reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

małkus, szyjke mierzy sie tez normalnie przez brzuch i mysle ze twoj lekarz tobie tez mierzy tylko poprostu jest wszystko w porządku i nic nie mowi :)
 
reklama
dolga aaaa to dobrze że mówisz, troszkę mnie uspokoiłaś :-) na następnej wizycie w takim razie spytam się jego jak moja szyjka ;-)

dziewczyny a cytologię robiłyście?? ja będę miała pobieraną na kolejnej wizycie bo w sumie ostatnio robiłam w lipcu więc mało aktualna...
 
hej
ja dzisiaj ledwo żywa jestem, miałam jeszcze kilka spraw do załatwienia,

dodonka ja czesto badania robie na Mostowej, a do lekarza chodze do Bartkiewicza i przy nim będe rodzić
w Tuchowie, Ty będziesz rodzić w Tarnowie?

Migotka dobrze, ze trafiłaś na fajnego lekarza, oszczedzaj się bardzo, jak w ostatniej ciąży leżałam ostanie 2 miesiące plackiem
też ze wzgledu na bardzo krótką szyjkę a nawet jak to mój lekarz powiedział praktycznie jej nie było, też miałam półtoraroczne dziecko,
wiem ze jest ciężko ale da się wytrzymać, wierzę że wszystko będzie dobrze

buba, madziula super, że wszystko dobrze

buba, landyk STO LAT !!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!!!!


Bata , ja teraz czekam na termin rozprawy w sądzie, myśle że koniec kwietnia albo
na poczatku maja powinnam mieć pierwszą rozprawę,'
ja tez tyje , praktycznie nic nie robie bo słaba jestem, a mdłości mam nadal,
jak długo będziesz pracować??

małkus ja cytologie robiłam przed ciążą,

dolga ja też nie wiedziałam że szyjke mierzy się przez brzuch,
 
Ja cytologie miałam robioną na przedostatniej wizycie,a na ostatniej dr wpisała do karty ciąży wyszła mi II gr.

Dziewczyny za 1,5h mam wizytę u " nowej " Pani Dr. i normalnie mam nerwówkę,jestem też podniecona i wogle czuje coraz bardziej dzidziusia,dziś tak się wiercił że jestem na 100% pewna że to mój Mały Wielki CZŁOWIEK
 
heh lady ;) z tym że pamietasz że ja w Anglii?
Of course. Dawaj mała.

Dziewczyny za 1,5h mam wizytę u " nowej " Pani Dr. i normalnie mam nerwówkę,jestem też podniecona i wogle czuje coraz bardziej dzidziusia,dziś tak się wiercił że jestem na 100% pewna że to mój Mały Wielki CZŁOWIEK
Trzymam kciuki i zazdroszczę Ci już czucia Maleństwa... Ja codziennie czekam i "nasłu****ę", czy coś się tam zadzieje, ale póki co nie bardzo. Daj znać jak u tego lekarza, gorzej być nie może (w sensie z profesjonalizmem lekarskim i Twoją ostatnią lekarką), więc głowa do góry :-)
 
Kate chciałabym rodzić właśnie w Tuchowie. Kusi mnie ich nowa wanna i poród w wodzie :D poza tym świeżo wyremontowana porodówka :)
Do Kabzińskiej Turek chodziłam jeszcze przed ciążą i jestem z niej zadowolona. Do CZT chodzę do rodzinnego, a na porodówce to nawet nie wiem kto pracuje :)
 
małkus ja miałam złą cytologię w pażdzierniku i jak zaszłam w ciąże to od razu zrobili mi test na HPV no i mam dodatni, w sobotę 18 idę na kolposkopię żeby sprawdzić , który to wirus czy grożny czy raczej nie. Nie przejmuję się , nawet jeśli to rakowy wirus to i tak teraz nie można nic zrobić, dopiero po porodzie będzie leczenie.

mamuśka trzyma kciuki za wizytę, nową panią doktor i rozchylone szeroko nogi :tak: Co wolisz... trzecia córa czy synek?


Mój ginek jest bardzo dobrym specjalistą i nigdy o szyjce nic nie wspominał w żadnej ciąży... widocznie jak nie ma oczym to sie o niej nie gada.
 
Hello
Dzisiaj spędziłam super popołudnie z koleżanką i jej synem teraz mam chwilkę wolnego bo mój Andrzej wziął Marti na spacerek ;)
Bata, kiedy chcesz pójść na L4 ;-) bedziesz miała więcej czasu dla nas :) Daj znać jak dostaniesz wyniki pappy ;)

Ladyk, BUBA
- STOL LAT STO LAT!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - SPEŁNIENIA MARZEŃ :*
indeks.jpg


Migotka,
musi być dobrze !!! Wierzę, że trafiłaś na super lekarza i wszystko będzie ok Jak się nazywa ten dr???


xmamuska,
daj znać po wizycie - trzyma kciuki zebyś była zadowolona :)


małkus,
też się nie oszczędzam i czasem czuje jak brzuch mnie dołem boli :/ co akurat nie jest fajne, ale jakoś mi żal Martynki nie wziąć na ręce - jak tego potrzebuje !!!Ja nie robiłam cytologi ostatnio miałam robioną jakiś czas i wyszła I grupa więc nie powtarzałam ;)


kate
...odpocznij troszkę ;)
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry