reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Buba i Madziula bardzo się ciesze,że wyniki macie dobre :-D

Kamilove
mnie też strasznie wkurza taka niekompetencja lekarzy... Pomijam,że przez to musimy wydać dodatkową kasę, ale bez stresu przed wynikami na pewno też się nie obejdzie :-(

Migotka odpoczywaj i nic się nie martw musi być dobrze :-)

​Akatsuki życzę powodzenia i wytrwałości w szukaniu mieszkanka, na pewno już coś fajnego na Was czeka :-)
 
reklama
przepraszam jak zwykle, że się nie odzywałam, ale praca na pełen etat, dzieci, dom i ciąża to zbyt dużo atrakcji, wczoraj miałam wizytę u lekarza, obiecywałam sobie, że wezmę zwolnienie, ale oczywiście jak lekarz zapytał to odmówiłam, już śmieje się ze mnie, że nie ma ludzi niezastąpionych, najgorsze że czasami brzuch mnie pobolewa, staram się oszczędzać, doktor twierdzi, że to taki bardzo niespecyficzny objaw

doczytałam Buba, Madziula super wyniki, ja moje Pappa mam w piątek, wczoraj tylko genetyczne robił mój lekarz, a w piątek mam już u profesjonalisty, tylko że ja na moje wyniki czekam prawie dwa tygodnie, bo u nas odczytuje je genetyk, który przyjmuje raz w tygodniu

Migotka
przykro mi, że ta szyjka tak szybko dała o sobie znać, najważniejsze, że masz pomoc i wiadomo, że gór w tej ciąży przenosić nie będziesz

Kamilove
doczytałam o podwójnej niespodziance, a tak myślałam ostatnio, że tylko jedna mama bliźniaków u Nas na forum, no i wykrakałam, gratuluję:tak:

Kate jak tam wiadomo, kiedy sprawa w sądzie z ZUSem, doczytałam że nadal cierpisz, powiem Tobie, że moje nudności też nie chcą odpuścić, podjadam co by je wyciszyć, a efekt hmmm 4 kg na plusie, jak to zobaczyłam myślałam że padnę, bo ja z reguły późno w ciążach tyłam, dobrze że ja z natury szczupła jestem:-p

Akatsuki, a to Wasze obecne mieszkanie jest za małe, czy po prostu musicie je zwolnić

a moja dzidzia rośnie jak szalona, wczoraj na usg była już starsza o 4 dni niż daty OM
 
Migotka - wszystko napewno jest w porządeczku. Głowa do góry!

Akatsuki- trzymam kciuki aby szybko unormowało się z mieszkaniem. Wiesz jak to jest zazwyczaj jak jest na początku pod górę to potem jedzie się na farcie :)

Madziula - uffffff!!!! Super wieści! Bardzo się cieszę!!!

Bata- trzymam kciuki za wyniki!!!

Ja właśnie dziś na badaniach siedzę, krew, mocz, anty RH, zaraz mnie kują ;)

Miłej środy kochane!
 
Cześć Dziewczyny! Chyba Was nie nadrobię, tyleeee napisałyście [emoji6] . Mam nadzieję, że święta Wam minęły przyjemnie.
Ja od wczoraj zmagam się z rwą kulszową i kręgosłupem. W poprzedniej ciąży miałam to samo. Mąż mnie przekręca z boku na plecy i na odwrót, bo sama nie jestem w stanie. A stylu mojego chodzenia nawet Wam nie opiszę, bo padniecie ze śmiechu. Zombie walk. Także pełna energii, z gracją i lekkością wchodzę w czwartą dekadę życia. [emoji12] eheheehehe. A bo się pochwalę - dziś o 10:25 rano skończę 30 lat. [emoji6]
Miłego dnia Wam życzę! [emoji5]
 
Hej. Wczoraj nie zaglądałam bo nie miałam już siły. W pracy zajazd w domu robota i wieczorem juz padłam.

Ladyk wszystkiego najlepszego :-)

Bata a jak cie boli brzuch ze to niespecyficzny objaw?
 
Dzień dobry :)
Ja też Was nie nadrobię :/
Ale już postaram się być na bieżąco ;)
My znowu same, mąż służbowo za granicą ale dziś już wraca :) Hania ogląda bajkę a ja z kawą odpoczywam przed podjęciem wyzwania posprzątania lodówki po światach :( nie lubię tego robić!

Ladyk, STO LAT :) współczuję dolegliwości :/
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Chyba Was nie nadrobię, tyleeee napisałyście [emoji6] . Mam nadzieję, że święta Wam minęły przyjemnie.
Ja od wczoraj zmagam się z rwą kulszową i kręgosłupem. W poprzedniej ciąży miałam to samo. Mąż mnie przekręca z boku na plecy i na odwrót, bo sama nie jestem w stanie. A stylu mojego chodzenia nawet Wam nie opiszę, bo padniecie ze śmiechu. Zombie walk. Także pełna energii, z gracją i lekkością wchodzę w czwartą dekadę życia. [emoji12] eheheehehe. A bo się pochwalę - dziś o 10:25 rano skończę 30 lat. [emoji6]
Miłego dnia Wam życzę! [emoji5]

Lady - zdrówka i niech rwa szybko minie! No i najlepszości urodzinowe! Ja też z 8 kwietnia :)
 
Do góry