reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć,
To mój debiut na forum. Wczoraj zobaczyliśmy po raz pierwszy w życiu dwie kreski na teście. Z kalkulatora wychodzi 12.10.2015.
Jutro postaram się zapisać do lekarza, mam nadzieję, że potwierdzi ciążę. Czy przed wizytą powinnam zrobić badanie krwi (beta hCG)?
Podpowiecie mi od czego powinnam zacząć?
 
reklama
Snow gratuluje! Zrob bete, bo lekarz wysle Cie wlasnie na to badanie i usg. Jak bedziesz miala potwierdzona ciaze badaniem krwi, to mozna zaczac dzialac :)
 
Witam,
Jestem tu nowa. To jest moja trzecia ciąża, drugą straciłam prawie rok temu (zaśniad częściowy) po pół roku zakazu starania i czterech cyklach ciężkiej pracy w końcu udało się zobaczyć dwie kreski. Beta zrobiona wyniki będą w pn po 16. Wstępnie termin na 11.10. Na razie jeszcze nie umiem się cieszyć.Wizytę u lekarza planuję koło 18.02.
 
Ostatnia edycja:
Cześć, To mój debiut na forum. Wczoraj zobaczyliśmy po raz pierwszy w życiu dwie kreski na teście. Z kalkulatora wychodzi 12.10.2015. Jutro postaram się zapisać do lekarza, mam nadzieję, że potwierdzi ciążę. Czy przed wizytą powinnam zrobić badanie krwi (beta hCG)? Podpowiecie mi od czego powinnam zacząć?
Hej, hej :)
Nie idź do lekarza przed szóstym tygodniem, bo mało widać :) Taka moja rada (o ile oczywiście wytrzymasz). betaHCG zrób tak dla pewności i dla lekarza - poza tym idź jutro do apteki i kup czym prędzej kwas foliowy :) Resztę powie Ci lekarz :)
Trzymam kciuki!

Witam, Jestem tu nowa. To jest moja trzecia ciąża, drugą straciłam prawie rok temu (zaśniad częściowy) po pół roku zakazu starania i czterech cyklach ciężkiej pracy w końcu udało się zobaczyć dwie kreski. Beta zrobiona wyniki będą w pn po 16. Wstępnie termin na 11.10. Na razie jeszcze nie umiem się cieszyć.Wizytę u lekarza planuję koło 18.02.
Ja idę 17/02. Odliczam godziny :D Bądź dobrej myśli, to jest moja piąta ciąża, a tak jak Ty - dziecko mam jedno. Nie można się poddawać, i nie można się nie cieszyć :) Musisz wytwarzać endorfiny, a nie jakieś hormony smuteczku :)
Trzymam i za Ciebie kciuki :)
Coraz więcej tu nas!
 
hej

EwaS86 mój się dalej gniewa, a ja się próbuję nie denerwować, miał być ślub w tym roku, teraz nie wiem co będzie... Zamiast cieszyć się ciążą z Ukochanym to ciągle chce mi się płakać...

Dreamgirl oczywiście przetrzepałam internet w związku z tą moją betą i jest spoko :) poziom to ponoć sprawa indywidualna, ważny jest przyrost. Ponoć może to wskazywać na chłopca :)

Dolga mnie też męczą mdłości, najgorzej jest tak do południa i wieczorem, mi się ciągle chce mięsa, ale czerwonego ;p

AnnieTess no to piękne wiadomości :) a masz foteczkę? :)

Igema czemu dopiero na początku marca idziesz do gina?

Magda_88 witaj :)
zawsze podobało mi się dla dziewczynki imię Zosia, ale mam mega wredną ciotkę o tym imieniu i psuje mi obraz małej rezolutnej Zosi ;p

Jołasia miło Cię widzieć na tym wątku :) mam nadzieję że zostaniesz tu duuuużo dłużej niż do wtorku :*

Snowflake witaj :) najlepiej zrób bete hcg przynajmniej dwie w odstępie 48h żeby zobaczyć przyrost, bo na tym etapie gin niewiele Ci powie

Gośka heeej :D

reniam20 witaj :)
 
Witam,
Nieśmiało podczytuję i zadziwiona jestem jak dużo już wiecie, ja dziś 32dc, cykle zwykle 28. Zrobiłam dwa testy w piątek i jeden w sobotę i wszystkie trzy z baaardzo bladą kreską, Mam nadzieję, że jutro uda mi się pobrać krew na betę i zadzwonić do gin nie wiem czy uda się z pracy urwać .
Ogólnie ciąża totalnie nie planowana, no ale cóż, życie lubi zaskakiwać. Mam już szcześciolatkę która chodzi do szkoły i też jest z października.

Miło mi Was poznać,
 

Załączniki

  • An4XdTyi7mn0vINR38QTerNkv8UwhVaytbpNkkv4amRc.jpg
    An4XdTyi7mn0vINR38QTerNkv8UwhVaytbpNkkv4amRc.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 85
Dream wierzę że będzie dobrze. Ale jakaś iskierka strachu pozostaje. Narazie szukam lekarza bo do tego z poprzedniej ciąży się nie wybieram, a że mam Medicover a u mnie tylko jeden lekarz z tego przyjmuje to musze gdzieś dalej szukać i opinie poczytać.
 
reklama
Do góry