reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
O boże kobiety ile wy piszecie byłam tu wczoraj wieczorem a teraz 5 stron do czytania :szok::szok::szok: heh

Któraś z was pytała na kiedy mam termin niestety nie pamiętam która Calla czy Cela mam na 29 października ale zobaczymy bo cesarka więc w szpitalu pewnie i tak inny termin dostane wcześniejszy lub późniejszy. Ale wstępnie 29 październik. :-)

Co do imion my z mężem mamy nie lada problem bo nie możemy na żadne się zdecydować.

Alison podoba mi się skrót Alis choć jak komuś mówię to imię to tak dziwne reagują że takie nie Polskie że trochę nie bardzo.
Gabriela Gabi uwielbiam imiona które można ładnie zdrabniać
Emma Emi
Adrianna Adi
Wiktoria Wikusia chociaż trochę dużo dych Wiktori
Vivian tak poprostu
Vanesa

Narazie te dla dziewczynki bierzemy pod uwagę

Dla chłopca jest jeszcze trudniej

Wiktor
Igor
Hubert
Iwo
Mój mąż chce Lonarda ale mi nie bardzo pasuje
Natan mi się podoba mężowi nie
Nataniel też mi, mężowi nie :)
Nikolas
I Mateusz Mati bo ładnie się zdrabnia ale mężowi się nie podoba .

Więc imion jeszcze nie mamy wybranych :)

Oóglnie jak się czujecie przyszłe mamusie ? Samopoczucie dobre ?
Ja dziś wyszykowałam córkę do szkoły i poszłam dalej spać do 11 w łóżku mmm fajnie tak poleniuchować :)
Później sprzatanko i obiadek już się robi . Mdłości brak więc jestem mega szczęśliwa nie chce już ich :sorry2::sorry2::sorry2:

Eli ja wogóle nie mam problemu ze spaniem nic a nic wręcz bardzo senna jestem :)
 
Wirginia ja znow szukam takiego co i w de i w pl bedzie takie samo jakos tak przy corce szukalismy i teraz tez :)

Ja jak czytalam wczoraj na temat Xaviera to wiem ze w Pl nie mozna tak dac jak cos to jedynie Ksawery :)
A ja tez wlasnie patrze na to zeby Belgowie umieli to wypowiedziec, bo zeby powiedziec moje imie to maja nie lada problem bo oni nie wymawiaja praktycznie wogole litery G
 
Wirginia,

Ja akurat Alicje znam dwie. Jedna ma 8lat, druga 15. No ale to tak z mojego bliskiego otoczenia pisze. Marceliny nie znam żadnej :no:

Za to np Vanessy tez poznałam dwie ostatnio na placu zabaw, ale jakoś mi się to imię podoba. Podobnie jak Alicja wiec narazie zostaje. Jak się płeć potwierdzi to będziemy myśleć dalej :)
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie pazdziernikowe mamusie,jeżeli mogę wtrącić się co do imion to ja mam nie lada problem bo muszę wymyślić aż dwa,choć jedno już mam Hania :) pozdrawiam :) a drugie prawdopodobnie to synuś :)
 
Ja imiona miałam już wybrane dawno w drugiej ciązy i mimo że poroniłam to nie zmieniam ich i będzie Szymonek no chyba że na następnym usg znów pojawi się dziewczynka to będzie Oliwka.

Problemy ze snem miałam w pierwszej ciązy prawie cały czas a w tej tylko na początku, zwłaszcza popołudniami chciało mi się strasznie spać a w nocy od 2 godziny byłam już wyspana, teraz nawet jakoś nie ma problemu, pewnie się zaczną dopiero jak brzusio będzie mega ogromny :))

Ruchy czułam już dawno ale były bardzo sporadyczne a teraz są często, zaczęły się równo jak minęło 15tygodni i zaczął się 16tc w poniedziałek. Spróbujcie zjeść coś słodkiego i położyć się wygodnie i takie delikatne smyranie w dole brzucha to będzie napewno to :)) Polecam bo u mnie działa :)) Ale też trzeba dobrze znać swój organizm i umieć odróżnić ruchy jelit od ruchów dziecka :p
 
Niezłe macie przejścia z komitetami kolejkowymi :-D jak dla mnie to temat nadawałby się do nakręcenia kolejnego paradokumentu :-D szczególnie jeśli chodzi o placówki służby zdrowia :-D
Ja tam nie mam jakichś oczekiwań względem ludzi. Nie muszą mi ustępować, pomagać czy coś...w końcu nie umieram. Myślę,że jak ktoś nie jest chamem i ma odrobinę wyczucia to sam się oferuje z uprzejmością, a jeśli nie to się o nią nie proszę.
 
reklama
Do góry