reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

małkus - dobrze kojarzę,że Ty zajmujesz się szyciem? Kupujesz gdzieś tkaniny on line? Może mogłabyś coś polecić? Oczywiście pytanie też kieruję do innych dziewczyn,które mogą cos poradzić w temacie :-)
 
reklama
BUBA Kochana nie zauważyłam, przepraszam Tobie również zaśpiewam ;) A co !




Niech Ci gwiazdka pomyślności
Nigdy nie zagaśnie,
nigdy nie zagaśnie,
A kto z nami nie zaśpiewa,
Niech pod stołem zaśnie.
A kto z nami nie zaśpiewa,
Niech pod stołem zaśnie.









 
Ladyk, Buba wszystkiego dobrego dla Was w dniu urodzin !!! :)

Dodzwoniłam sie do tego lekarza z polecenia koleżanki i bardzo długo rozmawialiśmy przez telefon, wypytywal mnie o wszystkie moje ciaze, choroby itd. Mam brać leki te co zapisał mi moj lekarz prowadzący, a 20 kwietnia mam przyjść do niego na wizyte, od razu kazał nastawić mi sie na długa wizyte, bo chce wszystkie badania moje (nawet z poprzedniej ciazy), bedzie dokładnie badał malucha na usg ( powiedział,ze minimum 30 min samo usg bedzie trwało). Dodał, ze ta jedna wizyta bedzie prywatnie,a na kolejne bedzie zapisywał mnie na NFZ jesli wyraze taka chęć :)
Juz przez telefon wywarł na mnie swietne wrazenie, skurupulatny i dokładny. Mam nadzieje,ze pomoże mi donosić ta ciaze jak najdłużej sie da :) jestem pełna nadziei po tej rozmowie :)
I chyba zmienię lekarza prowadzącego, tzn bede chodziła do lux medu na badania bo mam za darmo,ale lekarzem decydującym bedzie ten nowy, tymbardziej ze pracuje w szpitalu gdzie rodziłam syna i tym razem tez bede tam rodziła :)
 
Ladyk, Buba wszystkiego dobrego dla Was w dniu urodzin !!! :)

Dodzwoniłam sie do tego lekarza z polecenia koleżanki i bardzo długo rozmawialiśmy przez telefon, wypytywal mnie o wszystkie moje ciaze, choroby itd. Mam brać leki te co zapisał mi moj lekarz prowadzący, a 20 kwietnia mam przyjść do niego na wizyte, od razu kazał nastawić mi sie na długa wizyte, bo chce wszystkie badania moje (nawet z poprzedniej ciazy), bedzie dokładnie badał malucha na usg ( powiedział,ze minimum 30 min samo usg bedzie trwało). Dodał, ze ta jedna wizyta bedzie prywatnie,a na kolejne bedzie zapisywał mnie na NFZ jesli wyraze taka chęć :)
Juz przez telefon wywarł na mnie swietne wrazenie, skurupulatny i dokładny. Mam nadzieje,ze pomoże mi donosić ta ciaze jak najdłużej sie da :) jestem pełna nadziei po tej rozmowie :)
I chyba zmienię lekarza prowadzącego, tzn bede chodziła do lux medu na badania bo mam za darmo,ale lekarzem decydującym bedzie ten nowy, tymbardziej ze pracuje w szpitalu gdzie rodziłam syna i tym razem tez bede tam rodziła :)

Migota super taki rzetelny lekarz wzbudza zaufanie a jeszcze pracuje tam gdzie rodzić zamierzasz zatem same plusy! Trzymaj się kobitko, wszystko będzie dobrze!
Hej :-) ja tylko na szybko

Dziewczynki wszystkiego najlepszego! Jak najmniej dolegliwości, duzo sił i szybkiego porodu! :-)

Ja dzisiaj mam badanie usg genetyczne, trzymajcie kciuki!

Odezwę się wieczorem :-)

Kciuki trzymam, dawaj znaka wieczorem!

Dzięki dziewczynki za życzenia :) oby się pospełniały! Chochane kobitki z Was :*
 
reklama
Buba super wieści!!!
Migotka no nie mów tak...odpoczywaj kobietko, no zdaża się z tą szyjką :-( wszystko będzie dobrze i szczęśliwie donosisz :-) cieszę się że trafiłaś teraz na super lekarza!!
mnie trochę męczy psychicznie to że mój mi szyjki nie mierzy :-/ mój robi usg tylko przez brzuch a szyjkę chyba się mierzy dopochowo tak?
Ladyk, Buba najlepszego!!!
Mrowkaa to zależy jakie tkaniny :-)
tkaniny bawełniane (płótna) czyli te nierozciągliwe np. na pościele, poduszki lub poporstu na coś nierozciągliwego ;-) to kupuję zazwyczaj na drecotton.pl mają tam różne wzory, kolory i ceny ;-)
dzianiny baełniane- czyli te rozciągliwe np. na bluzki, czapki, kominy itp itd e-dzianiny.pl
dzianiny dresowe- dresowka.pl,
a jeśli chodzi o coś zupełnie innego, jakieś materiały ubraniowe czy coś bardziej wyszukanego to już poporstu szukam na allegro lub w różnych sklepach internetowych aż trafię ;-) często korzystam też ze sklepu sklep.textilmar.pl,

kurcze ja się wogóle nie oszczędzam, szaleje jakbym w ciązy nei była bo enargia mi wróćiła i czasem mam wyrzuty sumienia że powinnam już trochę przystopować...mam nadzieję że rosnący brzuch zacznie mi przypominać że mam się oszczędzać!!!
 
Do góry