupić. Ech.. nic nie będę już pisać na ten temat bo zaraz kolejną burzę rozpętam...
Ja też nie lubię trendów - zazwyczaj staję w opozycji. Dasz radę, musisz tylko uwierzyć, że Twój wybór i Twoje argumenty są lepsze :-)

dzisiaj mój syn pisze sprawdzian trzecioklasisty, ale mam stresa:rofl2:
Trzymam kciuki!
 
Dolga ja się nie denerwuję tylko przedstawiam swoje zdanie i nie chodzi o to,że mnie nie stać , przeciwnie, nie narzekam na brak pieniędzy.. dom 160 m2 zbudowałam za swoją gotówkę bez pomocy rodziców czy męża. Mnie stać tylko często czy jest sens kupić coś np. co jest najlepsze bo najdroższe? Ja patrzę bardzo trzeżwo na życie a nie przez pryzmat reklamy w sklepie czy opinii,że jak lekarz prywatny to najlepszy. Taki prywatny gin do grobu właśnie by mnie wpędził 2 lata temu. Albo opinia,że fotelik ma termin przydatności phihi głupia unia nam takie przepisy dyktuje i co po tych 4 latach to zacznie pleśnieć czy śmierdzieć jak stary jogurt??? Jak mam fotelik 4 letni po dziecku to co mam wyrzucić bo już niesprawny??? A te fotele na których my w autach siedzimy to niby z innego plastiku???? Dziewczyny rozsądek a nie przepisy nie wiadomo skąd oby tylko kolejny produkt sprzedać. Chyba,ze ktoś przepisy unijna na serio bierze i myśli,ze ślimak to ryba :szok:

Ladyk polecam sharana 7 osobowego, jest super pojemny, duzy a przy tym zwinny. Na rodzinę 2 + 3 akurat

Jak tam wizytujące ??? Już po???
 
Śliczne macie dzieci. Xmamusia widzę ze twoja córa interesuje się tym ci moja. Potem wrzucę jej zdjęcie jak odpalę komputer.

Ja jeszcze nie myślę o foteliku ani wózku. Tak kolo lipca zacznę coś szukać i zastanowię się czy nowy czy używany.

Trzymam kciuki za wizyty.

Czy już wszystkie z was usg genetyczne macie za sobą?
 
reklama
Wizyta za mna, lekarka z zastepstwa pozal sie boze ale wazne ze zbadala. Maluszek ma 6cm , wszystko wporzadku. Ladnie rosnie i oby tak dalej. Ja schudla 1kg co mnie zdziwilo ale i dobrze bo przy mojej wadze to calkiem ok.
Kolejna wizyta 6maj bo potem jedziemy ja urlop a po byloby za pozno :) mnie Do cieszy bo moze dowiem sie kto sie tam chowa. Gdyby byla moja gin pewnie by mi pow bo maluszek doslownie rozlozyl nozki w pewnym momencie, byl ruchliwy, machal raczkami, fikal koziolki - cudowny widok.
 
Do góry