reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Akatsuki ojej jak zazdroszcze :-) ja jestem wielka fanką naszych Polskich gór i wszystkiego co z nimi związane więc i oscypków :p
ale tekstem walnęła CI babka, kurde co za brak wychowania, pewnie też by nie wmurowało...
finkemma no ja mam po córce tabun ciuchów więc jak będzie chłopczyk to wszystko od nowa będę musiała zbierac i aż szkoda mi tych sukieneczek :p co do cwiczeń to ja mam zamiar zacząc niedługo jakieś delikatne ćwiczenia dla kobiet w ciąży jak mój m wyjedzie do pracy bo jakby nie zobaczyl ćwiczącą to by zawału dostal taki jest przewrazliwiony :p
evvula ja używam balsamu i oliwki dla mam z babydream, cena fajna a w poprzedniej ciąży tez używałam i nei mam ani jedneg rozstępu :-)
Buba o matko żyganko 1-2 razy dziennie to małe pocieszenie chyba co??? mi już dawno mdłości przeszły, mam nadzieję zę i Tobie miną :-)
ladyk chciałabym umiec tak działac w kolejkach jak TY :-) ja to raczej z tych niekłócoących się ale jak się wkurze to tez potrafię, najbardziej mnie wkurzają te mochery co za koljkę to by zabiły!! a z tymi kulami to megato rozegrałaś, miała baba nauczkę!! jejku no poprostu jestem uczulona na takie kobiety :-D

u mnei dziś spagetti bolognese jamiiii :-)
Małkus, cały szkopuł w tym, że ja się wogóle nie kłócę. [emoji6] Podchodzę, oznajmiam i korzystam, i nie reaguję na krzykaczy. Traktuję jak powietrze. Pewnie, jak jakiś babsztyl próbowałby mnie dotknąć, w sensie wypchnąć z kolejki, to bym wpadła w furię i rozniosła towarzystwo. A tak to zachowuję żelazne nerwy [emoji5] . Akatsuki, o matko! Co za chamstwo! Totalny prymityw, jeszcze to pytanie! Jak znam siebie, to bym nie odpowiedziała na to pytanie, przybrała suczy wyraz twarzy i ostentacyjnie wyszła ze sklepu. Sorry, jak kasjerka nie posiada kultury obsługiwania klientów, to ja mam w nosie taki sklep. Swoją drogą ciekawe, czy ta pożal się Boże klientka osobie z widoczną niepełnosprawnością też by powiedziała, że jak już siedzi na wózku to "se" może jeszcze poczekać...[emoji53]
 
reklama
Hejka dziewczyny :)

długo nie pisałam bo nie miałam weny, strasznie się ostatnio kłócimy z G. i jakoś wszystko mnie dobija.
Wujka mamy w szpitalu w ciężkim stanie (rak złośliwy z przerzutami) i wogóle wszystko jest ostatnio do du..py;/
Za to maluszek od wczoraj co chwilę daje o sobie znać, wiercioch mały :))
 
Sysia tez ladnie :) tylko ja mam w sobie cos takiego ze imiona ktore ja chce dla dziecka musza byc rzadko spotykane :) takie podobaja mi sie najbardziej :) chodz jest wiele imion ktore mi sie podoba to ja i tak musze miec te bardziej nietypowe :)

A co do takich sytuacji to ja bym nie potrafila tak zrobic jak Ladyk bo nie mam pod tym wzgledem takiej odwagi bo jakby ktos mi cos powiedzial nie tak to zaraz bym sie zaczela dzierac :) wiec ja wole grzecznie postac i poczekac na swoja kolej :)
 
Ja tez zazdroszcze tym ciezarnym ktore czuja jakies ruchy :) tez juz bym chciala :) choc w weekend poczułam cos takiego dziwnego jakby lekkie smyranie w brzuchu z lewej strony ale ze to tak wczesna ciaza i jestem pierworodka to raczej watpie zeeby to byl maluszek
 
Wirginia,

Z tymi imionami mam to samo. U nas pewnikiem najpierw była Alicja i Liliana. Ale ostatnio na placu przeżyłam szok ile jest małych Lilianek. Tak więc raczej już to imię odpada. Bo my chcemy by dzieciaki miały mało popularne imiona. Wyjątkowe.

Tak więc wczoraj mój zasypal mnie smsami z propozycjami imion i mamy tak:

Gloria - Luiza
OKTAWIA-FELICJA
Alicja - Marcelina
Vanessa - Larisa
Stella - Emma - te ostatnie to tylko moje pobożne życzenia ;) mój w życiu się na to nie zgodzi.
Ewentualnie jakas inna kombinacja tych imion.
 
reklama
Kamilove no to ladne imiona macie :)
Ale wydaje mi sie ze Alicja i Marcelina tez sa dosc popularne bynajmniej ja sie z wieloma spotkalam :)

Eli ja cierpie na ogromna bezsennosc chociaz od 3dni troche mi sie poprawilo :) i niestety ci nie pomoge bo nie umialam sobie jakos z tym poradzic trzeba to chyba przeczekac :)
 
Do góry