reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
piękna pogoda za oknem a ja z rana pożarłam się z moim i nerwowa jestem. on poszedł na popołudniówkę do pracy no i lipa. ehhhhhhh zmierzły...i kto tu jest w ciąży?
I co - dzisiaj już pogodzeni?

A co najważniejsze to mojej córci dziś jajca urosły ale tez na 100% nie potwierdził więc się wszystko może jeszcze zmienić. Z chinczyka wychodziła dziewczynka... :p i dzidzia ma już 8,5cm :))))
Hahahahaha - zarąbisty tekst :-D Duża dzidzia, jakby nóżki rozprostowała to pewnie by miała z 13-14cm - to już większa niż dłoń :-) Super!

Hejka. Jestem po wizycie, u maluszka wszystko w prządku, mierzy już 8,6 cm, waży ok 88 g. Wszystkie pomiary w normie, NT 1,25. Nóżki są, rączki są, chyba bawił się pępowiną bo machał rączkami, ale płci nie zdradził, więc ja dalej nie wiem, ale cieszę się że wszystko ok. Następna wizyta 2 maja.
Extra! Najważniejsze, że zdrowe na tym etapie :tak:

Jedziemy do hotelu. Pogoda okropna. Śnieżyca nic nie było widać ani końca maski ani słupków. Na szczęście teraz już lepiej. Może jutro wstawię zdjęcie bo dzisiaj to marze tylko o lozku
OMG - a gdzie Ty podróżujesz, że macie śnieżycę? U nas wczoraj ponad 20 stopni na Pomorzu... lepiej sobie nad morze przyjedź :rofl2:

wczoraj wyszłam ze szpitala, dzis piękna pogoda u nas, zabieram sie za tort bo wczoraj córcia miała urodzinki
No w końcu! Złóż córci życzenia najserdeczniejsze od forumowych Ciotek Klotek :sorry2:

Akatsuki - mi z tego co dałaś link wychodzi, że dziołcha. Sprawdziłam też z moją pierworodną i wyszło mi, że miał być chłopak. Więc jak to jest na odwrót u mnie, to tym razem będą jaja :-) Zobaczymy za dwa tygodnie we wtorek, mam nadzieję, że wtedy będzie już 100% od mojego gina.

Dzisiaj u nas znowu ma być ponad 20 stopni, chyba pojadę na plażę z niunią. Mam chęć posiedzieć na piasku. Może jakieś foto zrobię... Udanej soboty laski!
 
omg szczesliwa gdzie cie az tam wywiało :)

krewetka zdróweczka kochana, obyś juz tam nie wrociła i wszystko było dobrze, nie prezpracowuj sie :)

gratuluje udanych wizyt

u nas tez jak narazie jest 16 st, ale liczę, że do 20 dociągnie i znajomi wpadają na grilika ;) czas rozpocząć sezon hehe
 
hej
u nas dzisiaj tez cudna pogoda, dzieci od 9 rano bawią się w piaskownicy,
dolga my tez dzisiaj grilujemy

miłego dnia życzę !!
 
Dziewczynki witam się i melduję że doczytam po weekendzie bo R zabrał nas z nienacka w piątek rano na wyjazd niespodziankę i krucho tu z netem w tej głuszy :( pozdrawiam was serdecznie, miłego weekendziku życząc a wszystkim wizytującym gratuluję!
 
Dziewczyny jak miło WIOSNA w końcu,żyć się chce

My dziś idziemy na ślub,ale tylko do kościoła,do znajomych,natomiast mój brat idzie na wesele i mam jego synka do późnego wieczora u siebie,Ignaś ma prawie 11 miesięcy,i to właśnie przez niego jestem teraz w ciąży,jak się urodził to we mnie na nowo urodziło się macierzyństwo i chęć posiadania 3 dziecka :) Tak że dziś mam egzamin,dawno nie miałam małego dziecka ehhhh
 
Mamuśka jak na mamuśke przystało dasz sobie radę z takim brzdacem :-)

Dolga dosłownie wywialo:-) mąż wyjechał na zarobek miał wrócić ale ja dojechałam i tak sobie tutaj siedzimy. Gdyby nie pogoda to byłoby dobrze :-) ale już za chwilę kalendarzowe lato :-D
Dolga kate fajnie macie ze juz sezon grilowy rozpoczynacie. I te 20 stopni :-) marzenie.

Powiem wam ze mnie do tej pory nie odrzucało od jedzenia. Mogłabym jeść wszystko byleby jeśc. Ale ostatnio zaczyna się robić coraz gorzej. Dzisiaj niedobrze mi się zrobiło na zapach parowek. Mam nadzieje ze zaraz minie bo mam tyle pomysłów co będę jadła jak będę w Polsce. Na pierwszy rzut idą młode ziemniaki z koperkiem i mizeria :-) niby nic takiego a na samą myśl ślina mi leci :-D
 
reklama
Witam się weekendowo, ja przy tej wiosennej pogodzie wreszcie nabrałam sil i mogę zająć się porzadkami bo przed świętami to tylko ogarnęła tak byle jak bo i tak całe święta byliśmy u rodziców. Życzę wszystkim miłego weekendu ☺
 
Do góry